• Výhodně ceny a přehledný online shop.
    • Dodací lhůty jsou u tohoto obchodu deklarované předem poměrně značné. Na první pohled to může mít jakoby příčinu v nadstandardně výhodných cenách a tedy nutnosti velkoobchodně získávat zboží komplikovaněji. Obávám se však, že je to pouze nástroj jak zpomalit první reakci spotřebitele v následné "hře na schovávanou".

Zatím na mne bohužel obchod působí tak, že ztrácím víru v jeho serióznost. Nereaguje na výzvy mailem o upřesnění data dodání a telefonní kontakt jak v ČR, tak sesterského obchodu v SK je hlášen jako neexistující. Možná bych měl stále naivně doufat, že se moje obavy rozptýlí brzkým dodáním zboží, ale nic tomu zatím nenasvědčuje.

• Nikdo semnou nekomunikuje!!! A tel.cislo na callcentrum nefunguje!

Za celý týden mě nikdo neinformoval, jestli mnou vybrané zboží je dostupné a jaký je předpokládaný termín dodání.

• Dlouhá dodací lhůta.Firma neinformuje proč.

Jedny hodinky Timex jsem vrátil na reklamaci, přestala jít datumovka napsali mi, že to nejde opravit a abych poslal své číslo účtu. po delší době cca 3 týdny jsem urgoval písemně, zase chtěli číslo účtu a IBAN. poslal jsem a nic se nedělo, několikrát jsem urgoval, přestali komunikovat. Telefon neberou.

• objednávka rychlá
    • zboží jem vrátila, peníze mi nevrátily

Obchod NEDOPORUČUJI. Výhodná koupě, ale za jakou cenu. Při vrácení zboží do 14 dní- ignorace, mlžení........ Telefonicky nelze se dovolat.
    Objednávka to reagují výborně.
    Od 2.6.2020, kdy jsem odstoupila od kupní smlouvy do 14 dní, nemám peníze na účtě. Zboží jsem vrátila, hodinky nefungovaly, baterie vodotěsnost, dražší výměna baterie to byl důvod vrácení.

spolehlivé a rychlé dodání.

• Po téměř dvou měsících byla objednávka zrušena. I když bylo po měsíci upřesněno datum dodáni. BAN

Dobrý deň,

veľmi nás mrzí vypredanie produktu zo strany nášho dodávateľa. Do budúcna pokiaľ sa u nás rozhodnete znovu nakúpiť, veríme a urobíme preto maximum aby sa podobná situácia nezopakovala a tovar Vám bol dodaný čo najskôr.

Tím Hodinkár.cz

• dodaný návod k použití je pro jiný typ hodinek

Dobrý deň,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

Tím Hodinkar.cz

Rychlé vyřízení objednávky

Dobrý deň

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred, a to byť v poskytovaní našich služieb ešte lepší ako doteraz.

Tím Hodinkar.cz

• Mizerná komunikace, možnost se dovolat. Zboží nedodano. Nevím na čem jsem.

Reakce obchodu Hodinkar.cz

ďakujeme za Vašu recenziu, mrzí nás Vaša poznámka k mizernej komunikácii nakoľko spolu stále komunikujeme. Pri vytvorení objednávky bola určená doba vybavenia a to 24.2.2020 nakoľko hodinky sú na objendávku. Ďakujeme Vám veľmi pekne za pochopenie a trpezlivosť.

Tím Hodinkár.sk

• doručení
    • reklamace
    • komunikace

Hodinky jsem si objednala 18.11.2019, doručení vcelku rychlé, ale u doručených hodinek se mi nelíbila kvalita řemínku od MK (vůbec nedržel pohromadě a MK umí jinou kvalitu), proto jsem vracela. Dne 25.11.2019 jsem expresním balíčkem odeslala zásilku zpět a do dnes 18.12.2019 mi nebyly peníze vráceny na účet - dle poslední komunikace byla splatnost do 13.12.2019, ale stále nic nedorazilo a poslední dny mi již nikdo na emaily neodpovídá a telefonní číslo uvedené na webových stránkách nikdo nezvedá, je tam jen automat, který hlásí, že jste v pořadí a poté je zavěšeno.....

• Výborná cena
    • Vstřícnost, komunikace

Super

• rachlost, sortiment

Spokojenost.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.Taktiež Vám veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Tím Hodinkár.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je v balení i nějaké potvrzení o pravosti produktu, protože slevy až 65% na high-end značky je opravdu podivuhodná..z přečtení dalších recenzí navíc usuzuji, že prodejci nejsou příliš profesionální, a tak se mi nechce věřit tomu, že produkty nejsou jen čisté fake hodinky..předem děkuji za odpověď

Dobrý deň,
    ďakujeme za Vašu recenziu.
    Všetky nami predávané hodinky sú originálne modely, výhradne od dodávateľov z krajín EU. Spolupracujeme s nimi už dlhú dobu, takže obavu o originalitu tovaru  mať nemusíte. Nakoľko fungujeme ako e-shop a nemáme kamenné obchody vieme ísť so sumami nižšie.

• bezkonkurečnní cena
    • přehledný web
    • rychlost dodání

S hodinkami ORIENT Automatic FAC08003A0 jsem maximálně spokojený. Za málo peněz hóóódně muziky! Denně +6 s.

Dobrý deň pán Martin,

• Vse v poradku

Tím Hodinkár.cz

• Doručeno týden před předpokládaným termínem uvedeným v e-shopu
    • Perfektně zabaleno, přiloženy všechny doklady
    • Bezkonkurenční cena!!!
    • Není

Nerad hovořím nebo hodnotím v superlativech. V tomto případě mi nic jiného nezbývá a velmi rád tak činím. Není co vytknout. U mě naprostá spokojenost.

Dobrý deň pán Jiří,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.