• Zboží bylo hned po rozbalení rozbité, určitě bych tento obchod nedoporučila a už bych si v tomto obchodě ani nic nekoupila, hrozná kvalita

Vážený zákazníku,
    nevíme o jaké zboží se jednalo, protože nás nikdo nekontaktoval. V každém případě neexistuje, aby od nás odešlo poškozené nebo dokonce rozbité zboží! Pokud došlo k poškození vinou dopravy, musíte kontaktovat firmu PPL nebo nás. My samozřejmě vše zařídíme a zboží vám vyměníme nebo vám pošleme peníze na účet a to i v případě, že se jedná o levné zboží a pošlete nám pouze jeho fotografii. Proto nechápeme váš nestandartní postup a samozřejmě nesouhlasíme s vaším hodnocením!
    Petr Piško

• Velký výběr hraček které nikde jinde nekoupíte ani v celé ostravě a okolí.
    • Prodavačky nic nevysvětlí a při vrácení výrobku se ohání zákony.

Dobrý obchod ale chtělo by to funkční hračky.

Vážený zákazníku,
    neznám přesně váš problém, ale pokud se jedná o vrácení vadného zboží přes e-shop je to jasné a je to všude stejné. Jediný problém může nastat, pokud jste si zboží převzal osobně v bezvadném stavu a přišel jej reklamovat do 14 dnů očividně poničené! Pokud jste si výrobek koupil na naší kamenné prodejně, tak standartně nabízíme výměnu za stejný bezvadný výrobek nebo výměnu za zcela jiný vámi vybraný výrobek. Pokud se zákazník nerozhodne pro tyto 2 možnosti, pak se výrobek posílá jako reklamace příslušnému dovozci.
    Nevím co vám prodavačky nevysvětlily, ale k nám chodí zákazníci proto, že pokud o to stojí, jsou obslouženi na velmi dobré úrovni, je jim nabízeno zboží i s příslušným výkladem a doporučováno zboží dle věkové kategorie! Pokud se jedná o bateriové hračky, tak u nich samozřejmě dochází k určitému procentu reklamací, které my neovlivníme.
    Petr Piško

Nekoukat po nejlevnější ceně. Zboží přišlo již rozbalené, plastové balení hračky bylo porušeno a zboží je poškrábané a špinavé.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Vážený zákazníku, nevíme o jaké zboží se jednalo. Zboží od nás vždy odchází v originálním obale. Pokud je to zboží na baterie, které baterie i obsahuje a baterie jsou vybité, tak my na naše náklady baterie vyměníme a samozřejmě, že hračku musíme vybalit. Nikdy už ji nedáte do stejného stavu jako z výroby. A pokud se jedná o nějaké "škrábance", tak je plno položek, které jsou z přední strany volné a několikerým převozem může dojít otěry o šmouhy na těchto předních stranách. Pokud vám uvedené zboží nevyhovuje, tak není nic jednoduššího než jej vrátit na adresu našeho kamenného obchodu a my vám obratem zašleme celou částku zpět.
    Hezký den, Petr Piško

• nemám
    • zboží jsem obdržela zaprášená :-(.

zboží zaprášené, inzerovaná peněženka není peněženka, ale spíš jen pouzdro. Není kam dávat peníze.

• nákup z domova

Dorazilo jine zbozi, nez jsme objednali. Právě kvůli neprehlednosti stranek obchodu.

Vážený zákazníku,
    dorazilo Vám zboží přesně dle Vaší objednávky! Ale protože jste nekonkretizoval druh, o který jste měl zájem a byl výběr z několika druhů, poslali jsem Vám typ dle skladové dostupnosti. Kdybyste uvedl do poznámky typ, o který jste měl zájem a nebyl by skladem, okamžitě bychom Vás informovali!
    Petr Piško

• Nabýzené zboží na pohled i na kvalitu se rovná vietnamci z tržnice. Také je samozřejmě levné, ale né zase tak moc. Vaše je už na pohled hrozně levné.

Vážený zákazníku,
    v našem e-shopu najdete 6500 druhů zboží - velké množství značkových firem za podstatně vyšší ceny (samozřejmě srovnatelné s konkurencí), ale také položky levnějšího typu, aby si mohli vybrat i ti, kteří nechtějí dát za hračku tolik peněz. Toto cenové rozpětí a také výběr se většině našich zákazníků zamlouvá a objednávají si u nás opakovaně!

Petr Piško

• Dostali sme namiesto ovecky psika!

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Vážený zákazníku, nikdy bychom si nedovolili poslat jiné zboží, než jaké bylo objednáno! Dostal jste přesně to zboží, které jste si objednal a které bylo uvedeno na fotografii. Pokud se vám nelíbilo, to už je jiná věc, ale my jsme splnili to, co jste si přál!

Petr Piško

Obědnal jsem si nějaké zboží,a bylo mi posláno podobné,které jsem nechtěl,protože se mi moc nelíbilo.Toto zboží jsem už jinde nedokázal sehnat,tak jsem na ně spoléhal,a udělal chybu.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

Vážený zákazníku, nevíme o jaké zboží se jednalo a ani nikdo nekontaktoval náš e-shop se stížností na zaslání jiného zboží. V žádném případě bychom si nedovolili Vám zaslat jiné zboží než jste si objednal - jedině v případě, že bychom to s Vámi osobně konzultovali a nabídli Vám jinou alternativu, se kterou byste souhlasil.
    Petr Piško

• Při nákupu žádné problémy.
    • Komunikace po nákupu se rovná NULE!

Opravuji dřívější kladné hodnocení na velkou nespokojenost, neboť po zaplacení již nikdo neodpovídá na žádné maily! Nepředstavitelné!