• Extrémně rychlé doručení, již 2. den byly hodinky doma
    • Na dotaz mi bylo odpovězeno velmi rychle
    • Solidní výběr z hodinek a příslušenství pro ně
    • Záruka
    • Dostatek informací o hodinkách a netřeba něco zjišťovat jinde na internetu
    • Autorizovaný prodejce

Pěkné webové stránky. Našel jsem přesně ty hodinky, které jsem chtěl a to i s řemínkem, který jsem si vyhlídnul.

Když jsem si hodinky objednával, tak jsem nevěděl, zda využít službu zkrácení řemínku. Jediná informace, která chybí na webu o hodinkách, které jsem si zakopil, byla délka řemínku. Tak jsem službu nevyužil a teď trochu lituji, ale řemínek není nijak zvlášť dlouhý, abych musel hodinky kvůli tomu posílat prodejci.

Balení hodinek je nádherné i s dárkem v podobě malého švýcarského nože. Přehledný manuál, prostě vše co je třeba.

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

Moc Vám děkujeme, že jste se při výběru hodinek obrátil právě na nás, vložené důvěry si velmi vážíme a máme radost z toho, že jste byl spokojený nejen s podobou eshopu, ale i celým objednávkovým procesem.
    Co se týká služby "Zkrácení řemínku", je určená především pro kovové náramky, u nichž lze ubírat články, posouvat sponu. Většinu kožených, pryžových a textilních řemínků není možné zkrátit, což je i případ NATO řemínku, jímž je vybaven Vámi vybraný model. Tento řemínek je záměrně dlouhý a jeho konec se ohýbá zpět pod jedno z oček. Na email Vám zašleme ukázku. :)
    Doufáme, že vybrané hodinky předčily očekávání a přejeme, ať skvěle slouží a dělají jen radost.

• Profesionálové
    • Nerozumím otázce

Výborný obchod, výborná a vstřícná parta profesionálů! Nepřeháním. Už jsem kupoval čtvery hodinky, a ne z důvodu že by už nefungovaly, ale prostě protože pro kvalitní hodinky mám slabost.. Dědeček byl hodinářem :). Držte se, Ať se Vám daří!

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi a udělené doporučení. Moc si vážíme toho, že se k nám pravidelně vracíte a máme velkou radost z toho, že jste s námi spokojený. Přesně to je naším cílem - spokojenost zákazníka a jeho radost z hodinek. Ještě jednou děkujeme a bude-li potřeba, jsme zde pro Vás.

• Rychle doruceni
    • Kvalitne zabalene
    • Pekny darek k nakupu hodinek

V minulosti nakoupeno jak osobne, tak online. Vzdy v naprostem poradku. Zasilka odeslana v den doruceni. Osobne vzdy mily pristup k zakaznikovi. Za me prikladny zpusob provozovani obchodu.

Dobrý den, Mirku,

děkujeme za další provedený nákup a udělené doporučení. Těší nás, že jste s naším přístupem spokojený a uděláme vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna. Přejeme, ať nové hodinky přináší radost.

dobré jednání, příjemný personál

Dobrý den, Petře,

děkujeme za provedený nákup a udělené doporučení. Těší nás, že jste si pro koupi hodinek vybral právě nás a byl s naším přístupem spokojený. Ať Vám nové hodinky dlouho a dobře slouží!
    Za tým HodinkyTraser.cz - Darina Vokrojová

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlé doručení
    • Doprava zdarma
    • Velký výběr

Bezproblémový nákup

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

děkujeme za udělené doporučení a ohodnocení zkušenosti s naším obchodem. Jsme rádi, že jste v naší nabídce našla ty správné hodinky splňující všechny představy a požadavky a přejeme, ať dlouho a dobře slouží a přinášejí mnoho radosti.

• Velmi rychlé jednání.
    • Nejsou obrázky ze všech stran hodinek. Po upozornění provedena náprava.

Jsem rád, že po mém upozornění došlo k rychlé nápravě.

Dobrý den, Tome,

děkujeme Vám za provedený nákup. Těší nás, že jste byl s naším přístupem spokojený.
    Postupně se snažíme doplňovat fotografie jak ke všem novinkám, tak stávajícím zajímavým modelům. Bohužel se jedná o poměrně časově náročný proces, proto se může stát, že některé zajímavé hodinky ještě nafocené nemáme a produktové fotografie opravdu nemusí hodinky zobrazovat ze všech stran, případně při vytváření produktů nemusí být vůbec k dispozici. Máme-li však hodinky skladem, není problém požadovaný model nafotit alespoň telefonem a fotografie Vám zaslat například na WhatsApp, email.
    Přejeme mnoho příjemných zážitků s hodinkami na zápěstí.

Vše OK.

Dobrý den, Pavle,

děkujeme Vám za udělené doporučení. Jsme rádi, že jste byl s naším přístupem a vyřízením objednávky spokojený.

• Rozhodně přístup k zákazníkovi
    • Kvalitní produkt
    • Zajímavé dárky

V tomto obchodě jsem zakoupil již druhé hodinky (pro mě a pro moji ženu). Nabízený produkt je té nejvyšší kvality a co k jednotlivým hodinkám píší, to PLATÍ. Přístup k zákazníkovi je vysoce nad standardem, snaží se vyhovět ve všem. Pokud maji skladem, tak další den je máte. Maji super zajímavé dárečky

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

velice děkujeme za pochvalná slova, moc si jich a také faktu, že se na nás opakovaně obracíte, vážíme a jsou nám motivací k dalšímu zlepšování služeb a péče o zákazníka. V případě potřeby se snažíme být zákazníkům vždy k dispozici a je naším cílem, aby měly produkty co možná nejlepší popisky, obsahující všechny důležité informace. Doufáme, že hodinky udělaly radost a přejeme, ať dlouhé roky spolehlivě slouží.

