• Nekomunikuje

Po 14 dnech se nikdo neozval.

• hezké stránky
    • Bez komunikace se zákazníkem, Dodání trvá dlouho, kvalita balení naprosto nedostačující - bez pružné výplně, jen origo krabice omotané lepenkou. Je to výsměch. V dnešní době je dost jiných obchodů nabízejících stejné zboží.

Tento obchod u mě končí.

Nereagují na e-maily ani na SMS. Neinformují o dodání zboží jak slibují. Těžko se jim můžete dovolat, pak slíbí, že dají vědět a stejně nic.

• Zboži jsem si objednal před 11 dny a ještě ho nemám,taková služba je špatná.
    • nulová komunikace

Pokud opravdu zboží chcete, raději objednat jinde.

• vubec žádné
    • dodací lhuta

příště žádné zboží v tomto obchodě neobjednám

• usetrite - nic nedoda
    • noc nedoda

nic nedoda

• Mizerná komunikace

Na emaily nikdo neodpověděl (ani po dvou týdnech), telefony obch. odd. nikdo nezvedá. Dovolal jsem se až po třech dnech neustálého zkoušení. Objednávku jsem po dvou týdnech zrušil protože nebyli schopni objednané zboží dodat.

• Příšerná kmunikace.
    • Reklamace je po 1,5 měsíci stále neni nevyřízená.

Stav reklamace neni možné na webu dohledat. Na emaily mi nikdo neodpověděl. Dovolat se jde pouze na jedno číslo a to pouze s 30% úspěšností. Na tom se ale pouze dozvim, že reklamace má na starosti manželka a že mi zavolá hned jak to bude možné. Nikdy ale nezavolá. Za tři týdny a cca 30 pokusů o kontaktování manželky jsem se dovolal pouze jednou.
    Dozvěděl jsem se, že reklamace bude zaslána do 4 dnů. Po dvou týdnech ale stále nic nedorazilo. Telefon sporadicky zvedne opět pouze pan manžel.

• Neslibovat že zboží dorazí za 5 dní

toto byl první nakup a jsem nepokojení protože zboží jsem ještě neobdržel a mělo to dorazit za 2-5dní
    Herclik

• Objednávky vyřizuje pouze manželka, která nebere telefon, ani neraguje na urgenci na objednané zboží. Manžel nic o zboží neví a ani není schopen předat vzkaz manželce, která zpět nezavolá.

Objednejte si zboží jinde !!!!

• nekomunikují, zboží nedorazilo

nebrat

Kdo nechce létat tento obchod mu podá pomocnou ruku.

• Výhodná cena
    • Nekomunikace, vyřizování reklamace půl roku.

Nedoporučuji

• Ceny
    • Všechno

Komunikace se zákazníkem nulová. Jak elektronická tak telefonická. Vřele nedoporučuji

6.8. objednány náhradní díly na RC auto (dle eshopu vše na skladě a k odeslání).
    21.8., po opakovaných urgencích kdy bude vyřízeno, přišla zpráva "Omlouváme se, ale z provozních důvodů budou objednávky vyřizovány až od září, kdy bude plně obnoven standardní provoz obchodu." Na další email nikdo nereagoval.
    9.9. stále nic.

Obrázek si udělejte sami, já jdu nakupovat jinam.

• Zboží ůdajně skladem objednáno 7.7.2013 stále nedorazilo.Komunikace žádná.Dovolat se není možné.Hlavně neposílat peníze předem!!!!!!!!

• Žádné
    • Nekomunikace - 10 po objednání vůbec nevím v jakém stavu objednávka je. Do obchodu se nelze dovolat ani na telefonní kontakty. Naprosto špatné!

Vybrat si jiný e shop.

• Pohodlný nákup z domova
    • Dlouhá dodací lhůta

• - velmi špatná komunikace se zakazníky
    • - není možno zjistit zda je zboží skladem
    • - dlouhá dodací doba
    • - amatérství ve vedení e-shopu, větší jsem neviděl

- od tohoto e-shopu raději rychle pryč.