• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednala jsem si zboží, které není na skladě na dobírku. Večer mi volal pán, že aby zboží vůbec objednali, přejí si zálohu předem na účet a doprava bude trvat cca 1 měsíc. Na jednu stranu rozumím, nikdy jsem se však u ověřených a profesionálních eshopů s takovou podmínkou nesetkala. Objednávku jsem stornovala a zboží objednala jinde, kde ho zaplatím, až opravdu dorazí bez dlouhé čekací lhůty. Pozitivně však vnímám rychlost komunikace a procesu stornování.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

u nábytku je standartní vyžadovat zálohu na větší objednávku. Máte to i v obchodních podmínkách se kterými jste souhlasila, tak naprosto nerozumíme námitce, že jsme chtěli zálohu, když jste s ní souhlasila...

HMnabytek

Zboží bylo doručeno 46 dní po zaplacení. Telefonicky ověřena dostupnost a přislíbeno max. 7 až 10 dnů. Bylo doručeno jiné a levnější zboží.
    Nyní již dořešeno.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

ano omylem jsme měli skladem místo dětského stolečku židličku, která byla mylně označena jako "stol" a tu jsme Vám odeslali, stoleček bohužel skladem nebyl, ten jsme museli objednat a do toho přišli Vánoce, kdy i výrobci mají volno. Stoleček jsme Vám odeslali a židličku jsme Vám nechali jako bonus a omluvu - o tom již bohužel nenapíšete.
    Ještě jednou se omluváme za komplikace, a ať vám stoleček WOODY se židličkou dělá radost.

• Nedodržená uváděná dodací lhůta - nízká aktivita informovanosti zákazníka
    • Vlastní montáž nábytku - návod hrozný, nelícování a použití vrtačky

Nedodržená uváděná dodací lhůta - dodací lhůta se posunula o měsíc později. Aktivita obchodu informovat zákazníka, kdy bude zboží nefunguje - zákazník je musí kontaktovat. V případě, že zboží není doručeno včas je slušnost se o informaci, kdy to bude doručeno zákazníkovi, postarat a zákazníka informovat.
    Zboží dorazilo, pěkná práce by se dalo říci v případě, že zboží je již smontováno (přece u částky 39 000 kč, se to očekává), anebo aspoň nabídnout možnost montáže nebo na tento fakt upozornit. Spojovací materiál v návodě nic moc - není to blbu vzdorné jako v ikea a bylo tam toho navíc (ekologie zaplakala). Spojovací materiál je vidět, krytky se nedaly dát všude - docházelo ke kolizi dveří. Spodní ozdobní lišty - nesedí, nelícují (není to však vidět) a chyběli předpřipravené dírky pro montáž, takže kromě šroubováku jsme museli vzít i vrtačku a dírky si do laku navrtat samy. Potěšení z vitríny, na kterou jsme čekali víc než měsíc po dodací lhůtě, vymizelo.
    Zajímavé je, že i v dotazníku v části datum doručení Vám to nabízí Listopad / Prosinec 2021 a dnes je již únor 2022.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

při objednání jsme s Vámi telefonicky mluvili.. věděla jste , že se Vám ozveme jako každému našemu zákazníkovi, jakmile nám zboží přijde na sklad a že budeme volat 2-3 dny předem. V detailu výrobku je napsané, že zboží je v DEMONTU a ne smontované. A montáž nabízíme, je to napsané i na našich stránkách na několika místech.
    Kvalita spár a ostatnch věcí závisí na kvalitě mottáže, dodržování úhlů, úhlopříček ap. je to i popsáno na našich stránkách v sekci rady a tipy a pokud někde nějaký milimetr uchází tak na 2 m to je 0,5-1 cm a to pak jde vidět.
    Mezi objednáním a doručením byli svátky - to sjme Vás upozorňovali, že to o ty svátky bude déle trvat, že výrobci mají dovolené..Bohužel to přišlo o 2 týdny později než mělo, což bohužel v dnešní době nejsme schopni vůbec ovlivnit.
    Doufáme , že vitrína Vám dobře slouží a bude sloužit

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

SKVĚLÉ, PO MĚSÍCI A PŮL ČEKÁNÍ NA TV STOLEK MI DNES KONEČNĚ PŘIŠEL, AVŠAK ÚPLNĚ JINÝ, STARÝ MÁM JIŽ ODVEZENÝ A TED CO, BUDU ČEKAT ZASE KOLIK TÝDNŮ ??? JSEM DOST ZVĚDAV, JAK SE K TOMU SLOVENKA POSTAVÍ
    Komunikaci zatím nelze hodnit, to se uvidí, doted byla v pořádku

Reakce obchodu hmnabytek.cz

po domluvě s Vámi jsme tuto nepříjemnou záležitost již vyřídili. A ještě jednou se omouváme.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

čekám zatím se nic neděje, už jsem tam volala a nikdo se mi neozval

Reakce obchodu hmnabytek.cz

Doufáme, že Vám Vaše objednávka již dělá radost.

Není na skladě

Reakce obchodu hmnabytek.cz

děkujeme zarecenzi. Bohužel se někdy stane, že výrobce ukončí výrobu některého výrobku/série, a neoznamuje nám to, aby doprodal kusy které má na skladě.. nic s tím nenaděláme.. A v současné situaci bohužel někdy chybí výrobcům i materiál.

děkujeme za pochopení

HMnabytek Team

• Dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu hmnabytek.cz

nerozumíme - 11.2 jste si objednal a 22.2 Vám bylo zboží odesláno (kdy dodací doba bylo u tohoto zboží 2-5 týdnů)

HMnabytek

• dodání trvalo dlouho, při první dodávce nebylo dodáno vše, aniž bychom o tom byli předem informováni
    • reklamace chybějících dílů trvala téměř dva měsíce, kdybych se neozvala, nikdo mi nedal v zákonné lhůtě vědět, jak to s reklamací vypadá, díly byly dodány až na základě pohrožení předání věci právníkům

Reakce obchodu hmnabytek.cz

část zboží jsme Vám dovezli na naše náklady dříve, abyste nemusela čekat na jednu věc,která nám zatím nepřišla a mohla jste nábytek používat. Chybějící část Vám byla dodána hned poté jakmile nám to přišlo opět na naše náklady.
    Vše máte vyřízené a doufáme, že Vám nábytek dělá radost.

HMnabytek

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Do dnešního dne 27.12.2020 jsem neobdržela zboží zaplacené 20.11.2020, ani po 2 telefonických urgencích. Hrad.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

bohužel 2 skříňku v jiné barvě jsme Vám dodali později, výrobce měl výpadek lamina v té barvě a s omluvou jsme Vám skříňku doručili, obratem hned jak nám přišla od výrobce.

děkujeme

• nekomunikuje
    • dlouha dodaci lhuta

Dostupnost 3-6 tydnu. Je 7tyden pryc a nikdo nekomunikuje. Rozhodne posledni nakup.

Dlouhá doba dodací. Paní po tel. byla příjemná, ochotná. Přes to jsme byly nuceni objednávku zrušit kvůli dlouhé dodací lhůtě.

• Možná cena za komodu nižší o 400,- Kč mi mohla napovědět že to nebude jen tak ?
    • 12.9.2020 mi přišla zpráva o potvrzené platbě a výzva k trpělivosti s tím, že jakmile bude zboží připraveno k expedici budou mne 1-3 dny předem informovat. K dnešnímu dni ( 3.10.2020 )se tak nestalo.

Dobrý den

dodací doba je u této komody 3-6 týdnů.

HMnabytek

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.