Zboží zatím není na skladě a komunikace by mohla být lepší!

HNH

zrušili obj. důvod - ukulele máme skladem, ale nenašli jsme ho!?!?!?

Reakce obchodu HOUDEK

ještě jednou se Vám velice omlouváme. :)

HNH

• Obchod pošle dříve dotazník, než zboží, sadu strun do oktávové mandoliny. Objednávka byla obchodem přijata 17.10. Dnes je 25.10.
    • Pomalost, nespolehlivost.

Reakce obchodu HOUDEK

tato situace mě velice mrzí. Vaši zásilku jsme předali 20. 10. České poště. Bohužel rychlost doručení nejsme schopni ovlivnit.

• neseriozni jednani

Zbozi oznacene jako skladem, po nekolika dnech volam, proc jeste nedorazilo s odpovedi "je na ceste od dodavatele". Po 10ti dnech opet doptavam, co se deje. Prej zbozi dorazilo a budou odesilat. Nakonec dalsi den zprava, ze zbozi je poskozeno a zda akceptuji slevu. Po 11 dnech nemam zbozi a musim cekat, az (zda) se mi vrati penize.

HNH

• Poprvé se mi stalo že nabízeli zboží které nemají skladem.Při druhé objednávce mi zase řekli že zboží které jsem si objednal sice mají ale za úplně jinou cenu než uvádějí v e-shopu.

HNH

• Bylo mi dodáno jiné zboží než jsem si z nabídky objednal a pak ze mne dělali blbce, bohužel, proto jsem tento obchod zavrhl...

HNH

• Zboží jsem zaplatil (e-shop neumožnil dobírku). Údajně zboží skladem a expedice do 24 hodin. Zboží nedorazilo a ani po 10 dnech se nikdo neozval byť s jednou větou … třeba s omluvou a vysvětlením (stát se může). Takže nemohu než nedoporučit.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu, velmi nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyl spokojen.

Platbu dobírkou umožňujeme pro objednávky v hodnotě 300kč a více. O stavu Vaší objednávky jsme Vás průběžně informovali, při společné komunikaci jste souhlasil s opožděným dodáním not.

Hudební nástroje Houdek

• Zaplatíte předem a zboží psané skladem nebylo a čekáte.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyla s nákupem u nás spokojena a ještě jednou se omlouváme za chybně uvedenou dostupnost u produktu.

Chápeme, že jste na svou objednávku nechtěla čekat, nicméně pokud byste se v budoucnu rozhodla pro další nákup u nás, napište prosím na [email protected], máme pro Vás připravenou kompenzaci.

Hudební nástroje Houdek

Dlouhá dodací doba (přes měsíc).

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, velmi nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyla spokojená. Dodací lhůta smyčců je měsíc a občas se dodání o pár dní prodlouží na straně dodavatele. Omlouváme se.
    Doufáme, že jste s kvalitou smyčce spokojená.
    Přejeme Vám mnoho hudebních zážitků!
    Hudební nástroje Houdek

• O stavu objednávky mne bohužel nikdo neinformoval.

Reakce obchodu HOUDEK

velice nás mrzí, že jste byl nespokojen. Několikrát jsme se Vás snažili telefonicky kontaktovat a informovat Vás o stavu objednávky.
    HNH

• Nabízíte zboží, které nemůžete dodat.

Veliké zklamání.

Reakce obchodu HOUDEK

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Bohužel, dodací lhůty se poslední dva roky mění ze dne den a pokud je výrobek nedostupný, vždy rádi pomůžeme s výběrem jeho vhodné alternativy.
    Přejeme Vám pěkný den, HNH.

• 6.12. jsem učinil objednávku, přišel mi mail, že expedice zboží bude do dvou dnů. Když jsem napsal 16.12. prodejci mail s dotazem, jestli zboží vůbec odeslali, tak se ani neobtěžovali mi do odpoledne 17.12. odepsat. Takže..... Ani odpověď, ani zboží....Proto tohoto prodejce nedoporučuji

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. HNH

Klikl jsem při objednávce na kapodastr pro akustickou 6 popř.12strunnou kytaru a přišel mi kapo na ukulele. Až později jsem zjistil, že chyba byla v načtení stránky v nabídce. Nevšiml jsem si toho a objednal. Po dodání jsem objednávku kontroloval a chyba na stránkách e-shopu se opakuje.

