• Obchod nekomunikuje, na zaslany pisemny dotaz nereaguje, je obtizne se dovolat, kdyz se to podarilo ke slibenemu provereni dostupnosti stejne nedoslo.
    • Zboží objednáno, ale nedorazilo. Do e-shopu jsem volal a zaslal znovu objednávku, zboží znova nepřišlo. Nekomunikují.

Můj první nákup na tomto e-shopu. Má první zkušenost je špatná, takže nedoporučuji. Je těžké se dovolat na provozovatele a když se dovoláte, tak nemají vůbec přehled o objednávkách.

• absolutní nekomunikace

• - NIC
    • - NAPROSTÁ NEKOMUNIKACE A NEZÁJEM O ZÁKAZNÍKA
    • - v hodnocení nelze nastavit -100%

Bohužel jsem zaplatil předem. Po týdnu jsem stále nevěděl, jak to s mou objednávkou je. Na firmu se nelze dovolat na emaily nereagují. Jednou (z 20ti telefonátů ) se mi podařilo dovolat jen na technika, ale ten mi stejně s mou objednávkou nepomohl. Objednávku jsem tedy emailem zrušil, ale peníze jsem zpět ani po měsíci nedostal.
    Varuji ostatní, neposílejte jim ani korunu a vyhněte se tomuto obchodu oklikou.

Na internetu celkem nakupuji často, jednou se mi u jiné firmy stalo, že pár dní nereagovali, ale po informaci, že ruším objednávku se celkem vzpamatovali. V hobbyeshopu je jim to ukradené.

• žádné jsem neměl možnost zjistit
    • Žádná komunikace

Týden jsem se snažil komunikovat mailem, mobilem, nic, na maily neodpovídali a na mobilu se každý den objevovalo hlášení: "nyní nemůžeme volat, zavoláme později", nikdy nikdo nezavolal, tak jsem je poslal do p....e! A oni to naštěstí zrušili.

• zboží nedorazilo

Zboží nedorazilo, ani po 10 dnech není vůbec jasný stav objednávky.

Nedoporučuji zde vůbec nic objednávat.

• zajímavý sortiment za dobré ceny
    • zboží nedodají
    • komunikují vyjímečně nebo vůbec
    • pouze slibují

Objednal jsem si u nich několik kousků zboží v celkové ceně něco málo přes tisíc korun. Platba dobírkou. V době nákupu nebyla jedna položka skladem, ostatní ano. Ihned mi přišel potvrzovací email od automatu, a pak dlouho nic - ani informace o odeslání a ani dobírka. Protože jsem o zboží stál, měl jsem snahu to nějak řešit.

Komunikace s majiteli byla následující - pokud jsem se dovolal majitelce - obchodnici, byla mimo kancelář a o mé zakázce nic nevěděla a slibovala, že zjistí podrobnosti a zavolá. Nikdy tak neučinila.

Pan majitel - servisní technik byl sice ochotnější, dokonce mi poslal nějaké emaily, v kterých ovšem bylo jen "čekáme na zboží, příští týden dorazí, omlouváme se, ale nedorazilo, atd.".
    Po několika měsících jsem to vzdal, zboží jsem koupil jinde a píšu tuhle recenzi.

Nikdy jsem neměl potřebu se takto vypisovat, ale také nikdy jsem se nesetkal s takovou ignorací. Rozhodně nedoporučuji nakupovat u www.hobbyeshop.cz a rozhodně ne s platbou před dodáním zboží. Tento obchod je buď jedna velká bouda nebo se majitelé ocitli ve s...kách, který nejsou schopni zvládat.

Objednáno před 10 dny-do teď nedoručeno!
    Na telefony nereagují!!
    Hrůza. O zboží už snad ani nemám zájem.

• Mnou objednané zboží po čtrnáct dnech nedorazilo a na žádost o zrušení objednávky či předchozí dotazy ohledně délky dodací lhůty nikdo nereagoval.

Nedoporučuji zde nakupovat.

• Naprosto nekomunikuje se zákazníkem ani po urgenci se neozvali a to jsem chtěl pouze drobnost za cca 300kč

Zboží zatím nedorazilo

• Obchod má uvedeno, že zboží má skladem, přičemž po minimálně 10 dnech se ani neozval, že si můžu zboží vyzvednout. Do dnešního dne jsem objednané zboží neobdržel.

Ne nikdy už u tohoto obchodu nenakoupím. NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD.

• Žádné
    • Žádná komunikace se zákazníkem.

Ve firmě nikdo nebere telefon. Po X pokusech o spojení z mé strany jsem se sice dovolal, ale nikdo mi nedokázal sdělit, kdy vyřídí moji objednávku. Ani po 10ti dnech.

• Žádné - cena srovnatelná, jen byli první...
    • Celý obchod je jedna velká slabina.

Nedoporučuju - nevím jak může tak to vůbec nějak fungovat. Tedy jestli funguje...

• jiz tyden se pokousim marne spojit timto e-shopem pro zjisteni realnosti objednavky nelze ani mejlem ani telefonicky

• komunikace emailem - žádná odpověď, telefonicky až po X pokusech
    • komunikace - ochota

nedoporučuji - silně amatérský přístup - když náhodou budu mít, tak možná i pošlu.

• nedodání zboží . Asi pětkrát jsembyl ujištěn , že zboží přijde a nic se nestalo .

KATASTROFA . Pokud nechcete přijít o své peníze NIC !!!!!! Nekupujte .

• Skutečně velká nabídka.
    • Z nabídky se stavět model nedá. Moje objednávka je z 31.1.2014, dodnes tj. 4.3.2014 se nic neděje, firma nekomunikuje.

Firma nabízí skutečně rozsáhlý sortiment zboží.A to i takové drobnosti jaké jiní nenabízejí. Bohužel jsou to jenom KECY V KLECI. Mám objednávku za cca. 700 korun, asi je to málo zajímavý obchod, protože od 31.1.2014 marně očekávám objednané boží, nebo vysvětlení proč se nic neděje. Firmu nedoporučji vzhledem k jejímu nekorektnímu jednání. Pokud je to normáĺní stav, tak potěš. To budou v té Evropě jednou zírat co jsme to vlastně zač.

• Obchod nekomunikuje. Ani na mailový dotaz není odezva.

Sice nabízí velké množství modelka ruského zboží, ale nákup je jen pro otrlé jedince!

• sortiment
    • rychlost dodania