• rýchlosť,
    • presnosť,
    • schopnosť improvizácie,
    • výber obchodu na doporučenie
    • neviem

predajca mi bol doporučený a neľutujem,
    ku objednávke som mal atypické požiadavky nad rámec základnej ponuky - predajca reagoval veľmi pružne a dodal, čo sľúbil,
    obchod odporúčam vyskúšať, stojí za to

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za rozsáhlou recenzi.

• Nefunkcni reklamace

Nenakupovat

Dobrý den pane Zachu,
    kontaktoval jste nás ohledně poškozeného balíku, kdy dorazilo autorádio s prasklým displejem, s tím jsme Vás odkázali na reklamaci k ČP, kterou byl balík doručen. Poté už jste nás, ale vůbec neinformoval, že byla reklamace zamítnuta ze strany ČP, jelikož jste ji uplatnil několik dní po termínu, který mají uveden ve VOP a informujeme o něm v každém emailu o vyřízení objednávky. I přesto jsem Vás, ale nyní kontaktoval a nabídl řešení celého problému, proto doufám, že věc vyřešíme k oboustranné spokojenosti i když odmítáme jakoukoliv chybu z naší strany. Pokud bychom samozřejmě o zamítnutí věděli dříve, ihned bychom situaci řešili.

Děkuji,
    Brabec, jednatel HifiAuto.eu

• Komunikace, nezvedají se telefony, odpověď na emaily pouze sporadicky s velkým spožděním

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme za hodnocení, aktivně řešíme rozšíření našeho týmu tak abychom dokázali poskytnout všem našim zákazníkům kvalitní a plnohodnotnou podporu a poradenství při nákupu, takže věřím, že se situace co nevidět zlepší. Nyní bohužel vzhledem k obrovskému zájmu o námi nabízený sortiment je opravdu těžké kvalifikovaně řešit všechny dotazy víceméně okamžitě, ať už se jedná o telefonické či emailové.

Děkujeme za pochopení,
    Brabec, jednatel HifiAuto.eu

• rychlost a kvalita
    • neznám

super

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za takto krásné hodnocení.

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za takto krásné hodnocení.

Tým HifiAuto.eu

• v době koupě nebyli plátci DPH

Komunikace s panem Brabcem byla skvělá. Pomohl také s montáží a nastavením autorádia.

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za skvělé hodnocení, nyní již plátci DPH jsme takže věříme, že budou spokojeni i zákazníci nakupující jako podnikatelé.

• Přehlednost sortimentu
    • Rozumné ceny
    • Vstřícnost a ochota
    • Možnost montáže

Zboží, které jsem hledal, jsem zde našel za nejrozumnější cenu. Na email s dotazem mi bylo odpovězeno i během víkendu, což mě mile překvapilo. Ochota cokoliv vysvětlit a s čímkoliv poradit. Možnost montáže nabízených produktů. Tento obchod mohu vřele doporučit.

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za vyčerpávající a krásné hodnocení.

• Vstřícní, ochotní, znalí
    • doba dodání

Výborná komunikace, příjemná cena

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za pěkné hodnocení, na termínech dodání neustále pracujeme a vynakládáme obrovské finanční prostředky abychom mohli držet co nejvíce produktů skladem a dobu dodání tak zkrátit na minimum.

Tým HifiAuto.eu

mám pouze jediný problém s autorádiem a to ten, že mi k ní na sd kartu nahráli mapy k navigaci, které si nerozumí s rádiem a tak je vlastně k nepoužití... Jinak vše parádní, za tu cenu skvěte vybavené rádio. Jinak vše super.