Profesionalny pristup, maximalna spokojnost

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

děkujeme Vám za doporučení a ohodnocení zkušenosti s naším e-shopem, velice si jej vážíme. Jsme potěšeni, že nás vnímáte jako spolehlivý obchod s profesionálním přístupem. Přejeme, ať Vám hodinky dobře slouží a přinášejí pouze radost.
    Za tým HodinkyTraser.cz - Darina Vokrojová

S nákupem zde jsem maximálně spokojen. Pánové ochotně a rychle odepisovali na mé dotazy, kdy bylo zřejmé, že jsou to odborníci na slovo vzatí. Nákup přes HodinkyTraser.cz mohu každému doporučit.

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

děkujeme za milou recenzi, velmi si Vašich slov spokojenosti vážíme, motivují nás být ještě lepšími. Doufáme, že hodinky Traser splnily Vaše očekávání a přinášejí Vám radost. Vzhledem k tomu, že se chystáte na hodinkách měnit řemeny si s nimi užijete mnoho zábavy, jelikož s každou změnou řemínku budete mít úplně jiné hodinky :) Ať Vám nové hodinky dobře a dlouho slouží.

Jednoduše doporučuji

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

děkujeme Vám za tuto stručnou, avšak všeříkající recenzi. Velmi si Vašeho doporučení ceníme a přejeme mnoho příjemných chvil s hodinkami na zápěstí.

• Slušná a rychlá komunikace

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti s naším obchodem a také doporučení. Jsme rádi, že jste byl s naším přístupem spokojen. Přejeme hodně radosti z nových hodinek.
    Za tým HodinkyTraser.cz - Darina Vokrojová

• Super komunikace, služby navíc....

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

mockrát Vám děkujeme za udělené doporučení a sdílení zkušenosti s naším obchodem. Na komunikaci se zákazníkem si zakládáme, jsme proto velmi rádi, že jste s námi byl nejen v těchto ohledech spokojený.
    Za tým HodinkyTraser.cz - Darina Vokrojová

• Jsem spokojený, o zpoždění doručení jsem byl okamžitě informován.

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

děkujeme za provedený nákup a čas, který jste věnoval hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jednodenní zpoždění doručení nezkalilo radost z nových hodinek a ještě jednou se za vzniklý problém omlouváme. Přejeme, ať Vám hodinky dobře a dlouho slouží.

• přehledný e-shop
    • individualní přístu
    • výborná komunikace
    • dáreček k objednávce
    • rychlé doručení
    • bez problému poskytnou dodatečné informace o zboží

Hodinky jsem zde dlouho vybíral a dobře jsem udělal. Nabízejí výborné produkty, skvělé kvality. Některé udělané speciálně pro tento obchod.
    Výborná komunikace ze strany obchodu. Neváhali a obratem poslali dodatečnou fotografii hodinek, která zodpovězovala mé otázky. I po doručení zboží, ochotně poskytli radu, když jsem si nevěděl rady.

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

moc si vážíme Vaší pozitivní reakce a času, který jste věnoval ohodnocení nákupu v našem obchodě. Jsme rádi, že jste byl s celým nákupním procesem spokojený, Vaši spokojenost vyřídím i kolegům, které jistě Vaše slova velice potěší. Spokojenost zákazníka je pro nás tou největší odměnou. Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají jen samou radost!
    Za tým HodinkyTraser.cz - Darina Vokrojová

Ochotní a vstřícní prodavači, dobrý výběr, možnost vrácení hodinek do 90 dnů.

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

mockrát Vám děkujeme za Vaše hodnocení, velice nás potěšilo. Minimálně stejnou spokojenost přejeme s Vašimi novými hodinkami a budeme se těšit na případný budoucí nákup.
    Za tým HodinkyTraser.cz - Darina Vokrojová

Profesionální přístup , perfektní komunikace , rychlé dodání.

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

děkujeme za Vaše doporučení a pozitivní ohodnocení naší práce, znamená pro nás velmi mnoho. Přejeme ať jste s hodinkami spokojený.

• Fér jednání
    • Profesionální přístup
    • Přehledný a srozumitelný eshop

U tohoto prodejce (Helveti.cz) kupují hodinky již počtvrté, a vždy naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

jsme rádi, že jste se k nám opakovaně vrátil a vždy byl s nákupem spokojený. Za Vaše doporučení jsme moc rádi a doufáme, že ani při Vaší další případné objednávce nezklameme Vaši důvěru.
    Za tým HodinkyTraser.cz - Jakub Novák

• komunikace s obchodem
    • drobné benefity

obchod si zakládá na vynikající komunikaci se zákazníkem, drobné benefity, kterými je zákazník odměněn při nákupu také potěší, zaujmou detaily jakými je třeba průvodní dopis s konkrétním oslovením

Reakce obchodu HodinkyTraser.cz

mockrát děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s naším eshopem spokojený. Přejeme, ať hodinky Traser skvěle slouží!
    Za tým HodinkyTraser.cz - Jakub Novák