• Přehledný, rychlé dodání

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že objednávka byla v pořádku vyřízena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

Samozřejmě mohu dané zboží, tj.toner do tiskárny, jen doporučit, je to originál a dlouho vydrží oproti náhradnímu řešení. Také doprava je rychlá, cena přijatelná, takže vše ok.

Michal z HPmarket.cz

• Vše nejlepší, spolehlivost,vstřícnost, ochota.

Komunikace i doručení OK

ok

Michal z HPmarket.cz

• Velmi dobrá komunikace na profesionální úrovni
    • Seznam kompatibilních produktů
    • Rychlé doručení dle původního tvrzení
    • Originální HP produkty (spolehlivost)
    • Čtěte podrobně celý popis výrobku, včetně rozbalení celého popisu - mimo jiné se tam např. dozvíte, že daný produkt neobsahuje napájecí adaptér a který si k tomu máte koupit... Nevýhoda je v tom, že tato zásadní informace není viditelná hned a červeně.
    • absence filtrování

Obecně velmi kvalitní a profesionální obchod, některé informace by mohli být zřetelněji viditelné na první pohled. Pokud nehledáte konkrétní věc, špatně se filtruje.

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Co se týče popisu příslušenství, vítáme Vaší zpětnou vazbu a pokusíme se vymyslet způsob, jak jej ještě lépe zmínit. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

Skoro o týden delší dodací lhůta proti uvedené.

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Mrzí nás, že zboží bylo expedováno v pozdějším termínu, než jsme avizovali. Věřím, že další objednávka bude expedována a dodána bez zdržení. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• Dodání do domu.
    • Vysoká cena

Michal z HPmarket.cz

Perfektní komunikace ze strany obchodu ještě před zakoupením produktu. Všechny dotazy zodpovězeny vždy rychle a konstruktivně a se všemi požadavky bylo vyjito vstříc = maximální spokojenost! :-)

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Těší nás, že komunikace z naší strany byla v pořádku a dokázali jsme zodpovědět Vaše otázky a požadavky. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Vše ok❤️

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že objednávka byla v pořádku vyřízena a vše se obešlo bez komplikací. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• velmi vstřícný personál
    • rychle připravené zboží k odběru

Michal z HPmarket.cz

• Děkuji za rychlé vyřízení objednávky, vše bylo v pořádku, slouží moc dobře.

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že objednávka byla v pořádku vyřízena a produkt slouží tak, jak má. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

Jako vždy, Naprostá spokojenost.

Michal z HPmarket.cz

Jsem spokojená se vším, doporučuji.

Dobrý den paní Ivano,

Michal z HPmarket.cz

• Rychlá objednávka a doručení v odpovídajícím termínu i kvalitě.

• spolehlivý, rychlý

Dobrý den paní Frolíková,

• Dobrá cena

Reakce obchodu HPmarket.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že objednávka byla v pořádku vyřízena a cena pro Vás byla v pořádku. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

Naprostá spokojenost. Dochází inkoust, přijde upozornění a objednávám. Náplně jsou dodány druhý den.

• dobrá komunikace
    • rychlá dodávka