• výběr zboží (39)
  • přehledný web (24)

• 3 dny po slibene lhute
  • nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 2 týdny

objednávka byla velmi rychle vyřízena - maximální spokojenost

• vše ok

• výběr

Spokojenost, protože najít hodinky pro staršího člověka se slabým zrakem nebylo jednoduché

• nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 2 týdny

• Rychlost, velký výběr, přehlednost, praktické filtrování
  • nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 2 týdny

• Rychle dodani, cena zbozi,siroky vyber

Hezký den vážený zákazníku,

děkujeme za vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlým dodáním, cenami a širokým výběrem.

Těšíme se na další spolupráci a pevně věřím, že Váš příští nákup bude na 100%.

Rychlost,zboží super.

• nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 1 měsícem

Super vše proběhlo v pořádku. Děkuji

• nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 2 týdny

dobrá komunikace, vše bez problémů

• nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 2 týdny

Solidní rychlost dodání, nesporná výhoda "Úloženek."
    Nemám výhrad.

• nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 2 týdny

včasné doručení, dobře zabaleno, spokojenost

• přehlednost, široká nabídka

• Uvítala jsem možnost osobního vyzvednutí - zkontrolování zásilky

• výběr za dobré ceny
    • neschopnost doručit zboží na skladě

Objednávku jsem zrušila. Objednala jsem zboží,. které bylo skladem. Bohužel mi bylo napsáno, že musím nejméně měsíc počkat, že jedny z hodinek musí poslat do servisu kvůli výměně baterie. Děkuji, nechci, Veškerá důvěra pryč.

Hezký den paní Atillo,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás mrzí vzniklá situace.

Hodinky před odesláním prochází kontrolou našeho expedičního oddělení, aby jsme zboží odesílali v pořádku a funkční. Při kontrole u Vaší objednávky jsme zjistili, že v hodinkách nefunguje baterie a z tohoto důvodu byly hodinky zaslány do autorizovaného servisu na výměnu baterie.

• nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 1 měsícem

• objednávka přišla, já jsem ji druhý den pořádně zkontrolovala a ani jeden produkt se mi nelíbil, ani ne vzhledem, ale byly to spíš výrobní chyby ("dvířka" i když byla zavřená tak se na obou stranách ukázaly mezery a bylo to křivé to zavírání atd.) za které ani obchod tolik nemůže, ale normální člověk by si to za ty peníze nenechal a spíš se divím, že mi to vůbec poslali. Takže to byla spíš jejich chyba že si to nechci nechat, tohle bych jako dárek opravdu dát nemohla... takže jsem to hned následující den vrátila dle zákonné lhůty 14 dní a dokonce mi proplatili i poštovné, za co opravdu chválím a peníze zpět za produkty jsem měla docela rychle. Musela jsem si to ale vykomunikovat, sami mi to proplacení poštovného nenabídli samozřejmě. Sice jsem neměla dárky k Vánocům, protože už jsem nic jiného nestihla koupit, ale určitě se na jejich eshop ještě někdy podívám, protože mají fajn přístup k zákazníkům.

Hezký den, Silvie,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Moc nás těší, že náš obchod doporučujete.

Velmi nás mrzí nastalá situace. Jsme rádi, že kladně hodnotíte rychlost vrácení platby a vrácenou částku za náklady, které jste vynaložila se zasláním zboží zpět. Pro spokojenost našich zákazníků se vždy snažíme udělat maximum.

Jsme rádi, že v budoucnu na naše stránky opět zavítáte a budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.

Krásný a pohodový den Vám za tým Hodinky.cz přeje
    Radka

• Výborná komunikace
    • Rychlá dodávka zboží
    • Není co řešit-vřele doporučuji
  • nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 1 měsícem

• skvělý filtr k výběru zboží
    • přehlednost webu
    • rychlost nákupu a doručení
    • super ceny
    • podle oficiálního webu není autorizovaným prodejcem hodinek Festina
    • podle oficiálního webu není autorizovaným prodejcem hodinek Casio

Líbí se mi jejich web (hlavně kvůli přehlednosti a vylepšenému filtru). Nákup a vyřízení je rychlé a na zboží nečekáte dlouho. Mají super ceny. Na webu uvádějí, že jsou autorizovaní prodejci např. zn. Festina a Casio, ale na oficiálních webech Festiny a Casia jako autorizovaní nefigurují. Na jednu stranu to neřeším, ale na druhou stranu pokud záměrně uvádí lživou informaci, je to svinské. Musím ale říct, že své úplně první hodinky koupené na tomto webu před cca 8 lety mám dodnes a šlapou jako... hodinky. Bez poruchy. A pokud kupují nové sobě nebo někomu, pouze přes hodinky.cz

Hezký den vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Těší nás Vaše spokojenost s přehledností, rychlostí a a cenami :)

Mohu Vás ujistit, že jsme autorizovaným prodejcem hodinek značky Festina a Casio. Na trhu již působíme 18 let a veškeré informace, které uvádíme, jsou pravdivé.

Těšíme se na další Vaš nákupy.

• Přehlednost zboží,rychlé dodání
  • nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 1 měsícem

rychlé vyřízení objednávky týden před Vánocemi

• nakoupil v obchodě Hodinky.cz před 4 týdny

Super spolupráce,rychlé dodání.

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Moc nás těší, že náš obchod doporučujete a že kladně hodnotíte super spolupráci a rychlost dodání. ☺

Jsme rádi, že jste naším spokojeným zákazníkem a budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.

Krásný a pohodový den Vám za tým Hodinky.cz přeje
    Radka