• Zboží nedoručili.
    • Objednávku bez vysvetlenia zrušili.
    • Žiadna komunikácia.
    • Neúctivé správanie predajcu.

Z obchodu som objednávala prúžky na meranie glykémie, pre diabetika celkom dôležitú vec. Deň po zaplatení mi prišla sms, že moju objednávku predávajú dopravcovi, takže super rýchlosť.
    Už menej super bolo to, že za dva dni sa mi vrátili peniaze na účet, bez žiadnej správy od predajcu. Zavolala som im teda na linku uvedenú na ich stránke. Pán na druhej strane si poznamenal moje údaje s tým, že sa mi ozvú naspäť a vysvetlia mi to. Neozvali.
    Na druhý deň som skúsila šťastie znovu a znovu zavolala. Znovu som im vysvetlila svoj problém. Odpoveď znela približne takto " áno, áno, zavoláme si" a hneď na to pán zložil.
    Nezavolali. Žiadna objednávka mi neprišla.
    To, že je zrušená, som si domyslela a objednala som si prúžky inde.
    Škoda, že sa predajca neobťažuje so svojím zákazníkom viac a slušne komunikovať.

• Nizke ceny dia prouzku ...
    • S odstupen nekolika dni nejprve bez vysvetleni/komentare zrusili objednavku prouzku v akci (3+1) a nasledne i akci na internetovych strankach .... Nicmene platbu predem vratili ...

Vážený pane,

děkujeme za vaše hodnocení.
    Byl vám zaslán omluvný e-mail, že objednávku nemůžeme odeslat a byly vám vráceny peníze.
    Prosím, nepleťte dohromady akci 4+1 zdarma a vaši objednávku. Akce skončila, protože měla skončit a ne kvůli tomu, že jsme vám nemohli dodat zboží.

Hezký den.

HEALTHINFO.CZ

dlouhá doba dopravcem

Vážený zákazníku,

vážíme si vaší spokojenosti.

• Rychle a kvalitně.Doporučuji

Reakce obchodu Healthinfo

Děkujeme za pozitivní recenzi :-)

Tým HEALTHINFO.CZ

• sortiment, korektni jednani, rychlost

s obchodem jsem nadmiru spokojeny, je radost s nimi obchodovat

Reakce obchodu Healthinfo

Velmi děkujeme, náš zákazník, náš pán. :-)

Velmi rychle a solidně vyřízeno a dodáno.

vše ok

• Rychlé dodání zboží
    • Výborná komunikace

• Spokojenost s dodaným zbožím.
    • Dobrá komunikace obchodu.
    • Příznivé ceny.

Spokojenost s dodaným zbožím.
    Dobrá komunikace obchodu.
    Příznivé ceny.

• cena zboží, rychlost dodání, bonus ke zboží

Rychlé odstranění po upozornění na nedorozumění ve vyřízené objednávce. Vstřícná komunikace.

• rychle vyřízení objednávek,spolehlivy personál a milý lidé všem doporučuji

Dobře ceny☺️

• Cena produktu
    • Bez obalu
    • Velmi krátká expirace

U obchodu objednávám pravidelně, vždy jsem byl naprosto spokojen. Nyní se našly drobné ale viz nevýhody. Celkově nejsem zrovna na 100 % spokojený.

• Mají produkt, který jsem jinde nenašla

Nakoupila jsem zde poprvé, spokojenost. Škoda že nemají širší sortiment.

• rychlost dodání
    • dobré ceny

Obejdnal jsem testovací proužky FreeStyle Optium do čtečky Libre. Jsem spokojený - doporučuji.

• Nulová komunikace

Psala jsem před 3 dny velmi špatnou recenzi na tento obchod. Nicméně na obranu obchodu musím říct, že testovací proužky mi nakonec byly doručeny. Špatné hodnocení dávám především za nulovou komunikaci. Ono stačilo po obdržení mé platby napsat mail "vaši platbu jsme přijali, bohužel testovací proužky jsou momentálně vyprodané (nebo se vyskytl jiný problém), pošleme vám je za týden." Mě by to stačilo. Nakupuji na internetu celkem často a ve většině seriózních obchodů to takhle chodí. Takhle si obchod myslím zbytečně odradí zákazníky, protože až se budu rozhodovat příště, kde nakoupím proužky, v tomhle obchodě už asi ne.

• 11.11.2019 jsem u téhle společnosti objednala testovací proužky do glukometru. Ihned obratem jsem poslala peníze. NIKDO mi neposlal ani potvrzující email, že peníze přišly či se objednávka vyřizuje anebo třeba, že proužky zrovna nejsou. NIKDO! Po týdnu jsem napsala na email uvedený na stránkách, NIKDO mi neodpověděl. Další den jsem volala na jedno z telefonních čísel uvedených na stránkách, ten nefungoval, zkusila jsem druhý a tam mi pán oznámil, že už s touhle společností nemá půl roku nic společného. Začínám se obávat, že jsem akorát přišla o peníze. NEDOPORUČUJI tenhle obchod!!!!!!!

Opravdu NIKDO nekomunikuje!!!!

• Byli vráceny peníze.
    • Bohužel zboží nebylo doručeno a nebyla dána zpráva až na dotaz jak to vypadá z objednávkou.

Spokojenost

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaše hodnocení, velmi si toho vážíme.

první obchod, vybírala jsem dle ceny na netu, pro mne byla tato společnost a jejich cena proužků nejlevnější

Reakce obchodu Healthinfo

Děkujeme za kladné hodnocení.