• všechno v pohodě, rychlost vyřízení

• kvalitní zboží, rychlost a ihned k odběru, doporučuji

• rychlé vyřízení objednávky, kvalitní zboží -super

Reakce obchodu hobbykohout.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a přejeme příjemné tvoření. S pozdravem Lenka Kohoutová a Team HOBBY KOHOUT

• Vše proběhlo rychle, zboží super!

• platba dobírkou

Spokojenost

Reakce obchodu hobbykohout.cz

• maximální spokojenost, výborná komunikace, vše super

Reakce obchodu hobbykohout.cz

Jsou velice ochotní a příjemní.

Reakce obchodu hobbykohout.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. S pozdravem Lenka Kohoutová a Team HOBBY KOHOUT

• výdejní místo funguje výborně, možnost platby kartou, ochotná obsluha na prodejně

Reakce obchodu hobbykohout.cz

Již v minulosti jsem v obchodě nakoupila, byla jsem velmi spokojena, proto jsem se ráda vrátila k dalšímu nákupu.

Reakce obchodu hobbykohout.cz

• zboží, které jen tak jinde nenajdete
    • velký výběr zboží
    • dobré ceny
    • přehledný web
    • rychlé jednání a odeslání
    • velmi příjemné jednání
    • ochota majitelky poradit

Reakce obchodu hobbykohout.cz

Velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení, s pozdravem Lenka Kohoutová a Team HOBBY KOHOUT

• Rychlé vyřízení a dodání zboží

Reakce obchodu hobbykohout.cz

• velký sortiment a skvělý servis

všechno v pořádku, super

Reakce obchodu hobbykohout.cz

• Super služba, materiál, všechno.

Reakce obchodu hobbykohout.cz

Hrozně ráda tam nakupují buď osobně nebo na objednávku

Super rychlost

Reakce obchodu hobbykohout.cz

• napsáno ,že zboží je skladem a pak není

Vážená zákaznice,
    zřejmě jste se nevšimla, že v našem e-shopu je u zboží napsáno obvykle skladem. Vzhledem k obrovskému sortimentu, který nabízíme, se skutečně může stát, že není vše skladem ihned v požadovaném počtu a je třeba občas některé zboží doobjednat.
    Do Vaší objednávky chyběla část zboží, kterou jsme Vám mohli bez problémů zajistit a dodat během několika málo dnů.
    Potřebovala jste zboží okamžitě. Je nám velice líto, že jsme nemohli splnit Vaše očekávání.
    Hezký den, s pozdravem Lenka Kohoutová, HOBBY KOHOUT

• + VŠE V POŘÁDKU, RYCHLOST A KVALITA, VELMI DOBRÁ KOMUNIKACE