• Vyhody? Zadne. Je to banda ,,Namotávačů''

Nekupovat nic z tohpto obchodu. Prodejce se Vam bude snazit vnutit neco jineho nez chcete a to o s poznatelne vyssi cenou

• Komunikace, při odstoupení od smlouvy nikdo nereaguje na korespondenci a nikdo nebere telefony

• prehladnosť
    • tovar stale nemam

pride dotaznik spokojnosti a ja tovar nemam tak ako mam byť spokojny

Reakce obchodu Hifi Auto

dnes jsem zrovna mluvil nejspíše s Vaší manželkou a informovali jsme Vás o tom, že balíček zrovna odesíláme. Objednával jste zboží těsně před Vánoci s dostupností 7 dní, proto nemohl být balíček doručen, bohužel přes Vánoční svátky nelze zboží od výrobce objednat ani odeslat na Vaši adresu. Dotazník z Heureka.cz pak chodí samozřejmě automaticky bez ohledu na to zda je zboží již odesláno. Věříme, že zákazníci chápou, že o svátcích přepravní služby nefungují a i nadále budou využívat naše služby.

Tým HifiAuto.eu

• Nefunkcni reklamace

Nenakupovat

Dobrý den pane Zachu,
    kontaktoval jste nás ohledně poškozeného balíku, kdy dorazilo autorádio s prasklým displejem, s tím jsme Vás odkázali na reklamaci k ČP, kterou byl balík doručen. Poté už jste nás, ale vůbec neinformoval, že byla reklamace zamítnuta ze strany ČP, jelikož jste ji uplatnil několik dní po termínu, který mají uveden ve VOP a informujeme o něm v každém emailu o vyřízení objednávky. I přesto jsem Vás, ale nyní kontaktoval a nabídl řešení celého problému, proto doufám, že věc vyřešíme k oboustranné spokojenosti i když odmítáme jakoukoliv chybu z naší strany. Pokud bychom samozřejmě o zamítnutí věděli dříve, ihned bychom situaci řešili.

Děkuji,
    Brabec, jednatel HifiAuto.eu

• nefungeje čekám a nic

dřív než dorazí rádio vyhraju ve sportce :-)

Reakce obchodu Hifi Auto

Vzhledem ke staří objednávky nejspíše provozoval eshop ještě původní majitel. I tak děkujeme za ohodnocení. Bohužel více informací o této zásilce nemám, ale obecně zboží skladem odesíláme ještě týž den, maximálně do druhého dne od přijetí objednávky. Zboží, které má nastaveno dostupnost 7 dnů máme většinou skladem do 5 dní a ihned poté jej odesíláme zákazníkovi.

Tým HifiAuto.eu

I přes zaplacení předem převodem z účtu, zaslal obchod zboží nevyplaceně, t.j. na dobírku !!!!!!

• Zboží je jiné,než jsem objednal !
    • Úmyslná záměna ze strany obchodu,přelepeno výrobní číslo,typ.

Poslali jiné zboží,levnější a vydávají ho za jiné,dražší.Přelepený typ na návodu.Rozdíl v ceně je cca 1000,-kč.NEDOPORUČUJI TENTO E-SHOP !

Reakce obchodu Hifi Auto

Zřejmě se jedná o trapný příspěvek nějaké konkurence! Takové praktiky v žádném případě neprovádíme. Pokud by někdo přeci jen dostal jiné zboží, má právo ho vrátit.