• vzdálenost od centra

• Široký sortiment
    • Příznivé ceny
    • Nemá

Doporučuji k nákupu

• kvalitní zboží, příznivé ceny
    • neznám

Doporučuji tento obchod.

• rychlé dodání zboží

Tento obchod všem doporučuji.
    Vše super!!!

• Doprava v Praze 4 po telefonické domluvě zdarma.
    • Pro mne žádné.

Vyhovuje. Možnost telefonické domluvy.

• našla jsem výrobek, který jsem potřebovala
    • nemá

rychlé, spolehlivé

• Stůl, který jsem chtěl, měli skladem.
    • Velmi přijatelné ceny vzhledem ke kvalitě.
    • Široká variabilita volitelných parametrů výrobku (šířka, hloubka, druh dřeva atd.), který jsem potřeboval (kancelářský stůl).
    • Komunikace na úrovni, rychlá reakce na e-mail.
    • Aktuálně mají problém s firmou, která dováží zboží zákazníkům do větších vzdáleností od Prahy.

Rychle jsem našel, co jsem hledal. Po zadání objednávky mi přišel e-mail, že zboží mi nemůže být doručeno, což mě trochu naštvalo. Nicméně hned další den dopoledne mi zavolal ředitel, osobně se omluvil, vysvětlil příčinu situace (problémy s firmou, která rozváží zboží zákazníkům) a hlavně navrhl řešení. Jejich pracovnice mi poslala e-mail s kontakty na jiné firmy poblíž místa mého bydliště, které jsou schopny vyrobit a dodat jejich zboží, a u jednoho z nich jsem si jej objednal. Problém se tedy rychle vyřešil. Ředitel mi též sdělil, že spolupráci se stávajícím dopravcem hodlají ukončit a najdou si jiného. Věřím tedy, že tento problém je jen přechodný.

• Snadný výběr z domova, rychlé dodání a příkladná
    • komunikace.
    • O žádných nevím.

Nakupuji v tomto obchodě již řadu let a vždy jsem max. spokojená. Rychlé dodání vybraného zboží.

• Rychlost, vstricnost
    • nejsou

doporucuji

• Široká nabídka.
    • Nevím o slabinách obchodu.

Důvěryhodný, kvalitní a neobvykle rychle reagující obchod. Super!

• levnější než v kamenném obchodě
    • nemožnost platit kartou on line

• Široká nabídka, sídlo v Praze, rychlé dodání, vstřícný přístup (bryskní vystavení opravené faktury).

Doporučuji!

• Koupil jsem jeden výrobek, bohužel chyběli malé součástky.

Možná jsem moc přísný, ale objednávka přišla pozdě, protože prý zrovna probíhala inventura. To bych překousl, jenže když jsem objednávku rozbalil chyběli 4 součástky, které mu znemožnili stůl dostavět. Ještě ten den večer jsem oběhl několik obchodů a na za své jsem si chybějící zamykatelné šrouby koupil. Mohl jsem počkat do dalšího dne a vyřídit si to s prodejcem, ale stálo by mě to spoustu času, musel bych se proto k nim dopravit atd. Proto nakonec hodnotím kladně, ale úplně spokojen nejsem.

• velmi dobrá a příjemná komunikace s obchodním oddělením,
    • spolehlivost v dodávkách zboží,
    • dosud všechny dodávky zboží proběhly k naší plné spokojenosti, takže zatím nic negativního

Jedná se sice o menší obchodní společnost, která však má v obchodní nabídce kvalitní zboží za velmi dobré ceny.
    Tento obchod bych doporučil i z toho důvodu, že do nabídky průběžně zařazují praktické novinky
    ve vybavení kanceláře.

• Rychlé dodání zboží

• líbí se mi, že zboží se dají vyzvednout na uložence.