Prodávané zboží není opatřeno návodem, návod není ani na e-shopu.
    Od této firmy si už nikdy nekoupím !!!!

• Síť proti hmyzu jsem objednávala z důvodu uvedené šíře na webu u produktu 2 x 53 cm, šíře je bohužel jako všude jinde 2 x 50 cm, takže mi je na nic. :(

• extrémně dlouhá doba do expedice. Vůbec se neshoduje s časem udávaným obchodem.

pomalejší než wish a aliexoress dohromady

Týden od objednání jsem je urgoval, že zatím nic neposlali a až pak zboží odeslali.

Ani po mnoha telefonických a e-mailových urgencích, slovních ujištěních apod. jsem nezískala odpovídající doklad, který by bylo možno použít v účetnictví. Absolutní nezájem ze strany obchodu. Zboží sice přišlo, ale příště raději objednám jinde.

Zboží stále nemám a už se mě ptají , jak jsem spokojený s obchodem a s koupeným produktem

Jeden z boxu nebyl kompletní- chybel vnitřní box s víčkem. Místo dodatečného doručení chybějícího dilu chtějí zaslat krabičku zpět. Zřejmě ji zkompletuji a znovu mi ji pošlou. Tzn. že já musím krabičku zabalit, odnést na poštu a odeslat. Někdy později potom dojít vyzvednout novou krabičku v zásilkové. Mnoho zbytečných kroků a nákladů a velká ztráta času.

Čekám na reklamaci zaslat výrobek zpět.

• Výrobek se nedá použít, prodejce na reklamaci nereaguje.

Po odzkoušení jsem zjistil, že se výrobek nedá použít. Při sevření se nože skrizi a pak do sebe nezapadnou. Tak že to zeleninu nenakraji, tak jak má....

• Rozhodně nedoporučuji

Byl jsem upozorněn na podvodné zaměňování značek.

Reakce obchodu Hooc.cz

Dobrý den, objednal jste produkt LED svítilna s paralyzérem která žádnou značku nenese, Věc další je to, že jste si zboží ani nevyzvedl a vrátilo se zpět k nám. Považuji tuto recenzi tedy za bezpředmětnou.

přišlo úplně jiné zboží než bylo objednáno a než bylo v potvrzené v objednávce.

• Příjemné vystupování majitele
    • Automatický reklamační proces
    • Nedostupnost při telefonním kontaktu
    • Špatné označení zboží

Můj případ byl celkem složitý. Na Heurece jsem si vybral produkt, který byl razantně levnější než u ostatních obchodů. Důvodem bylo to, že Hooc.cz nabízí čínskou alternativu pod originálním produktem. Podle náhledového obrázku a popisu to nebylo patrné.
    Zboží jsem po rozbalení a odzkoušení vrátil bez udání důvodu do 14 dnů. Nevšiml jsem si, že na e-shopu mají automatický reklamační proces a proto jsem do obchodu volal a psal email. Poprvé jsem se nedovolal a tak mě majitel kontaktoval zpět, byl velice ochotný a milý (i když měl zrovna dovolenou, což jsem se dozvěděl až v detailu webových stránek)! S majitelem jsme se domluvili na odeslání zboží zpět přes Zásilkovnu. V aplikaci jsem viděl, že zásilka nebyla vyzvednuta ani den před posledním možným dnem vyzvednutí, znervózněl jsem a několikrát se snažil dovolat do obchodu, marně. Naštěstí byla poslední den zásilka vyzvednuta. Poté se asi 4 dny nic nedělo, jen mi přišel email o uzavření reklamace. Asi 5 den jsem se snažil dovolat v provozních hodinách a opět bez odpovědi. Následně na to mi přišel email, že mi byly peníze odeslány.
    V zásadě jsem vlastně nepřišel k úhoně a prodělal jsem pouze peníze za poštovné, ale byl jsem nervózní z nereagování obchodu i když jsem volal v provozních hodinách. Majitel je na to zřejmě sám a nestíhá vše vyřizovat, ač byl velice milý, kvůli nejistotě a zmatečnému označení produktu nemohu e-shop doporučit.

Nekvalitní zboží !!!!!

Ohřívací box ani po hodině provozu jídlo neohřál. Jídlo bylo pouze minimálně vlažné. Absolutně na nic.
    Zboží vráceno v zákonné lhůtě, zatím nevyřízeno.

• prodává nefunkční zboží a nereaguje na reklamaci

• Absolutně nefunční - asi špatný faik.

Balení jako originál, ale výrobek je absolutně nefunčkní. Nedoporučuji !!!!!

Zásilku jsem dostala neúplnou. Po emailové reklamaci obchodník nereagoval.Až na telefonickou výzvu slíbíl, že chybějící díl dodá. Dodnes se však nestalo.

Reakce obchodu Hooc.cz

Dobrý den, vážená paní Brňáková, pokud vím slíbil jsem Vám nový produkt teprve včera. Tak rychlé to opravdu není, že produkt dostane v ten den kdy jste jej reklamovala. Nové zboží Vám bude odesláno tento týden.

• dlouhé dodano

To je opravdu divné že? Když objednáte zboží 23.12.2020

• Baleno pouze igelitovým přebalem,krabice komplet rozmačkaná,nejsíše od doručovatele(Česká pošta) z přeplněné dodávky.S čím by měl prodejce počítat,před vánocemi.Takže jako dárek pro mě dost na nic.

• Čekám už 10 dní na doručení...