To co mi přišlo se nedá ani popsat, jsem prostě v šoku. Objednala jsem si varnou konvici a přišlo mi ,,torzo,, varné konvice, katastrofa !!!!!!

• Odesílání zboží jednou týdně mi přijde neprofesionální, asi se jedná o nějakou rodinu s dětmi, co má e-shop jako přivýdělek.

• zboží uvnitř krabice bylo potlučené, varná konvice uvnitř byla špinavá, zanesená jak by jí již někdo půl roku používal, k tomu varná konvice sice svítí, ale nehřeje vodu v ní neořejete.

Nedoporučuji tento obchod, nikdy nevíte jestli doručené zboží bude fungovat a zpět jeho třeba zaslat poštou na své náklady a to ještě nevím jestli mi dané peníze vrátí i s náklady na dopravu. Po 5 pracovních dnech nedokážou zareagovat na můj email o vrácení zboží natož na vrácení peněz.

• O žádné nevím
    • Společnost Heri.cz mi dodala naprosto poškozené zboží, vhodné tak do kontejneru :-(

Zboží dorazilo v krátké době no po otevření balení nastalo nemilé překvapení ...
    Zboží bylo potluceno a ke všemu bylo nekompletní balení (chyběla grilovací jehla ) , své pomocne sem si to dal do kupy ...
    Hold člověk nikdy neví co v jakém stavu mu dorazí .

Reakce obchodu Heri.cz

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Neevidujeme žádnou zprávu od Vás. Zboží se mohlo poničit přepravou. Pokud máte potíže s produktem napište nám email a vše dáme společně do pořádku.

Objednala jsem hrnec, prisel promackly, rekli si o fotky a uz se neozvali...

Reakce obchodu Heri.cz

Vaše zkušenost nás velice mrzí ale před odesláním Vám byl napsán email a to 2022-03-27 17:38 se skutečností že zasíláme náhradu, balík byl odeslána 29.3.2022 a dle Zásilkovny byla zásilka doručena "Vydáno dne 30. 3. 2022 10:14:09" .
    Po celou dobu reklamace byl s Vámi navázán kontakt emailem který můžeme doložit. Číslo zásilky: Z 123 8926 371

Zboží došlo nekomletní - bez nabíječky dodnes ji nemám. Reklamováno bylo ihned a slíbeno, že jí pošlou obratem.

Reakce obchodu Heri.cz

omlouváme se za nekompletní zboží. Se zpožděním ale přece jsme chybějící nabíječku poslali a to dne 7.12.2021. Pokud by byl jakýkoliv problém, ihned se obraťte na náš email. Děkujeme.

doručeno v úhledném balíku ale obsah katastrofa. Zboží zkrátka leželo někde na čínské lodi takže vše plesnivé. Už nikdy od tohoto e-shopu

Reakce obchodu Heri.cz

veškeré zboží které nabízíme máme skladem, nikoli na čínské lodi. V případě jakýchkoli problému zboží měníme nebo vracíme peníze.

• Buhužel jsem chtěla ušetřit a to se mi vymstilo, polštářek má nekvalitní látku a ostré hrany a škrábe na krku

Reakce obchodu Heri.cz

mrzí nás Vaše zklamání a Vaše negativní recenze i přes to, kolik jste za produkt dala. Každé zakoupené zboží na internetu je rizikem a proto každý zákazník může vrátit zboží do 14 dní bez udání důvodů.

Zboží dorazilo, odskousene, ale co mne dorazilo zboží bylo špinavé a krabice otevřená, napájecí kabel který má být závazan drátem tak ten byl jen tak hozenej, mám dojem že zboží asi někdo použil

Reakce obchodu Heri.cz

je nám líto Vaši zkušenosti a Vašeho hodnocení. Zboží které jste zakoupil bylo označeno jako "poškozená krabice" tomu také odpovídala cena, oproti běžné ceně na trhu byla naše sleva 40%. Veškeré zboží prodáváme jako nové s plnou zárukou 24 měsíců. Je také možné dle zákona vrátit zboží do 14 dní a to bez udání důvodů. Věříme že Vám produkt nyní dobře slouží a nebude to Váš poslední nákup v našem e-shopu. Naše ceny jsou opravdu nejlepší v ČR a je důležité to, co je uvnitř. Krásný den HERI.cz.

