• komunikace
    • rychlost dodání

Vše klaplo, zboží funguje.

• Vynikající... komunikace, doprava, vše na jedničku. Ale ten dárek.... balení ve kterém byly hodinky nám vyrazilo dech. Fakt super a vřele všem tento obchod doporučuji.

Super.

• skvělá komunikace
    • akční ceny
    • velký výběr zboží

Naprostá spokojenost. Doporučuji obchod.

• Rychlá komunikace
    • Velká ochota
    • Krásný šperk

• Perfektní komunikace

Objednání bez problémů, okamžitá reakce na osobní přání, doručení v pořádku.

• Dodání v rámci udávaného termínu dodání
    • Originální zboží často s možností využít slevový kupón
    • Komunikace od objednání, přes informaci ohledně dostupnosti, odeslání
    • Bezproblémové vrácení do 14 dnů a bleskové vrácení částky (zákonné odstoupení od smlouvy)
    • Kvalitní balení zásilky
    • Možná jen drobná poznámka - záruční list / karta by mohla být již potvrzená při dodání hodinek, tak jak funguje u některých prodejen.

Již jsem zde nakoupil několik hodinek a vždy spokojenost. I když jsem nebyl spokojený s hodinkami, které nebyly podle mých představ, odstoupil jsem od smlouvy a po doručení hodinek zpět mi byla okamžitě vrácena celá částka. Rozhodně tedy doporučuji v klidu nakupovat. Za mě seriózní obchod s obrovským výběrem, slevami na některé zboží, perfektní informovanosti o stavu odeslání a bleskovým vyřízením odstoupení od smlouvy bez jediného problému.