Zboží, náušnice byly výrazně menší, než působily na obrázku

• Avizovaný certifikát pro mne není dostatečný.

Hot Diamonds má krásnou nabídku a umí skvěle psychologicly působit na zákazníka. Je nutné dávat pozor na údaje ohledně diamantů/briliantů a ověřit si, zda skutečně víte, co znamenají. Jinak bystem mohli být zklamáni vy i případná obdarovaná osoba.

Děkujeme za reakci,
    hodí se k problematice certifikace uvést trochu informací:
    Přiložený certifikát(jakkoli vybrazený a zpracovaný) u každého šperku(každého výrobce) deklaruje, že každý šperk Hot Diamonds je osazen pravým přírodním diamantem, který pochází ze zdrojů, kontrolovaných Kimbereleyským protokolem, který zajišťuje, že nejsou z diamantů financovány ilegální aktivity v zemi původu(obvykle Kongo).
    Váhu diamantu(karáty) a jejich počet je uveden v popisu šperku.

Certifikát výrobce obecně má deklarativní charakter.
    Diamanty a jejich pravost v ČR nekontroluje žádný státní úřad. Puncovní úřad kontroluje pouze ryzosti kovů a případně výrobní značky (Hot Diamonds = HDIA).
    V případě, že byste si chtěl ověřit pravost či jiné znaky drahého kamenu, je nutné se obrátit na gemologickou laboratoř (ČESKÁ GEMOLOGICKÁ LABORATOŘ s.r.o.) , která má v ohledu pravosti, ryzosti a původu diamantu kompetence.
    Tuto kompetenci vykonává stejná laboratoř ve Velké Británii, z níž šperky Hot Diamonds pocházejí.
    Kdybyste měl jakékoliv pochybnosti o pravosti diamantu v zakoupeném šperku, rádi Vám ověření u České gemologické laboratoře) uhradíme.

V ohledu legislativní důležitosti v ČR je významnější faktura a informace na ní uvedené.
    Vždy se musí shodovat tyto údaje se skutečnou povahou produktu - např. váha stříbrného šperku uváděná na dvě desetinná čísla.

Doufáme, že je to takto v pořádku.
    Příjemný den
    Urbánek Jan

- certifikát k objednanému zboží neobsahoval velikost kamenu, ryzost, ani jas, není jisté, že objednané zboží je to, co jsem si objednala v dobré víře

• rychlost do
    • komunikace žádná
    • diamanty se netřpití

Očekával jsem, že ač zbytkové odštěpky diamantů, se budou alespoň tvářit jako diamanty. Všechny které jsem dosud koupil se jasně leskly a byli čiré. Ty Vaše jsou matné a zašlé a Váš rádoby "certifikát" jim na uvěřitelnosti opravu nepřidal.

• Přišla mi zásylka která na stránkách obchodu vypadala uplně jinak diamanty v naušnicich nebyly zřetelné ani pod dvěma světly a ani žádný odraz neházely jako by tam nebyly a nikdo mi neodpověděl na reklamac

• Výběr
    • Doba dodání

Hezký den Oskare,
    děkujeme za pochvalu výběru.
    U některých položek, které nejsou skladem může být doručovací lhůta až 10 pracovních dnů.
    Proto máme 98% šperků skladem.

I přes nespokojenost s dopravou, doufáme, že se šperky líbí.

Tým Hot Diamonds

• Hlavně si nic neobjednávejte, jedná se o PODVOD!
    Zboží nakonec nedorazilo a cenu z objednávky obchod rovněž nedodrží.
    Podle mne se jedná o záměrné klamání zákazníků! Obchodu nedůvěřuji.

Vážená paní Leo,

je nám líto vaší komplikace s objednávkou.
    Jak jsme Vám avizovali telefonicky ihned po přijetí objednávky s nulovou cenou, chybné ceny zboží způsobené technickými nahodilostmi nelze považovat za obvyklou prodejní cenu. Jednali jsme v souladu se zákonem i obchodními podmínkami: https://www.hotdiamonds.cz/vse-o-nakupu/#chybna-cena-zbozi
    V souladu se zákonem i obchodními podmínkami jsme objednávku s nulovou cenou za zboží a mínusovou cenou(po uplatnění vašeho kupónu) stornovali.

Doufáme, že se Vám naše šperky i přesto líbí.

www.hotdiamonds.cz

• Zboží sem objednal před 2 týdny a od zhotovení mé objednávky nedorazil žádný email ohledně doručení.. Na emaily a hovory neodpovídají.. Hrůza

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za zdržení - jak jsme avizovali v telefonickém rozhovoru s Vámi, oproti běžné 10-ti denní lhůtě se prodloužila lhůta u vašeho přívěsku vlivem karantenních opratření a státního svátku při přepravě z Velké Británie.
    Doufáme, že i přeš zpoždění se přívědek bude líbit:-)
    Tým Hot Diamonds.

Zboží jsem objednala 9.8.2019 a dnešního dne mi žádné nedorazilo a ani se mnou nikdo nekomunikuje. Telefony nikdo nezvedá a na mail mi zatím nikdo neodpověděl.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za prodloužení dodací lhůty v srpnu, která byla způsobená přesunem skladů v Anglii.
    Jednalo se o šperky, které jsme neměli skladem.
    Na zmeškaná volání vždy odpovídáme zpětným hovorem a na emaily odpovídáme do 24 hodin.

