• Dva měsíce jsme čekaly na objednané zboží, bylo téměř nemožné se na obchod dovolat, poté když se nám to konečně podařilo, tak nám bylo řečeno, že odpovědná osoba je na dovolené. Objednávku jsme pro nedůvěru zrušily a už si nikdy od nich žádné zboží nebudeme objednávat.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

to co píšete není pravda.. stůl jsme pro Vás měli po 4 týdnech.. s tím, že jsme se Vám nemohli dovolat, a poté jste nám objednávku bez udání důvodu stornovala... Domlouvali jsme se , že nábytek - stůl objednáme a jakmile bude u nás na skladu připravený k expedici, tak Vám zavoláme a domluvíme se na termínu dodání.... mezitím jste to bezdůvodně stornovala.
    HMnabytek

Nedoporučuji protože zboží stále nemám

Reakce obchodu hmnabytek.cz

ano , jsme v kontaktu a mrzí nás to, bohužel když má výrobce výpadek vwe výrobě, tak to těžko ovlivníme..ale komoda je již na cstě k Vám. Omlouváme se za dlouhé čekání.

• po 9 týdnech zboží stále nedorazilo. dodací lhůta byla 4-6 týdnů

Reakce obchodu hmnabytek.cz

omlouváme se za zdržení, bohužel do tohoto termínu byli Vánoční svátky a výrobci obecně co nedodají do Vánoc, tak poté až v lednu, protože mají mezi svátky a po svátcích dovolené...ale skříň již budete mít v sobotu doma...
    Omlouváme se za delší dodací dobu..

• Zadna komunikace
    • Velmi dlouha doba dodani zbozi

Chapu ze jsem objenaval prez svatky, ale nikde jsem na webu nenasel informaci ze budou objednavky vyrizeny az po Novem roce. Tedy nekolik dni od objednavky se nikdo neozval. Uz bych nenakupoval.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

zboží jste si objednal 26.12.2018 - přes Svátky jsme nepracovali, zboží jsme Vám odesílali 3.1.2019 - takže nejpozději v pondělí 7.1. jej budete mít doma, pokud tedy rošt již doma nemáte.. Objednávky telefonicky potvrzujeme, ale pokud jste nám nebral telefon, těžko se můžeme domluvit...
    HMnabytek

Krátké šrouby k madlům. Vrchní deska navrtána (stejně jako spodní,tam však patří nožičky), zdá se že někdo už montoval a spletl se.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

krabice byli nerozbaleny, takže jste dostala nový výrobce.. pokud se někde ve výrobě stala chyba měla jste nám to napsat a poslat do reklamace, není problém vadný díl vyměnit... Zboží si vozíme sami naší dopravou, tak se nedohaduje s nikým kdo za to může a od výrobce požadujeme nový díl, který posléze zákazník od nás dostane..

• Drahá doprava
    • Nešetrné zacházení s výrobky

Reakce obchodu hmnabytek.cz

děkujeme za recenzi.. Měl jste objednaný osobní odběr.. po domluvě s Vámi, že chcete raději noční stolky dovézt, jste byl předem srozuměn s cenou dopravy a že Vám to tedy obratem přivezeme - po důkladné kontrole, kde náš řidič zbytečně strávil skoro půl hodiny a vy jste nenašel žádný problém, jste měl zaplatit dohodnutou částku... nechápeme tedy, proč jste se tak divil, že doprava k Vám na adresu je ceníkových 295,- Kč - to se můžete dočíst také na našich stránkách... Nikdo se zbožím nezachází nešetrně, pokud si objednáte zpoplatněnou službu , tak každý předpokládá, že víte co si objednáváte, a ne, že potom nechcete platit cenu dopravy a objednávku stornujete - NEROZUMÍME TOMU.. Pokud jste chtěl objednávku zrušit hned , nemusel jste dělat takové dovadlo a posílat si zboží na adresu a mohl jste napsat e-mail, že objednávku chcete stornovat... Ten čas co tam s Vámi řidič strávil kontrolou 2 nočních stolků + cesta k Vám byla určitě dražší než požadovaných 295,-Kč.

HMnabytek

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zavolají a potvrzují si objednávku. Je to ale k ničemu. Protože jsem v objednávce měla špatně zatrženou barvu, v telefonu jsem ji uvedla správně a přesto přišla ta šúatná. Dále byl problém i s otvory ve stěně. Manžel musel vše upravit, abychom se nemuseli tahat s reklamací.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

ano, potvrzovali jsme si telefonicky objednávku na to co nám přišlo od Vás a i barevné provedení - nebyl s tím problém, nemůžeme za to, že jste si objednala něco a chtěla jste potom něco jiného - jinou barvu.. 2x jsme s Vámi mluvili s tím, že Vám to jako reklamaci vyřídíme, nové dvířka v barvě jakou potřebujete, nechtěla jste to řešit..

