Jedna baterie je nefunkční

• Nefunguje jako na obrazku
  • V nabidce byla AKU pilka i s nabíječkou. Nabíječka v zásilce nebyla.
    Na twlwfon ani e-mail obchod nereaguje

*špatná , nulová komunikace, na mail nereaguje, telefon nezvedá
    *dodané jiné zboží než bylo objednáno
    *nedoporučuji

První nákup a spokojenost---100%

• Zboží bylo objednáno 19.1.2024,ani po týdnu nedorazilo. Pokusil jsem se několikrát o telefonický kontakt a vždy byl hovor ukončen ze strany dodavatele. Na email nereagovali, ještě že jsem neposlal platbu předem, asi bych o ni přišel. Vůbec nedoporučuji tento obchod.
    • Není možná žádná komunikace s obchodem. Na uvedené telefonní číslo se není možné dovolat. Ani na zrušenou objednávku nikdo nereagoval.

V žádném případě bych u tohoto obchodu nenakupoval.

• Nekomunikuje, nelze se dovolat, není info o stavu objednavky

Nedoporucuji

• Nezvedají telefon

Objednal jsem 2 konzole. Měly mít 3000 her, měly přehrávat videa a umožňovat prohlížení internetu. Her bylo 17, přičemž většina z nich byla jen obrázkem, nedaly se hrát. Rozlišení obrazovky velice slabé a o prohlížení internetu si člověk může nechat jen zdát. Zboží jsem vrátil a od té doby obchod nereaguje

Zboží je z Polska, což mi nevadí, ale k oběma věcem chybí CZ návod, což by v rámci prodeje nemělo být.

• Zatím zboží nedorazilo. Po dotazu na poště mi nebyli schopni řict kde se objednány balík nachází.

Zbozi jsem zaplatila kartou predem, ale kuryr pak pri predani vyzadoval hotovostni platbu, ktera byla jeste jednou zaplacena. Obchod se na upozorneni ozval a chybu uznali, ale po vice jak 14 dnech se preplatek plne castky stale neuskutecnil. Zatim obchod bohuzel nereaguje.

Zboží došlo v standartní lhůtě ,avšak chybí český návod.
    Umělohmotná lahvička, která měla obsahovat olej-je prázdná, olej chybí.
    Umělohmotný kufřík je v jednom rohu rozlomený.
    Takže za nemalé peníze zkrátka nespokojenost.
    V obchodě bych tento produkt samozřejmě nekoupila.

Bohužel toto zboží je velice nekvalitní.

Zboží je vadné, obchod nekomunikuje!!!

Posíláte hodnocení nákupu dříve než dorazí zboží.
    Zboží stále nemám, myslím že dorazí až nebude potřeba.
    Děkuji

Potvrzeni objednavky dorazilo obratem, od te doby, 6 dni, nic. Tak jesteze je to na dobirku. Ale treba jeste prekvapi:)

• Nemám žádnou zprávu z obchodu ani zboží.

Zboží bylo poškozené, nefunkční. Po reklamaci jsem obdržela zboží bez baterky, tudíž budu opět řešit reklamaci. Teď už budu žádat o vrácení peněz. Obchod nedoporučuji!

paint roler - váleček na malování - netěsní, barva teče ven, nelze s ním malovat - nekvalitní výrobek
    interaktivní křeček - dalo docela práci ho zprovoznit

• Výrobek přišel v jiné barvě, nefunkční,komunikace s obchodem nulová,nezvedaji telefon, neodpovídají na email, nemožné zboží reklamovat.Nedoporučuji cokoli kupovat!!!