Doufáme, že Vám tuto nepříjemnou zkušenost dokážeme vykompenzovat např. dodatečnou slevu na objednané šperky.
    S přáním příjemného dne
    Urbánek Jan

• Objednáno pred 9 dny, obchod nekomunikuje, vůbec nevím v jakém stavu objednávka je.

• 10 dny po objednani zbozi, obchod ani nekomunukuje s info jestli zbozi nekdy doruci

Zatím nemám co hodnotit.Zboží nemám a ani žádnou upřesňující informaci o dodání!Spíš to na mě působí negativně.Škoda...

i přes urgenci objednávka ze 17. 11. !!! dosud nedorazila !!! zboží dosud nemám, chci ho jako dárek 1. 12.

• Obj. Objednána před 15ti dny a stále nedoručena.
    • 2den bez odpovědi na dotaz ohledně stavu mé obj.

• Nedosrzi dobu dodani kterou slibuji na svych strankach.Na svych strankach pisi ze zbozi ktere neni skladem doruci do 10 dni-bohuzel jeste nikdy tento termin nedodrzeli.Mela jsem objednany darek a prisel az po vice jak 20 dnech :o(

• Nedá sa dovolať a zistiť stav objednávky.

• Ignorácia, žiadna odpoveď na už dve odoslané správy.
    • Nedvíhajú telefóny

Nedostala som žiadne upozornenie, že môj tovar možno nedorazí včas. Ja sama som sa to dozvedela až potom ako som volala pretože na mail neodpovedali. V telefonáte mi bolo povedané, že mi zavolajú na druhý deň, nestalo sa tak, nereagovali na maily ani nedvíhali telefón. Šperky znamenajú precíznosť a tu som si pri objednávke jednoduchého náramku overila, že hodnotnejšie kúsky určite nebudem objednávať na tejto internetovej stránke.

Vážená paní/slečno Svrčková,
    domluvili jsme se telefonicky na tom, že nejpozději do středy 6.9.2017 Vám podám informaci o tom, zdali jsme schopni doručit náramek na Vaši adresu.
    V 13:15 jsme obdrželi od Vás email a poté ve 14.05 měli 3 zmeškané hovory. V tomto čase jsme nemohli reagovat na email ani na telefon.
    V 15.07 jsem Vám volal s tím, že Vám mohu poskytnout zvýhodněnou alternativu na doručení do druhého dne, protože Vámi objednaný náramek bychom do Vámi požadovaného termínu opravdu doručit nestihli.
    To jste odmítla, proto jsme na Vaši žádost objednávku stornovali s tím, že vyberete-li si něco jiného nebo zakoupíte u některého z našich prodejců šperky Hot Diamonds, rádi Vám nedodání objednávky kompenzujeme něčím jiným.

Děkujeme za zájem a omlouváme se za nedoručení v daném termínu.
    Na vaše zprávy jsme vždy odpověděli a telefony jsme sice nemohli 3x zvednout, ale neprodleně poté jsme Vás kontaktovali nazpět.

Urbánek Jan

• Zboží jsem objednávala 18.1.2017 do dnešního dne 20.2.2017 jsem nic nedostala. Původně to měl být společný dárek. No objednali jsme jinde sperky.cz můžu doporučit. Na email neodpověděli. Telefonický mi sdělili možná 20.2.2017. Obchod asi dobře vydělává. Není nic jednoduššího než se obrátit na někoho jiného. Byl to první nákup, předem jsem nic neplatila, naštěstí.

Svůj první nákup jsem uskutečnila 18.12.2016,dorazilo na poštu 23.12.2016.V tomto obchodě jsem nakoupila,protože jsem hledala originální dárek pro kamarádku k vánocům.Stránky obchodu jsou totiž přehledné a s odjednaným výrobkem jsem byla velmi spokojena.Co mne však velmi rozladilo byl ten fakt,že firma použila k navýšení předvánoční tržby lákavou nabídku zakoupení náušnic za jednu korunu českou k objednávce nad určitou finanční částku..balíček dorazil nepoškozen,fakturován mi byl jak zakoupený šperk tak rovněž i jedna koruna za jeden pár náušnic,které bohužel v zásilce nebyly.Ihned jsem přes email kontaktovala obchod,kde jsem důkladně popsala svoje rozhořčení nad tímto faktem a ze strany obchodu jsem obdržela okamžitou odpověď,že bohužel již toto zboží nemají,dále,že mi tento fakt chtěli sdělit telefonicky,avšak se mi nedovolali,zvláštní,že česká pošta se mi dovolala ihned po obdržení zásilky.Nicméně obchod mně ujistil,že deklarované náušnice mi budou zaslány ihned po naskladnění zásob a doposud se tak nestalo.Z tohoto důvodu nepovažuji tento obchod za seriozní a další obchod již bohužel nemohu uskutečnit.

Vážená zákaznice,
    máte pravdu v tom, že náušnice v hodnotě 1458,- Kč za 1,- Kč k nákupu jako dárek se zcela vyprodaly a byla zahlcena výroba do konce ledna.
    Samozřejmě jsme vaši objednávku evidovali a kontaktovali Vás s tím, že náušnice za 1,- Kč dopošleme v náhradním termínu, jak jsme také učinili.
    Za zdržení se omlouváme a doufáme, že Vám půvab náušnic aspoň trochu kompenzuje deklarované zdržení.
    Děkujeme a přejeme Vám příjemný den

• Akční nabídky
    • Dlouhá dodací lhůta a taky čekání na odpověď ,kdy zboží obdržím.