• přiložený návod je velmi nepřehledný

návod je poněkud zmatečný

Reakce obchodu Holime.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud se Vám zdá návod nepřehledný, neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince +420 380 831 830 kde Vám rádi poradíme s obsluhou zakoupeného zboží. Budeme se těšit .

S obchodem nemám slušnost ale hned na poprvé jsem skládaná. 16 břitů co jsem u vás koupila teď mají v drogerii Teta pouze za 999 Kč. U vás to bylo přes 1100 Kč. Takže skládání.

Reakce obchodu Holime.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Je nám líto Vašeho zklamání, cena se odvíjí od kupní ceny zboží. Věříme, že příští nákup bude již v pořádku.

Zboží bylo slíbeno k dodání 14 - 19. září. Nyní je 23. září a zboží stále nebylo doručeno, na e-maily nikdo nereaguje. Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Holime.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Velice nás mrzí vzniklá nepříjemnost, která vznikla na straně dopravce. Pro co nejrychlejší vyřešení, Vás budeme kontaktovat a domluvíme se, na dalším postupu. Doufáme, že se příště nákup povede bez potíží a zdravíme.

• V komunikaci se zákaznickou linkou mi bylo oznámeno, že planžeta k holícímu strojku je kompatibilní. Po vyzkoušení jsem zjistila, že ne, což by měli prodejci vědět. Ale zboží mi již odmítli vzít zpět, protože bylo vytaženo z obalu. Bohužel jsem jinak nemohla zjistit, jestli to pasuje, když nikde není napsané, na jaký strojek to je.

Reakce obchodu Holime.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Doporučená holící hlava, kterou Vám naše kolegyně doporučila, nebyla momentálně skladem na což Vás i upozornila. Bohužel jste zadala do objednávky holící hlavu, která není kompatibilní a nebyla Vám doporučena. Děkuji za pochopení a doufáme, že Vaše příští objednávka bude již v pořádku.

Došlo k výpadku webu

Reakce obchodu Holime.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Žádný výpadek jsme na webu nezaregistrovali, ale určitě je možné se kdykoliv obrátit na naši uživatelskou podporu (https://www.nazuby.cz/kontakt), která ráda poradí s řešením problému :) Doufáme, že se příště nákup povede bez potíží a zdravíme.

• Doručování prostřednictvím Zásilkovna

Zásilkovna informuje o mnoha stavech zásilky, nicméně informace, kdy dojde k doručení chybí až do okamžiku vlastního doručení...

Reakce obchodu Holime.cz

Děkujeme, že jste zakoupil zboží v našem obchodě. Velice nás mrzí, Vaše nepříjemná zkušenost s přepravní společností. U dopravy je možné zvolit i přepravní společnost PPL. Věříme, že Váš další nákup bude již v pořádku. S pozdravem Tesárková.

• nejsou náhradní planžety ke starším typum,cena planžet se rovná novému strojku,výdrž před otupěním břitů nízká

Nebylo doručeno na adresu, jak jsme to chtěli, ale do obchodu na vyzvednutí, což bylo velmi obtížné pro starého pána

Nestříhá, rozhoduji se, zda přístroj neodešlu zpět. Nejde o technickou závadu, ale strojek vlasy nebere. To není na stříhání, ale na shození nadstavců a holit dohola hlacu.

Zboží nemohu vrátit v obchodě, ale je to složité . Musel bych ho poslat do Budějovic. Zklamání z nákupu.

• prodejce neuvedl, že zboží již bylo jednou rozbaleno

• Objednavku si musite zajet nekam vyzvednout.

neseriosní přístup

• Na dálku vypadalo vše v pohodě, moderní desain, pouzdro na cestování.
    • Jediná závada- neholí při nasazení pohyblivého krytu. Nutno sundat a holit jen napřímo. Bez šance vyzkoušení ,vyhozené peníze.

• Poslali jinou barvu zboží

Po dlouhém dopisování jsem musel zaplatit poštovné i když jsem zboží reklamoval.

• Nebylo posláno požadované zboží

Došlo jiné zboží než bylo objednáno,

• Kromě občas lepších cen, žadné výhody nemají
    • Nenechte se nalákat na banner 100 dní vrácení a raději čtěte, co se za tím skrývá

Toto je moje 1. zkušenost a vyšla dobře.

• Holící hlavice jsou vyrobeny v Polsku. Po dvou použitích jsou břity tupé. Cena u polských hlavic neodpovídá kvalitě.