Dobrá komunikace obchodu ohledně zásilky, ale nechápu, že u holícího strojku nebyl český návod. Jestli obchod není schopen zajistit český návod, tak ať nic nenabízí. Protože hned po rozbalení a dobití jsem zjistil, že nesvítí modrá kulatá kontrolka u zapínání a vypínání. Ani nikde nezjistím, jak to má fungovat. Strojek sice holí, ale ještě se rozmyslím jestli jej nevrátím a odstoupím od kupní smlouvy. Mám na to ještě 9 dnů.

Reakce obchodu Heri.cz

velice nás mrzí Vaše první zkušenost. Každý strojek je originálně balení a v každé krabičce se nachází český manuál. Nejspíše se musela jednat o nějaký "zmetek". Tento problém řešíme prvně. Návod zasíláme v PDF souboru do Vašeho emailu + slevový kód na Váš případný další nákup. Manuál také přikládáme na stránky produktu k volnému stažení. Věříme že příště bude vše v pořádku. Krásný den, Heri.cz.

Osobní vyzvednutí tragické, trvalo více než týden, co jsem se domluvil na možnosti a čase vyzvednutí. Mám to 10 km.

• Zboží přišlo nekompletní a na email nikdo nereaguje

Zboží mi dorazilo. Ale bylo to moc malé asi tak na 5tilété dítě. Takže pro dítě do 10 let možná ale víc ne

Byla nám doručena zásilka, ale protože jsme topení koupili k vánocům matce, které je 81 let, žádali jsme o zaslání návodu v českém jazyce
    a zaslání faktury v tištěné podobě.
    Firma nám zaslání odmítla s tím, že ji máme v elektronické podobě, ačkoliv zákon přiložení českého návodu ukládá.

Obchod mi poslal rozbité zboží, s reklamací je veliký problém. Poslala jsem zboží zpět s dopisem a do dneška nikdo nereagoval. Budu požadovat vrácení peněz.

• 1.dodání bylo rychlé
    • dvakrát poslali úplně jinou barevnou kombinaci, než jsem si objednala. Vyřízení 1.reklamace trvalo 3týdny a dodnes mi neproplatili poštovné za poslání zboží zpět.
    • Trochu dost opožděná nebo skoro žádná komunikace!

Zboží došlo v pořádku

Zboží dorazilo špinavé, vypadá použité, ačkoliv obchod uvádí, že veškeré nabízené produkty jsou nové.

Hezký den,
    je nám velice líto Vaši negativní zkušenosti. Stačilo se před Vaši negativní recenzi obrátit na naši emailovou adresu, kde bychom udělali maximum pro Vaši spokojenost. Nyní jsme Vám poslali email a pokud je produkt použitý či vadný, jsme schopni vám ho vyměnit či vrátit peníze. Na veškeré nové zboží je 24 měsíční záruka.

Tým Heri.cz

• těžko najít
    • další z mnoha českých eshopů,který se honosí zbožím na skladě, ale když si ho člověk objedná tak ho teprve v Číně zadávají do výroby.....

i půl hvězdy je moc

Reakce obchodu Heri.cz

Hezký den, je nám líto že jste měl s námi tuto negativní zkušenost. Každý zákazník který provede objednávku dostane od nás automaticky email ve kterém upozorňujeme, že odesíláme 1x týdně a to každé úterý. Uzávěrku objednávek máme každé pondělí ve 12:00h, překontrolujte si svůj email. Jelikož Vaše objednávka, bohužel, vznikla v úterý 28.4.2020 19:23h, byla tedy přesunuta na další týden a odeslána 5.5.2020 a tuto chvíli se nachází na České Poště, kam jste si přál objednávku doručit. Dovolte mi Vás tímto vyzvat o vyzvednutí Vaši objednávky, kterou jste si objednal u nás na e-shopu na dobírku. Pokud byste měl v budoucnu zájem o další objednávku, mohu Vás na 99% ujistit, že zboží které je vystavené skladem máme opravdu SKLADEM.

Příjemný zbytek víkendu,
    Tým Heri.cz