HMnábytek

• komunikují
    • nedodržení termínu dodání

Reakce obchodu hmnabytek.cz

Děkujeme za recenzi. Bohužel jsme měli menší problém s výrobcem na dodání zboží.. Ale doufáme, že již psací stůl slouží svému účelu. Omlouváme se za delší dodací dobu..

• nedoručeno

Reakce obchodu hmnabytek.cz

omlouváme se za delší dodací dobu a doufáme, že nábytek spokojeně slouží svému účelu. Někdy se bohužel dodací doba posune z důvodu dodání výrobcem k nám do skladu ale průběžně se snažíme dodací doby zlepšovat. Jde sice o jedinělý případ, ale máte pravdu čekala jste déle, než je obvyklé
    HMnabytek

• Nedodrželi objednanou dopravu.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

děkujeme za recenzi.. na objednávku jste čekal přes 3 týdny a chtěli jsme , abyste ji dostal co nejdříve, ještě do Velikonoc, tak jsme si ji dovolili poslat poštou jako obchodní balík na Vaší adresu. Zásilka dorazila v pořádku.. pokud byste čekal na naší dopravu bylo by to až po Velikonocích..
    HMnabytek

• dlouhá čekací doba, neodpovídá době v popisu

• zboží dorazilo rychle
    • obchod komunikuje
    • nekvalitní zabalení zboží
    • katastrofální malby, nekvalitní, barvy rozpité, rozmazané, neúplně
    • díry ve dřevě

Dřevo super, ale malby by zvládla líp i moje dcerka...kdybych to měla, jako dárek, tak hned zasílám zpět, což jsem vlastně chtěla, ale po zjištění, že obchod ani nezaplatí poštovné, jsme se rozhodli si to nechat, protože malá dcerka to pokreslila stejně, ale i tak nekvalitní kresby....jinak dorazilo zboží na dvakrát, a to nekvalitně zabalené, že se i pošta divila, že se to nepoškodilo, ještě víc, místy byli ve dřevech i díry atd...no nebyli jsme vůbec spokojené

Reakce obchodu hmnabytek.cz

dětské stolečky prodáváme hodně a všichni naši zákazníci jsou spokojení... měla jste zavolat, vyřešili bychom to např. výměnou za nový..
    HMnabytek

• Nekvalitní výrobek: Poškozená glazura na přední straně.Otvory pro panty na šuplíky neseděly,museli se vrtat nové.
    • Celkově hodnotím výrobek,jako velice nekvalitní.Pokud by vrácení nebylo tak složité,vrátil bych ho.Na fotce kvalitu nepoznáte a to je problém.Na fotce vypadá luxusně,skutečnost je jiná.

Doporučuji nebrat výrobky z Polska.

děkujeme za recenzi..
    Bohužel do krabic nevidíme a pokud výrobce někde udělal chybu, či zaměnil díly, tak se to zjistí až při skládání... Mohli jsme vyreklamovat nové díly.. Nábytek ANTICA se prodává velice dobře a nejsou s ním problém ani na něj nejsou stížnosti.. Pokud doporučujete nebrat nábytek z Polska (cca. 95% nábytku v ČR),tak potom můžete brát např. z Německa, kde je ale také většina vyrobena v Polsku. Poláci mají na nábytek v Evropě v dnešní době monopol..ale na druhou stranu mají moderní nové továrny postaveny z dodací EU..takže mají moderní a kvalitní nábytek za dobré ceny.. Pokud se vyskytl problém, tak se jedná o reklamovatelný díl..
    HMnabytek

Na zboží, u kterého bylo deklarováno doručení v rozmezí 3-6 týdnů stále čekám, byť od objednání uplynulo více než osm týdnů. Po mé urgenci po šesti týdnech mi bylo obchodem sděleno, že je zboží na cestě do jejich skladu a že mi komodu mohou poslat kurýrem, což dělají neradi, jelikož hrozí poničení. Prý pokud ještě chvilku vydržím, až budou mít závoz do našeho regionu, dovezou ji sami. Od té doby jsem se nedočkala žádné další zprávy ze strany obchodu, komunikace tristní. Zboží mám zaplacené, ale fyzicky je zřejmě v nedohlednu. Očekávala bych úplně jiné jednání, dokáži pochopit zdržení ze strany dodavatele, které prodejce není schopen ovlivnit, ale vše je jen o komunikaci, která je v tomto případě bohužel nulová - proto NEDOPORUČUJI!!

