• Rychlé doručení
    • Krásné zboží

Prstýnek úžasný, snad ještě krásnější než na fotografii.

Perfektní...

• Dodání druhý den, šperk nádherný

• Rychlost odeslání

Odesláno v den objednání

• Koupila jsem si opravdové skvosty. Jsem nadšená.

Objednané zboží jsem obdržela rychle a vše proběhlo bez problémů. Mohu všem doporučit.

• Rychlost expedice
    • Kvalita

• Velký výběr, dobré ceny, komunikace, rychlé dodání.

Příjemná komunikace, rychlé dodání. Doporučuji

• Dobrá komunikace a ochota změnit objednávku po chybném zadání

Velmi rychlé dodání, skvělá komunikace s obchodem.

Skvělé dárky, které dělají radost.

• Rychlé dodání, výhodné slevy, zajímavé nabídky.

Obchod doporučuji. Zboží je kvalitní, řemeslně dobře zpracované. Maximální spokojenost.

Vše

• Kvalitní výrobek
    • Hezké balení
    • Certifikat pravosti

• Nakup z domova

Zboží, náušnice byly výrazně menší, než působily na obrázku

• Avizovaný certifikát pro mne není dostatečný.

Hot Diamonds má krásnou nabídku a umí skvěle psychologicly působit na zákazníka. Je nutné dávat pozor na údaje ohledně diamantů/briliantů a ověřit si, zda skutečně víte, co znamenají. Jinak bystem mohli být zklamáni vy i případná obdarovaná osoba.

Děkujeme za reakci,
    hodí se k problematice certifikace uvést trochu informací:
    Přiložený certifikát(jakkoli vybrazený a zpracovaný) u každého šperku(každého výrobce) deklaruje, že každý šperk Hot Diamonds je osazen pravým přírodním diamantem, který pochází ze zdrojů, kontrolovaných Kimbereleyským protokolem, který zajišťuje, že nejsou z diamantů financovány ilegální aktivity v zemi původu(obvykle Kongo).
    Váhu diamantu(karáty) a jejich počet je uveden v popisu šperku.

Certifikát výrobce obecně má deklarativní charakter.
    Diamanty a jejich pravost v ČR nekontroluje žádný státní úřad. Puncovní úřad kontroluje pouze ryzosti kovů a případně výrobní značky (Hot Diamonds = HDIA).
    V případě, že byste si chtěl ověřit pravost či jiné znaky drahého kamenu, je nutné se obrátit na gemologickou laboratoř (ČESKÁ GEMOLOGICKÁ LABORATOŘ s.r.o.) , která má v ohledu pravosti, ryzosti a původu diamantu kompetence.
    Tuto kompetenci vykonává stejná laboratoř ve Velké Británii, z níž šperky Hot Diamonds pocházejí.
    Kdybyste měl jakékoliv pochybnosti o pravosti diamantu v zakoupeném šperku, rádi Vám ověření u České gemologické laboratoře) uhradíme.

V ohledu legislativní důležitosti v ČR je významnější faktura a informace na ní uvedené.
    Vždy se musí shodovat tyto údaje se skutečnou povahou produktu - např. váha stříbrného šperku uváděná na dvě desetinná čísla.

Doufáme, že je to takto v pořádku.
    Příjemný den
    Urbánek Jan

Vše super

Reakce obchodu Hot Diamonds

Děkujeme a přejeme krásný den:-)

Tým Hot Diamonds

Dodáno velmi rychle převážně do druhého dne, vždy perfektně zabalené .
    Maximální spokojenost. Výhoda při výběru jsou fotografie manekýnek se šperky, takže člověk hned vidí, jak bude vypadat.

O žádné nevýhodě nevím

Krásný den,
    děkujeme - jsme velmi rádi, že se Vám naše šperky líbí a naše služby vyhovují.

Tým Hot Diamonds.