• Neschopnost dodat zboží včas do Ostravy!

Nedoporučuji odeslat poslíčkem.

• Cena a produkt skladem
    • Kladka do magnetofonu měla jinou šířku než obchod uvádí v popisu. Obchod mi na dotaz proč tomu tak je,odpověděl,abych si jí zbrousil,že to tak se zákazníkem řeší, že si to doma dodělá. Omlouváme se za potíže a jsme s pozdravem!
    • Oni ví že ty rozměry nesouhlasí,omlouvají to tím že je to z Číny a tam se s tím nepáří,ale nejsou schopni tu kladku než jí zabalí ,tak si vzít kus smirku a kladku uvést do stavu v jakém jí nabízí na webu!Toto byl jediný a poslední nákup na tomto shopu. Příště raději objednám v Číně a ten měsíc si počkám.

Nedoporučuji

No tak zatím marně týden čekám. Nemám ani money ani zboží.

Objednal jsem si pět stejných řemínků a poslali mi pět nějakých starých, popraskaných šmejdů a ještě byl každej trochu jinej, jako by to někde zametli na zemi v opravně kazeťáků a poslali mi to. Takže smolík hoši, hodnotím negativně.

Se samotným obchodem nemám problém, ale problém je s výrobkem,
    ten je k ničemu.

Je mi 82 roků a protože mám na sekání zahrady starý těžký kabel který
    stáčím ručně,tak jsem si u firmy Helkon objednal naviják se čtyřmi zásuvkami a 50 m kabelem,abych si trošku ulehčil práci.Obdržel jsem však zcela jiné zboží,menší naviják se středovým přípojným kabelovým vývodem
    bez zásuvek,přičemž kabelový návin se na cívku sotva vejde.Kabel byl mimo to špatně navinutý a měl jsem s tím hned na počátku problém
    protože jsem s tím nepočítal.Vzhledem k mému stáří to však již nebudu nijak řešit,musím si nějak poradit,ale moc mi to nepomohlo,kabel se
    na malý buben špatně navíjí a problém tam dělá i středový kabelový
    přípojný vývod který jsem právě nechtěl.Ta firma mě zklamala a nikdy
    bych si od ní nic nekoupil,podvedla mne a to asi i cenově.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Přijetí objednávky bez vyhodnocení dostupnosti zboží.

Reakce obchodu Helkon

jednalo se o výprodejové zboží za které již není náhrada.Tým HELKON

• Komunikace dobrá ale zboží zatím nedorazilo.

dorazilo jiné zboží, nicméně lze ho použít

• Docela velký výběr.
    • Co nabízí do 5 dnů..Nedodá
  • nefunkční

Reakce obchodu Helkon

tuto reakci jsme vůbec nepochopili. Žádné zboží se nám doposud nevrátilo. Tým HELKON.

• nevim
    • Vystavené zboží i kldyž není na skladě. Velmi dlouhá doba navrácení peněz-až po urgenci

Třeba je obchod dobrý, ale já už sem nepujdu

Vážená zákaznice,
    o elektrické plácačky na mouchy byl přes léto obrovský zájem a mohlo se stát, že po sobotních a nedělních objednávkách byly plácačky v pondělí vyprodány. Peníze Vám byly vráceny do tří pracovních dní. Tým HELKON.

• doporučil pokud by zboži přišlo

Reakce obchodu Helkon

omlouváme se, ale zboží nebylo na skladě ani u dodavatele a náš pracovník Vás o tom informoval. V okamžiku kdy jsme zboží přijali na sklad jsme Vám ihned telefonovali a Vy jste si zboží osobně vyzvednul. Tým HELKON

Nikto z obchodu ma nekontaktoval, aby sa ma spýtal, či počkám do nového roku. Rovno mi zrušili objednávku.

Reakce obchodu Helkon

Dobrý den, vážená zákaznice. Dovolte mi, abych se k Vaší recenzi vyjádřila. Objednávku jsem stornovala z důvodu, že firma Solac již ukončila distribuci v ČR. Bez jakéhokoliv varování. Bohužel jsme na to přišli způsobem, že se nám vrátila reklamace od zákaznice s tím, že nebyl balík vyzvednut. Telefony také neberou. Proto se velmi omlouváme, že jsme nemohli vyhovět Vaší objednávce, ale nelze to realizovat. S přáním hezkého dne, eshop HELKON.

• posílá nekompletní zboží

Reakce obchodu Helkon

Dobrý den. Pokud jste obdržela nekompletní zboží, měla by jste uvést, o jaké zboží jde. Doposud se na nás nikdo s tímto problémem neobrátil. Pokud je Vaše tvrzení pravdivé, měla by jste nás o tomto informovat ať můžeme Váš problém řešit. S přáním hezkého dne, eshop HELKON.

• Velikosti by se měli uvádět u zboží i s mírami,jakou si mám vybrat a ne až potom co si s někým dopisuji.
    • Zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu Helkon

Dobrý den. Vaše recenze nepatří k našemu obchodu.Zřejmě jste si spletla obchod, protože dle Vaší recenze jste se vyjadřovala k jinému obchodu, zřejmě s oblečením. Náš internetový obchod oblečení nenabízí. Ani podobné zboží, u kterého by bylo potřeba uvádět míry. U nás jste si objednala jehlu do gramofonu, která byla objednána a následně odeslána tentýž den. Proto jsme přesvědčeni, že se jedná o omyl. Hezký den, eshop HELKON.

• Dopravu.

Reakce obchodu Helkon

Dobrý den. Můžete nám prosím specifikovat tento problém? Děkujeme a přejeme hezký den. Eshop HELKON.

• přehlednost
    • dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Helkon

Dobrý den. Snažíme se zboží expedovat co nejrychleji, ale bohužel nemůžeme urychlit práci dodavatele. Jeho lhůty se při vánočním náporu prodlužují a nám nezbývá než jen čekat na dodání a urgovat zpoždění telefonicky. Vše co máme skladem ihned expedujeme. Krásný den, eshop HELKON.