• rychlé a spllehlivé vyřízení objednávky,
  • nebylo možno nákup provést na dobírku!

Na obrázku bylo jedné zboží, ale přišlo v jiní barvě. Chtěl jsem přesně jako na obrázku.

Zadal jsem jsem o zaslani zbozi na zasilkovnu at nemusim v dobe koronaviru na postu a poslali to na postu a uz s tim neslo nic delat. Takze na hovnu doruceni.

• Zboží přišlo nekompletní, bez příslušenství, které bylo inzerovano jako součást. Po opakované reklamaci mi bylo arogantně doporučeno, že si příslušenství mohu dokoupit. Předám ČOI.

Zadal jsem doporuceni jake nahradni dily by se hodili na muj starsi holici strojek. Jelikoz v doporuceni se objevili dve odlisne nahradni dily - ty prvni se tykali nejakeho mojeho predbezneho dotazu, ktery jsem si vubec napamatoval - kliknul jsem teda omylem na tu prvni modrou carku. Dosli mi nahradni dily ktere nepasovali na muj strojek. Byla to pry moje vina ze jsem kliknul na tu prvni modrou carku. Podle me, ta se v doporuceni nemela vubec vyskytovat. Kdyby tomu tak bylo, toto by se nestalo.

• I činže je příjemnější než operátorka

Až na základě rozbalení výrobku se dostanete k návodu na použití, kde zjistíte, že ho vlastně nesmíte použít, protože máte zdravotní indispozice, které výrobce přímo v návodu zakazuje! Při obrácení se na Vás (prodejce) i s vysvětlením, že kdyby tyto skutečnosti byly uvedeny na webu, tak byste si to ani neobjednali, Vám operátorka sdělí, že to není povinnost a ať to někde udáte.... Přičemž došlo pouze k otevření krabice, výrobek je stále zalisován v plastovém obalu, neporušené, ani jeho příslušenství a člověk si před použitím chtěl jen přečíst návod.

• Nevzali mi zboží, které jsem chtěl vrátit. Novou, nepoužitou manžetu. Objednal jsem jiný typ. Správný typ a ani žádný jiný si tam už neobjednám, i když jsem dosud nakupoval u nich.

S kvalitou výrobku jsem spokojen ovšem s přístupem a jednáním společnosti Holíme ne.Neřeknou Vám vše jako kupřikladu že pokud dostanete cestovní pouzdro není již u hol.strojku ochranný kryt hlavice atd.Při hovoru s asistentkou Vás s veškerými dotazy odkáže na výrobce Braun nehledě na to že pokud jí ze slovníku odeberete slovo JAKO JAKOBY tak se absolutně nedomluví.

dost předražené , prosím již mě nekontaktujte - děkuji

V popisu zboží bylo uvedeno holící strojek a 5 břitů, ve finále přišel strojek s jedním břitem!

• Nedošlo

Zboží jsem zaplatila před 10 dny a dodnes nic nedorazilo. Teprve asi po týdnu přišla první a zatím poslední informace, že zboží není skladem a čeká se až dorazí od dodavatele. Tak čekáme. Toliko moje hodnocení nic víc hodnotit nemůžu. Rozhodně tedy postrádám dřívější info o dostupnosti zboží!!

• Zboží nelze vrátit kvůli rozbalenému obalu.
  • Bylo mi slíbenou, ze pošlete dodatečně kartacek, který nebyl v součásti elektrického holiciho strojků. Bylo mi slíbenou, ze ho pošlete. Nepřišlo nic.

S vaším obchodem jsem měl vždy dobré zkušenosti. Dříve jse uhradil mzboží dobírkou!!!
    V současné době jse zboží uhradil při objednání. To asi bylo špatně!!!
    Příště budu zboží platit až po dodání!!!
    S přátelským pozdravem Otakar Klugar dne 29.10.2019

• Obchod není schopen zajistit doručení zboží zákazníkovi

Rozhodně nedoporučuji.

Špátné info na stránkách o produktu,schodné číslo typu,zaslán jiný výrobek.Nikomu bych nedoporučil,rozbalené zboží nelze vrátit.Žádná pozitivní odezva emailem jak postupovat při vrácení zboží.Mnou zaslané foto,obchodem vyhodnoceno jako jiný tip i když čísla strojku jsou stejná.

• K balení Gillette Venus měl být kartáč na vlasy zdarma, koupila jsem dvě balení, kartáč ani jeden ( byl připsán jako doručený i na faktuře).

První nákup a hned velká nespokojenost, zboží po více jak 10-ti dnech zatím nedorazilo, po telefonech s dopravcem a prodejcem zatím žádné řešení. Vše skončilo na komunikaci typu: prověříme a dáme vám vědět. Zatím vím je to, že jsem zaplatil kartou dopředu a zboží nemám.