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme moc za krásné ohodnocení, podle data objednávky předpokládám, že jste si u nás zakoupil autorádio Xtrons TD697G. Pokud se skutečně jedná o tento model autorádia, mapy určitě podporuje a nejspíš bude problém v nějakém nastavení. Napište nám, prosím, na náš email a zkusíme dát vše do pořádku. Děkuji

• Přijatelná cena
    • Dlouhá čekací doba

Kdo počká ten se dočká

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme za ohodnocení, po dohledání konkrétní objednávky a jejího obsahu se musím opravdu omluvit. Autorádio jsme sice skladem měli, ale objednaná couvací kamera byla aktuálně vyprodaná a museli jsme tudíž čekat na zásilku od výrobce. Každopádně všechny univerzální kamery již máme a snažíme se držet skladem i všechny 1 DIN a 2 DIN autorádia, abychom dodací lhůtu mohli co nejvíce zkrátit.

• ZBOŽÍ, JEŽ NENÍ NIKDE K MÁNÍ
    • NEJSOU PLÁTCI DPH

Kladně

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme za recenzi našeho eshopu, jinak všechny budoucí, ale i vracející se zákazníky můžeme ubezpečit, že plátci DPH budeme nejspíš již od začátku příštího roku.

• dobra prezentace vyrobku

doporucuji zde nakupovat

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za ohodnocení našeho eshopu a jeho doporučení.

Tým HifiAuto.eu

• Perfektní komunikace a zdá se, že i kvalitní zboží, i když není značkové

Velmi kvalitní obchod

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za ohodnocení a doufáme, že budete s produkty co nejvíce spokojen.

• Technicka podpora funguje skvele
    • Myslim,ze je relativne uzky sortiment ale je otazkou zda-li je to spatne nebo dobre. Ja to oceneju, protoze si myslim ,ze o to jsou poskytovane sluzby kvalitnejsi, jak rikam, je to otazka nazoru

Doporucuji tento e-shop, budu objednavat dalsi zbozi

Reakce obchodu Hifi Auto

Děkujeme moc za hodnocení, do budoucna chceme sortiment určitě rozšiřovat o související produkty jako jsou například reproduktory a nebo další značky autorádií. Každopádně se budeme i nadále snažit, aby zákazník zůstal na prvním místě a vždy jsme měli co nejširší informace o nabízených produktech a vlastní zkušenosti s nimi.

Tým HifiAuto.eu

Prodavajici byl velmi vstricny, starvil se mnou na telefonu spoustu casu. Probral se mnou moznosti, sdelil mi prednosti a nedostatky ruznych modelu. Snazil se mi maximalne vyjit vstric i pri objednavce doplnku. Myslim ze by takto mel internetovy prodejce vypadat.
    Dekuji a preji mu hodne obchodnich uspechu.
    Vsem vrele doporucuji.

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za toto hodnocení, máme ohromnou radost, když víme, že jsou zákazníci s našimi službami spokojeni a motivuje nás to k dalšímu zlepšování. Doufám, že budete s produkty maximálně spokojen a ještě jednou děkuji.

• Kvalita

Kvalitní

Reakce obchodu Hifi Auto

Moc děkujeme za ohodnocení a doufáme, že budete s produkty co nejvíce spokojen.

• chybí telefonní kontakt

Reakce obchodu Hifi Auto

Podle data objednávky odhaduji, že v této době provozoval eshop ještě předchozí majitel, ale i tak děkujeme za ohodnocení. Telefonní číslo jsme již na eshop přidali.

• nefungeje čekám a nic

dřív než dorazí rádio vyhraju ve sportce :-)

Reakce obchodu Hifi Auto

Vzhledem ke staří objednávky nejspíše provozoval eshop ještě původní majitel. I tak děkujeme za ohodnocení. Bohužel více informací o této zásilce nemám, ale obecně zboží skladem odesíláme ještě týž den, maximálně do druhého dne od přijetí objednávky. Zboží, které má nastaveno dostupnost 7 dnů máme většinou skladem do 5 dní a ihned poté jej odesíláme zákazníkovi.

Tým HifiAuto.eu

Dobra komunikace pres email, zbozi doslo v poradku.

I přes zaplacení předem převodem z účtu, zaslal obchod zboží nevyplaceně, t.j. na dobírku !!!!!!