• sprostí podvodníci

Není tu někdo, kdo by zvažoval hromadnou žalobu? Tahle paní Procházková si nakradla určitě pár stovek tisíc. Když si čtu recenze tak to jenom sypalo.

Obchod nekomunikuje, naštěstí jsem nic předem nezaplatil. Zboží ani po 10 ti dnech nedorazilo.

• vše

Objednal jsem zboží za 750 Kč,poslal převodem a po 10 dnech stále nic nemám.Když jsem se dopídil na Heurece na recenze těchto podvodníků,bylo mi jasné že jsem udělal chybu.Podle mě je podvod,prosím nikdo si tam již nic neobjednávejte.No a asi nejlepší by bylo to nahlásit naČOI,aby jim zatli tipec.

• podvod

nikdo tam nenakupujte

• nabizi co nema zajisteno u dodavatele

• ŽÁDNÉ
    • ŽÁDNÁ KOMUNIKACE ANI NEODPOVÍ NA MAIL

• objednávanie v pohodlí z domu
    • dlhá dodacia lehota

• nemohu posoudit,nepodařilo se zboží zajistit
    • inzeruje zboží které není schopen obstarat

možná pokud by měli na skladě zboží které inzerují dalo by se i nakoupit !!!

• Před Vánoci jsem si objednal Cessna 170 laser. vyřezávaná 610mm za 570 Kč po zdražení mi byla poslána odpověď, že Vaši objednávku z provozních důvodů nestihneme do konce roku vyřídit. Bohužel do dnešního dne jsem nic neobdržel, ani se mnou nekomunikují.

• žádné- pravděpodobně podvodný e-shop
    • Po potvrzení objednávky jsem naivně zaplatila za zboží. Následně přišlo jen, že to nemají skladem, a od té doby nic.

Nekupujte nic!!! a příště čtěte recenze na každý nový obchod, který se chystáte vyzkoušet. Já už to dělat budu!

• Nekomunikují, na urgence nereagují

Vyhněte se obloukem tomuto e-shopu

• nic, jen to, že se na stránkách tváří, že jsou plně zásobeni, opak je pravdou
    • -nekomunikují
    • -po mých dvou telefonátech raději mobil vypnuly.
    • -Nedorazilo ani zboží, ani peníze zpět
    • - jsem chudčí o 900 i o iluze

NIC NEKUPOVAT, vyhnout se tomuto obchodu!!!

• Žádné, ale vůbec žádné.
    • Komunikace naprostá 0.
    • Naštěstí jsem zboží nezaplatil dopředu, takže jsem o nic nepřišel, pouze o trochu nervů.

• Výstraha aby si človek dával pozor a četl nejdřív recenze na obchody.
    • všechno

Pred týdne jsem zaplatil převodem, komunikace nula. Pídil jsem se tedy po recenzích na tento obchod a už je mi jasné že nic nedostanu. Tech 400 kč co jsem jim poslal beru jako poplatek za upozonění abych si dával přístě pozor a u nevyzkoušenych obchodů hledal nejdřív recenze. Za nějakých 15 let co nakupuju hojně v e-shopech je to poprve co jsem naletěl, takže tato částka je naprosto zanedbatelná. Člověka to ale naštve. Budiž mi útěchou že jsem nazaplatil více.

• Obchodvuplnevnekomunikuhw s klientom. Kontaktoval som obchod po 10 dnoch od objednavky, lebo mi tovarcnedorazil a dostal som odpoved ze sa na to odpovedia mi mailom. A mail som nedostal. Opakovane som posielal mail na spolocnost, ale nedostal ziadnu odpoved okrem lietaka s hodnotenim o firme....

Je to na kazdom individualne nakupivat ale bo nie v tom to obchode. Ja osobne radsie nakupim v inych obchodoch. Dasa ten isty tovar a za tu istu cenu kupit aj v inych obchodoch a s lepsou komunikaciou.

• Vůbec žádné.
    • Žádná komunikace v případě urgence dodávky zboží,
    • obchod nevrací peníze za nedodané zboží.

Nekupovat zboží v žádném případě od tohoto obchodu.

• ANO

Zboží přes BÚ zaplaceno, ale kde nic tu nic. Zboží jaksi nedorazilo.
    Dotazoval jsem se kde je zboží a kdy by mohlo dorazit, ale žádná odpověď.

• Nemohla jsem nikde najít kontakt telefon, abych se domluvila na dodávce, když nepřišla.Proto jsem byla nucena objednávku zrušit a žádat o vrácení peněz.

Nedoporučuji

• Zatím nevím
    • Nekomunikují se mnou a dosud nedodali objednané zboží

Našel mi jej na netu kamarád.
    Zkušenosti jsou negativní, proto jej nedoporučuji.

• široký sortiment
    • komunikace, dodací lhuta i u zboží deklarovaného skladem

pokud to nebude cenový trhák a či vám není jedno kdy a jestli zboží dorazí tak zkuste jinde.