Dobrý den, Jaroslave.
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a mrzí nás, že nákup neproběhl dle Vašich představ. Na stránkách podobnou chybu nevidíme. V názvu produktu je vždy uveden nástroj, pro který je kapodastr určen, ten se následně zobrazuje min. na stránce produktu, v popisu produktu, následně v emailové komunikaci při potvrzení objednávky, expedici apod. - tak, aby vše bylo přehledné.
    Kapodastr Vám rádi vyměníme i po uplynutí lhůty pro vrácení a výměnu zboží, to není problém. Případně Vám můžeme doporučit ukulele s drobnou slevou, když už máte doma kapo :)

Ozvěte se, rádi vymyslíme řešení.
    [email protected]
    +420 777 610 374

V nabídce zboží je, ale nemají ho.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Ano, nemáme vše skladem. U zboží, které nemáme skladem, je uvedená doba dodání.
    Přejeme Vám pěkný den
    Hudební nástroje Houdel
    [email protected]

• Špatná komunikace

Objednal jsem a kartou zaplatil struny. Bylo u nich uvedeno 'skladem'.
    Kupoval jsem je jako dárek k narozeninám. Po několika (nepracovních) dnech mi přšel generovaný mail, že nejsou skladem a budou asi za 10 dní.
    To je mi k ničemu. Objednávku jsem zrušil a narychlo koupil jinde.
    Chyba se stane, to chápu, ale z obchodu ani slovo omluvy. Vůbec žádná odezva. Po několika dnech mi alespoň přišla platba zpět.
    Tady už nakupovat nebudu.

Na mail mi přišlo potvrzení objednávky, ale od té doby nic. Už je to skoro měsíc....
    Při dřívějších nákupech bylo vše v pořádku.

Reakce obchodu HOUDEK

je možné, že Vám naše emaily spadly do spamu, což nás mrzí.
    Ať to hraje!
    HNH

objednávka dosud nevyřízena s takovým jednáním jsem se ještě nesetkal

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, pane Gembický. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, vážíme si ji.
    Nicméně se musíme zeptat, jaké jednání přesně máte na mysli?
    S Vaší objednávkou jsme nepostřehli žádné potíže - objednal jste zboží dostupné do osmi pracovních dnů. Dnes, tedy pátý den od data objednávky, jsme Vás telefonicky informovali o tom, že zásilku předáváme přepravci. Žádná další zpráva od Vás nám nedorazila.
    Ozvěte se prosím kdykoliv na [email protected], rádi bychom se dozvěděli více o příčině Vaší nespokojenosti.
    Přejeme Vám hezký zbytek dne.

Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu.
    Výjimečné a náhlé změny dodací lhůty nejsme schopni bohužel aktuálně ovlivnit. Díky situaci někteří výrobci nestíhají výrobu a předvídat jejich výpadky není možné.
    Každopádně bychom Vám dlouhé čekání rádi kompenzovali, ozvěte se prosím na web@houdek.
    Přejeme Vám mnoho hudebních zážitků.
    Jan Hrivňák a Hudební nástroje Houdek

Delší doba doručení, přesto že bylo psáno odesilame do 3-6 dnů po nákladnění, odeslo za deset, plus doprava. Která to tedy krásně zvládla během jednoho dne.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, jsme rádi za Vaší reakci.
    Mrzí nás, že jste nebyl s nákupem u nás spokojen. V některých případech nejsme schopni ovlivnit náhlé změny dodací lhůty od dodavatele. I tak bychom Vám rádi kompenzovali dlouhé čekání, ozvěte se prosím na [email protected].
    Přejeme Vám pěkný den.
    Jan Hrivňák & Hudební nástroje Houdek

• Asi žertujete se už podruhé ptát, jak jsem spokojen. Ohlášené zpoždění 2-8 dní není dodrženo. Jde o poslední nákup zde.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, o zpoždění jsme Vás informovali emailem a dnes Vám kolega volal. V některých případech nemůžeme ovlivnit dodání od dodavatele. Každopádně nás mrzí, že jsme nemohli dodržet původní termín, rádi bychom pro Vás vymysleli kompenzaci, ozvěte se prosím kdykoliv na +420 777 610 374 nebo [email protected]

(výzvu k hodnocení zasílá přímo Heureka, všem bez rozdílu)