Reakce obchodu hmnabytek.cz

děkujeme za recenzi..komodu máme pro Vás nachystanou, volali jsme Vám , že ji můžeme poslat kurýrem v rámci urychlení v termínu.. Domluvili jsme se, že Vám ji raději dovezeme osobně, jakmile budeme mít cestu do Jížních Čech (aby se neponičila při přepravě.) s tím, že jakmile budeme mít plánovanou trasu do vaší lokality, tak Vás budeme předem kontaktovat...což učiníme..hned jak budeme mít rozvoz...pokud jste ji chtěla hned, tak ste měla říci a mohli jsme ji poslat...to by nebyl žádný problém..Potom se těžko reaguje na recenzi, když se na něčem domluvíme a vy si to hned další týden rozmyslíte...
    HMnabytek

Nekvalitní dýhování. Vyrobeno z druhojakostní desky.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

děkujeme za recenzi. problém je v tom, že pokud jste si objednala velký konferenční stolek a chcete za něj zaplatit pouze kolem 1 000 korun,tak takový nábytek máme v nabídce, ale je to základní řada nábytku - a lamino je kvalitní, je jde o takový druh dekoru.. Standardní kvalitní konferenční stolek stojí okolo 3-6 tis kč , aby splňoval dnešní nároky, masivní cca. okolo 6-15 tis Kč a máme konferenční stolky z prémiové řady za cca. 15-30 tis. Kč..záleží to, jako u každého zboží hlavně o ceně... stolek za 1000 kč nikdy nebude splňovat nároky jako stolek za 5 000 kč.. Stolek není nekvalitní, pouze je z levnější řady nábytku pro základní potřeby..
    HMnabytek

• už bychom si nikdy nic neobjednali ,jednání nesolidní,dodací lhůta nedodržena a dopravce ani nepočkal až dojdeme před dům a hodil nám to na kamení,no strašná zkušenost s tímto obchodem.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

Vaše zboží bylo doručeno v termínu 3-6 týdnů. Volali jsme Vám min 2x předem, že plánujeme nábytek dovézt a s vaším manželem jsme si dohodli dodání a poté ještě řidič volal předem, že se blíží k Vaší adrese a nakonec ještě volat těsně před příjezdem, že je již na místě ... a není pravda, že by to vyházel na zem - podával to Vašemu manželovi..Celou dobu jste byli informování, kdy a v kolik hodin zboží dorazí...tak netušíme proč toto píšete. A nechápe jakou strašnou zkušenost myslíte.. A také si myslíme, že postel LUCA je hezká a kvalitní postel, a doufáme, že Vám bude dělat radost.
    HMnabytek.cz

• zboží nebylo doručeno v dané lhutě

• Inzerují zboží, které pak nedodají. Naštěstí jsem objednávala na dobírku, takže jsem u nich neměla zadržené peníze. Objednávku mi zrušili až po 6 týdnech.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

děkujeme za recenzi.. bohužel jako u každého výrobce, když něco stáhne z nabídky tak nám to neoznamuje.. U Vaší objednávky jsme měli potvrzené, že to bude..a až když nám dorazilo zboží tak jsme zjistili že chybí Vaše objednávka a po urgencích nám bylo řečeno, že zboží se již nevyrábí..Bohužel težko toto ovlivníme, když nám výrobce potvrdí objednávku a zboží nepřiveze.. Naštěstí se to stává pouze zřídka. Omlouváme, že jsme Vám něco slíbili a nebyli jsme schopni to dodat.
    Děkujeme za pochopení
    HMnabytek

Zboží na webu již není skladem, při online objednání je poslána fakture, ale peníze byly zaslány zpět.

Reakce obchodu hmnabytek.cz

děkujeme za recenzi..bohužel se stává, že zboží, které si zákazník objedná již není dostupné - výrobci během roku stahují spoustu dílčích kusů nábytku, celých sestav a neoznamují to ... jen občas napíší , že je něco do vyprodání zásob... Snažíme se průběžně aktualizovat nabídku, ale máme přes 14 000 položek a vše každý den nejde uhlídat.
    Omlouváme se za špatnou informaci na našich stránkách..
    HMnabytek Team