• Dobrá odborná komunikace při výběru zboží

Odbornost při dotazech k vlastnostech výrobku

• Přehlednost

2 hodiny jsem se nedovolal ani na jedno číslo, napsal jsem e-mail, na ten mi již byla zodpovězena odborná rada, za což děkuju. Jediný problém, jinak vše super!

• Nakupování z domova.
    • Vypadá,že je to solidní obchod.

Delší dodací lhůta, ale s tím jsem tak trochu počítal.Velice dobrá komunikace s obchodem.
    Tento obchod všem doporučuji.

• Prozatím vše pro.!

Zakoupil jsem si autorádio Xtrons PF75QSFA od objednávky až po dodání rádia proběhlo vše v naprostém pořádku,a když jsem svou chybou napsal špatnou fakturační adresu bylo mi ihned vyhověno s opravou faktury,rádio mám v autě 3 měsíc a naprostá spokojenost takže za mě mohu obchod doporučit

• Vyhody? Zadne. Je to banda ,,Namotávačů''

Nekupovat nic z tohpto obchodu. Prodejce se Vam bude snazit vnutit neco jineho nez chcete a to o s poznatelne vyssi cenou

• Komunikace, při odstoupení od smlouvy nikdo nereaguje na korespondenci a nikdo nebere telefony

• Poradenstvo pri vybere

• Super jednání.Zboží dorazilo přesně dle domluvy.

vše OK.

• dobrá komunikace a informovanost na určitý dotaz specializace na určitý produkt
    • dlouhá dodací lhůta

tento obchod vřele doporučuji a to pro výbornou vstřícnost při řešení konkrétních tech. problematikou

• Obchod celkem fajn, dokud není nějaká reklamace
    • Už přes měsíc čekám na reklamaci couvací kamery. Po několika emailech, stále žádná komunikace. Při koupi 3G modemu radio nijak na wifi nereaguje. Asi mám smůlu

Obchod je fajn přehledný a celkem rychlý, škoda že k jistým rádium nedodávají montážní sady. Nevím proč. Jinde mi psali že sada je součástí rádia.

Reakce obchodu Hifi Auto

zákazníkovi jsme kameru vyměnili za nový kus a informovali ho o dodání během následujícího týdne. V případě nefunkčních 3G modemů, není problém vrátit peníze, nebo modem vyměnit, případně poradit s nastavením, což jsme všechno zákazníkovi dopředu psali emailem a vysvětlovali, ještě než modem k autorádiu objednal. Nerozumím tedy jeho recenzi a kde nabyl dojmu, že náš eshop nekomunikuje, když jsme si společně vyměnily minimálně 15 emailů. Jinak jako výhradní distributor pro Českou republiku a Slovensko, mohu potvrdit, že montážní sada se nedodává společně s žádným autorádiem u žádného prodejce. Děkuji,
    Jiří Brabec, jednatel HifiAuto.eu

• Super přehkedný, komunikace na profesionální úrovni
    • Asi žádné

Mohu jen doporučit

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme za toto ohodnocení.

Tým HifiAuto.eu

• Vyborna rychlost dodani skvele jednani velka spokojenost stimto prodejcem doporucuji

Vyborny obchod ktery prodava kvalitni produkty.

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc si vážíme tohoto hodnocení.

• Výborná komunikace

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc si vážíme Vaší recenze.

• Široký a přehledný sortiment
    • Nevím

Vstřícné a rychlé jednání

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme za skvělé hodnocení.

Tým HifiAuto.eu

• Žádný problém při dodání zboží.
    • Málo kdy se dá dovolat.Problém při reklamaci.Ledabilé chování.

Špatné zastoupení jinak dobrého výrobku s dobrou cennou kazí špatný prodejce.

Reakce obchodu Hifi Auto

na všechny případné zmeškané hovory a to i například z víkendu nebo večerních hodin voláme zpět, navíc nevím o žádné reklamaci, při které by byl v poslední době nějaký problém, dokonce nyní mění ve většině případů výrobce zboží za nové. Vzhledem k tomu, že zde nevidíme ani datum objednávky a nejedná se ověřeného zákazníka, nejspíše se jedná o příspěvek nějakého konkurenčního prodejce. Pokud máte opravdu problém se svým produktem Xtrons, stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky.

tým HifiAuto.eu

• Velká ochota.

Doporučuji.
    Při montáži rádia a kamery ochotně poradil a pomohl.

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za výborné hodnocení.

• prehladnosť
    • tovar stale nemam

pride dotaznik spokojnosti a ja tovar nemam tak ako mam byť spokojny

Reakce obchodu Hifi Auto

dnes jsem zrovna mluvil nejspíše s Vaší manželkou a informovali jsme Vás o tom, že balíček zrovna odesíláme. Objednával jste zboží těsně před Vánoci s dostupností 7 dní, proto nemohl být balíček doručen, bohužel přes Vánoční svátky nelze zboží od výrobce objednat ani odeslat na Vaši adresu. Dotazník z Heureka.cz pak chodí samozřejmě automaticky bez ohledu na to zda je zboží již odesláno. Věříme, že zákazníci chápou, že o svátcích přepravní služby nefungují a i nadále budou využívat naše služby.

• SUPER RYCHLE !!!
    • skvělá kominukace

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme moc za skvělé hodnocení, vážíme si Vaší spokojenosti.

Tým HifiAuto.eu

• Dobry tovar ktory inde namaju.

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme za ohodnocení našeho obchodu.

Tým HifiAuto.eu

• Ochota, rychlost, spolehlivost. Chlapi vi co delaj.

Doporucuji vsem.

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme za skvělé hodnocení.