• velmi dobrá komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky

mohu jen doporučit

Rychlé milé jednání

Vážená paní K,

velmi nás potěšila Vaše dobrá zkušenost při nákupu kancelářského nábytku na našem eshopu.
    Věříme, že u nás najdete i další zboží potřebné pro plynulý chod Vaší školy.

Fintania Trade s.r.o.

• měli něco, co není moc k sehnání

nevím o žádné nevýhodě

Vážený pane B,

potěšila nás Vaše dobrá zkušenost při nákupu úzkoprofilového zboží na našem eshopu.
    Věříme, že u nás najdete i další zboří potřebné pro Vaše podnikání.

• Naprostá spokojenost
    • Rychlé jednání, skvela6komunikace

Vážená paní Hanko,

velmi nás potěšila Vaše naprostá spokojenost a rychlé jednání při nákupu a dopravě kancelářského nábytku přes náš eshop.
    Věříme, že se zakoupenými židlemi budete dlouhodobě spokojena.

Fintania Trade s.r.o.

Rychlý, seriózní, dobré ceny.

Vážený pane Jiří,

potěšil nás Váš pocit z nákupu kancelářského nábytku HOBIS na našem eshopu., který hodnotíte jako rychlý, seriózní a za dobré ceny.
    Věříme, že u nás najdete i další zboží potřebné pro Vaše podnikání.

dobré

Vážený pane M,

potěšila nás Vaše dobrá zkušenost při nákupu LED světla přes náš eshop a Vaše doporučení.
    Věříme, že se zakoupenou LED svítilnou budete dlouhodobě spokojen.

• spolehlivost

Vážený pane Leoši,

potěšilo nás, že nákup kancelářského nábytku přes náš eshop hodnotíte jako rychlý a spolehlivý.
    Věříme, že se zakoupeným nábytkem budete dlouhodobě spokojen.

Vážená paní V,

potěšila nás Vaše dobrá zkušenost při nákupu přes náš eshop a Vaše doporučení.
    Věříme, že naší širokou sortimentní nabídku zboží využijete pro zajištění spolehlivého chodu Vaší společnosti.

• Rychlá doprava zdarma.
    • Příjemné jednání s pracovníky firmy.

Vážený pane,

potěšila nás Vaše dobrá zkušenost při nákupu a dopravě kancelářského nábytku přes náš eshop.
    Věříme, že se zakoupeným nábytkem budete dlouhodobě spokojen.

• Velmi ochotné jednání
    • Rychlá domluva
    • Rychlé doručení zboží

Dobrý den paní Lucie,

jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojena. Děkujeme i z a Vaše veřejné prezentování Vaší dobré zkušenosti s nákupem na našem E-shopu.

• rychlost dodání

Dobrý den pane V,

jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen. Děkujeme i za Vaše veřejné prezentování Vaší dobré zkušenosti s nákupem na našem E-shopu.

• rychlost dodávky
    • na žádnou jsem nepřišel

bez problémů

Dobrý den paní Manko,

jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojena. Děkujeme i za Vaše veřejné prezentování Vaší dobré zkušenosti s nákupem na našem E-shopu.

• rychlost, cena

Dobrý den pane,

Fintania Trade s.r.o.

Psací podložka na stůl 50x70 průhledná. V ROHU PODLOŽKY JE VYRAŽENÉ CELKEM VELKÉ LOGO, COŽ NÁM PŘEKÁŽÍ, BOHUŽEL PŘI KOUPI TO NELZE ZJISTIT. NA FOTKÁCH OBCHODU TO NENÍ VIDĚT A V INZERÁTU SE TO NEPÍŠE. POKUD BYCH TO VĚDĚLA URČITĚ BYCH PODLOŽKU NEKOUPILA.

Vážená paní,
    k Vašemu negativnímu vyjádření sdělujeme:
    * označení zboží a popř. i logo výrobce je uvedeno prakticky na každém zboží, ať již se jedná o psací podložky, psací potřeby, sešívačky či kancelářský nábytek ad., a není proto žádný logický důvod tuto skutečnost uvádět v popisu zboží. Toto je samozřejmost a tuto skutečnost neřeší ani ostatní prodejci s podložkami od jiných výrobců,
    * pokud jste před nákupem věděla, že uvedené 2 podložky budete chtít potisknout a chtěla jste mít před nákupem zboží jistotu, že logo na zboží není, nebyl žádný problém se při objednávce na toto informovat,
    * naše obchodní společnost má v nabídce zboží na vybavení kanceláří a proto bylo asi na místě se při objednávce 2 ks těchto podložek, které jste chtěla potisknout, se obrátit přímo na reklamní agenturu.

Mrzí nás a rovněž nemile překvapuje, že takový argument můžete použít pro negativní hodnocení naší společnosti, přičemž žádný zákazník si na toto nestěžoval. Vzhledem k tomu, že požadované zboží Vám bylo dodáno ve 100% kvalitě a prakticky obratem, považujeme Vaše negativní hodnocení za naprosto neopodstatněné.

• rychlost dodání
    • přehledný e-shop

Reakce obchodu helap.cz

jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni. Děkujeme i za Vaše veřejné prezentování Vaší dobré zkušenosti s nákupem na našem E-shopu.

rychlost

Reakce obchodu helap.cz

jsme rádi, že jste byl/a s našimi službami spokojen/a. Děkujeme i za Vaše veřejné prezentování Vaší dobré zkušenosti s nákupem na našem E-shopu.

• Rychle doruceni

Nikde jinde jsem nenasel papir v US Letter formatu. Telefonicka podpora fungovala take bezvadne.

• Blocky jsem marne shanela ve vsech moznych obchodech skoro rok.Marne...V tomto obchodu maji snad vse.

Vyborny obchod, doporucuji

• perfrektní komunikace