doručeno

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že objednávka byla rychle vyřízena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

• Jediná malá nevýhoda je, že nemohu uplatnit po istalaci odměnu.

Rychlost dodávky

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Mrzí nás, že máte problém s uplatněním odměny? Jestli Vám můžeme nějakým způsobem pomoct, budeme rádi, když nám napíšete bližší podrobnosti na email [email protected] a pokusíme se pro Vás najít řešení.

Michal z HPmarket.cz

• Jednoducé, rychlé, pohodlné až do domu, funguje to.

OK

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Máme radost, že objednávka byla vyřízena bez komplikací a vše proběhlo, tak jak mělo. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• Velice rychlé dodání.

rychlost

Dobrý den pane Miroslave,

Michal z HPmarket.cz

Špatná a nedostatečná komunikace.
    Dlouhá dodací lhůta na spotřební materiál, který by měl dorazit s předstihem.

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za hodnocení. Kontroloval jsem komunikaci a evidujeme pouze jeden zmeškaný hovor ale veškeré informace jsme poté ihned řešili skrz online chat a odezva byla okamžitá. Objednávku jste vytvořil po 15:00 hodině, to již negarantujeme dodání do 1 dne. Objednávku jsme ihned následující den odeslali a další následující den k Vám byla dodána. Veškeré informace o době dodání jsou uvedeny při výběru dopravy. Naši pracovníci udělali v této situaci maximum a věřím, že v případě vzájemné spolupráce bychom situaci mohli případně objasnit nebo napravit. Doufáme, že příští zkušenost bude lepší než dosud.

Jiří Šelong
    HPmarket.cz

Obchod vypadá pěkně, jen se tam špatně parkuje, našel jsem místo až v Arkádách. Notebook si ale můžu nechat poslat. Já jsem ale chtěl, aby mně Vaši technici převedli data z mého původního notebooku do nového. To se jim vůbec nepovedlo, do nového notebooku nebylo převedeno téměř nic, zato se mi neustále nabízel MS 365, i když jsem teď koupil MS Office 2021, nabízel se mi ESET, ačkoliv jsem jej měl na tom starém. Radili přeformátovat můj externí disk WD, že prý jim nešel nainstalovat, radili koupit novou tiskárnu. Vyfakturovali si 2.700,- Kč. Pozval jsem si domů člověka, který toto dělá jako OSVČ, bezproblémově a rychle převedl vše, i s pomocí uvedeného externího disku, připojit ke stávající tiskárně atd., a přitom si řekl o 1.400,- Kč včetně 500,- Kč za dopravu. Obchod máte hezký, ale prodavači v něm za mnoho nestojí.

Dobrý den Tomáši,

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Konzultoval jsem situaci s kolegama na prodejně a za nás proběhlo vše v pořádku. Data jsme museli přetahovat ručně, jelikož z HDD disku byly soubory přetáhnuty na nový notebook poškozené. Je to kvůli velmi starému zařízení, které nové notebooky již nepodporují. To zabralo delší čas než by mělo. MS Office Vám byl nainstalován ten, který byl zakoupen, jiný Vám zabízen nebyl. Stejně tak jako antivirus, ten nemáme ani v nabídce, nemohli jsme Vám jej nabídnout. Ohledně tiskárny tak jsme pouze doporučili nový nákup, jelikož tiskárna je staršího typu a na novém Windows 11 nemusí fungovat. Práce kolegů odpovídala ceně a vše Vám bylo vysvětleno již na prodejně.

Doufám, že Vaše nové zařízení funguje již bez potíží. Rádi Vám veškeré informace vysvětlíme ještě jednou.

Jiří Šelong
    HPmarket.cz

Jsem naprosto spokojen! Rychlost neuvěřitelně . Kvalita taky .Děkuji

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jsme Vám udělali radost rychlostí doručení i kvalitou. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

• Okamžité odeslání zboží.
    • Perfektní komunikace.

Mohu doporučit.

Dobrý den pane Marceli,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že komunikace probíhala perfektně. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

• levné než u konkurence
    • rychlé doručení
    • originální toner

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo hladce a bez komplikací. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

• Slušné jednání, dobrá komunikace se zákazníkem, rychlé dodání zboží.
    • Nic.

S obchodem jsem spokojen. Bez problémů.

Dobrý den pane Břetislave,

• Super

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše dopadlo super. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• Nedostatečné odpovědi na dotazy

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za zhodnocení. Mrzí nás, že naše odpovědi nebyly dostatečně zodpovězeny z naší strany. O jaké dotazy se konkrétně jednalo? Když byste nám napsal podrobnosti na [email protected] budeme rádi.

Michal z HPmarket.cz

• vstřícnost a rychlost vyřízení objednávky po telefonu

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jsme Vám pomohli telefonicky vyřídit objednávku po telefonu. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Jsem velice spokojená

Dobrý den paní Zuzko,

Velmi dobré

Dobrý den paní Jiřino,

• - bez výhrad

- nabídka, komunikace e-shopu, rychlost dodání, kvalita zboží

Dobrý den pane Pavle,

Michal z HPmarket.cz

Výborně inkousty, rychlý dodání. 100% doporučuji.

Dobrý den paní Mariol,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená s nákupem inkoustů. Ať Vám dobře tisknou. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

• Vstřícný a profesionální přístup k zákazníkům.
    • Odborná pomoc při hledání individuálního řešení požadavků.
    • Nadstandardní záruční podmínky.

Źádná.

Dobrý den pane Ladislave,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že objednávka byla v pořádku vyřízena a zároveň nás těší, že jsme Vám mohli odborně pomoct a vyřešit Vaše požadavky. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Precizní a rychlý. Prostě HP

Dobrý den pane Josefe,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že objednávka byla v pořádku vyřízena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.