• Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky
    • Žádná

Rychlé dodání zboží dorazilo velice rychle

• Nespokojenost s výrobkem

Dobrý den. Hodnotím s menším zpožděním, jelikož jsme peřiny a polštáře chtěli nejprve pořádně vyzkoušet. Musím říct, ačkoliv nerada, že spokojeni nejsme. Na první pohled velmi příjemný materiál, peřiny i polštáře vypadaly super. Ale bohužel, porizovala jsem to převážně kvůli mé pětileté dceři, která je alergik, a na těch polštářích se prostě nedá spát. Jsou extrémně vysoké a extrémně naducané. Což chápu, že pro někoho to může být výhodou a plusem, ale pro nás, bohužel ne. Co se týče peřiny, tak ty jsou příjemné, teplé, ale absolutně nesedí pro povlečení o rozměru 140x200. Neustále se nám v povlečení rolují, každý den chodím a před spaním je uvnitř rovnám. Co mě ještě zarazilo, že na obale u peřin byl uveden jiný výrobce, než je uvedeno u výrobku na eshopu. Úplně jiná značka. Co se týče díru, vše proběhlo rychle a v pořádku.

Spokojenost.

Ochotni a hodni,rychle vyrizeni a dostupne ceny.

Dobrá komunikace, rychlé dodání, kvalitní zboží

moc pěkné flanelové povlečení, rychlá doprava, jsem spokojená

• Zboží v akci za velmi přijatelné ceny, rychlé doručení.

• Rychle a spolehlivě

• Zásilku zrušili asi po 10 dnech čekání. Myslím, že to mohli udělat podstatně dříve. Aspoň že dali vědět.

• Ok

• Kvalitní povlečení, rychlé dodání, perfektní komunikace

Vynikající obchod s kvalitním zbožím. Krásné ceny, rychlé dodání, perfektní komunikace

• Rychlé dodání, vše vpořádku
  • Objednávku mi zrušil obchod, bohužel jsem se nedopátrala proč. Povlečení jsem objednala znovu,tak uvidíme,jestli dorazí. Mělo to být vánoční povlečení a dorazit do Vánoc, bohužel se tak nestalo.

• pěkné, neokoukané zboží

Zboží bylo přesně podle obrázku. Povlečení nebylo v barvě kterou jsem si objednala, ale volala paní a spolu jsme vybraly jinou barvu. A velmi mě překvapilo že druhý den byla objednávka na zásilkovně.

• Dpobre
    • Spokojenost

• Dobré ceny
    • Kvalitní zboží

Velmi příznivé ceny a kvalitní výrobky

První nákup - nakoupím znovu, zboží bylo kvalitní a za velmi dobrou cenu. Dodání, přestože je to slovenský e shop, bylo obratem.

dobré jednání, ochota, laskavost, doporučuji tuto firmu

první objednávka a jsem naprosto spokojená