účet, který je uvedený na objednávce je neveřejný, telefon ani mobil nikdo nezvedl.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, velice nás mrzí, že jste s objednávkou u nás nebyla spokojená, vždy se maximálně snažíme o naprostý opak. Musíme ale přiznat, že občas je tu shon a je možné, že jsme telefon nezvedli hned, to se nám občas stane. Věřím, že zboží dorazilo v pořádku?

Pokud by bylo něco, čím bychom mohli reputaci napravit, dejte prosím vědět.
    I tak Vám ale děkujeme za zpětnou vazbu a objednávku u nás!
    S přátelským pozdravem
    [email protected]
    377 223 504
    777 610 374

Pokud se nabízí zboží musí být zajištěno i dodavatelsky.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, velice nás mrzí, že jste nebyl spokojen.
    Bohužel nemůžeme rychlost dodavatele ovlivnit. O stavu objednávky jste byl průběžně informován.
    Děkujeme

• ochotní
    • velmi dlouhá doba doba doručení.Čekám už 14dní a zatím nic.Musel jsem sám zjišťovat, co je s objednávkou.....
    • po zaplacení předem nedorazila žádná faktura

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že nejste spokojen. Dodací dobu u dodavatele neumíme bohužel ovlivnit.
    Info jste obdržel emailem.
    Přejeme krásný den
    Hudební nástroje Houdek

Obchod fungoval dobře, ale dodané zboží, konkrétně MIDI klaviatura IRIGKEYS25 vyžaduje stažení softwere, což se mi nedaří, ač postupuju podle návodu.

Reakce obchodu HOUDEK

Děkujeme za zpětnou vazbu, chyba tedy nejspíš není na naší straně. Kdykoliv zavolejte, budeme se snažit Vám být maximálně nápomocní při instalaci software. HNH

• Informace na webových stránkách neodpovídají skutečnosti.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, díky za zpětnou vazbu. Nebojte se klidně kdykoliv rozepsat ;)
    Pěkný den

• o zadnych nevim
    • maly vyber

pokud nebudu muset, uz zde nenakoupim ... neni zo poprve, co jsem nespokojena

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, Veroniko. Mrzí nás, že jste s námi byla vícekrát nespokojená. Kdykoliv se nám můžete ozvat, uděláme maximum, aby to tak nebylo.
    Krásný den
    [email protected]

• Chaotická komunikace.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, Saxano. Mrzí nás, že jste s nákupem u nás nebyla spokojena.
    Přiznáváme, že se jednou za rok (maximálně dvakrát, více jistě ne) stane, že komunikujeme chaoticky.
    Avšak věříme, že zboží přišlo včas a v pořádku.
    Přejeme krásný den

• sortiment
    • Velmi špatná komunikace se zákazníkem. ( nebylo to poprvé)
    • Obsluha na pokladně dělá z ostatních akorát blbce, místo toho aby pomohla a poradila.

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Prosím, ozvěte se nám na toto tel. číslo 777 610 374.
    Potřebovali bychom vědět více. Rádi pro Vás samozřejmě vymyslíme kompenzaci.
    Děkujeme
    Hudební nástroje Houdek

• Zboží jsem objednal, zaplatil, ale dosud nedorazilo, prý není na skladě. Tak stále čekám na nějaké další vyrozumění

Reakce obchodu HOUDEK

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Info jste dostal emailem.
    HNH

• Přehlednost
    • Dobré ceny
    • Obchod neposlal DJ Mixážní pult NUMARK M2 v takové barvě,která je v nabídce /místo šedé byl dodán v barvě černé /i když jsem v poznámkách v objednávce upozorňoval,že si přeji barvu šedou.CHYBÍ ČESKÝ NÁVOD na obsluhu.

Jinak obchod proběhl v pořádku,na zdržení dodávky upozornili emailem.

Děkujeme za hodnocení.

• Fast delivery. And I've ordered the Golden Melody second time, it was fine.
    • The harmonica was obviously used before. It came without firm Hohner box, it had scratches on the coverplates and comb, inside it was dirty.

Kytaru jsem objednala u jiného e-shopu, právě mi přišla. Přestože šla kytara z Bratislava, byla mi doručena druhý den po objednávce.

Reakce obchodu HOUDEK

Děkujeme Vám za informaci. Přejeme mnoho hudebních úspěchů, i s kytarou až z Bratislavy :)
    Krásný den

• velké možnosti
    • možná jejich špatná vnitřní komunikace?

Přišlo mi jiné zboží, ale za stejnou cenu, takže jsem to nechal být. Místo plátků V21, jsem dostal V12

Vážený pane,
    toto nás opravdu mrzí. Došlo k záměně v našem expedičním oddělení. Označení plátků V12 a V21 k tomu lehce přispělo :)
    Ozvěte se nám prosím - správné plátky Vám odešleme obratem zcela zdarma!
    777 610 374

Ukulele jsem objednal i přesto, že u něj byla dodací lhůta "do měsíce". Po mailu mi bylo řečeno, že to vidí do tří měsíců a po půl roce jsem objednávku zrušil. A stále je v eshopu vedeno jako "do měsíce".

• Přestože byl inzerovaný prodej zboží přímo ze skladu. Bylo mi po objednání sděleno, že zboží není na skladě a bude za 3-6dnů.
    • Po 10 dnech mi zavolal řidič auta, že se u nás zastavil a nikdo nebyl doma. Ovšem zavolal na můj telefon poté co odjel od domu.Pokud by zavolal i pár minut pře doručením, nebyl by problém s převzetím zboží.