• Původně taska skladem na prodejně po příjezdu na prodejnu taška neni. Po objednání 19.10. dodani do 48hodin nevyšlo. 24.10. proběhl sice telefoni kontakt s informaci ze zbozi bude dodano do 14dnu,ale po trech tydnech taška nedorazila. Takže dotaz jak jsem spokojen s zakoupeným zbožím a nakupem u tohoto prodejce je dosti zbytečná a rozhodně tedy nemohu doporučit.

Reakce obchodu HEADsportSHOP.cz

tašku bychom pro Vás měli tento týden, dodání se zdrželo z kapacitních důvodů, předpokládáme, že již tašku nechcete od nás a tedy objednávku jsme stornovali. Děkuji Vám za pochopení, M. Vosáhlo HEADsportSHOP.cz

Obdržel jsem sice tašku Head, ale byl to jiný typ, než který byl vyobrazen a objednal jsem si. Jelikož tato taška je velice podobná, tak už to nechci řešit. Jiný prodejce však tento typ prodává levněji. Je to jen o 200 Kč, tak už to nechám být, ty peníze mi za problémy s odesláním zpět atd. nestojí. Původní mnou objednané zboží se mi ale zamlouvalo více.

Reakce obchodu HEADsportSHOP.cz

Dobrý den…..
    Děkuji Vám za včerejší rozhovor, z kterého jsem nabyl dojmu, že na recenzi nemáte co měnit. Také jsem nabyl dojmu, že jde skutečně o Váš subjektivní pocit, podporovaný tlakem před odjezdem na lyžařský zájezd s Vaší vidinou odcestovat již s novou taškou a to se nepovedlo i když jste tašku dostal včas a do cca 12 hodin. Nicméně, kdyby jste obdržel tu, která byla zobrazená na kartě produktu, tak materiálově/kvalitativně jde o zcela stejné tašky – tedy by jste asi ani tuto nepoužil, tak jak jste říkal, že by se zničila v hromadné BUS přepravě. Tašku jste si ponechal a nevracel.

My tuto věc nechceme nechat usnout, jde o jakýsi precedens, a i o to, že si myslíme, že HEUREKA by si měla tyto věci hlídat, ověřovat a řešit, bohužel HEUREKA by opravila Vaší recenzi jenom na základě Vašeho požadavku, což jste odmítnul a na věci si trváte. Od HEUREKA jsme dostali doporučení, ať se obrátíme na soud a tuto věc soudně řešíme. Náš názor je, že Vaše recenze je nepravdivá, neodpovídá skutečnosti a velmi nás poškozuje. Budeme požadovat úhradu škody buďto od Vás, nebo HEUREKY (myslím, že se tato dá vyčíslit ve smyslu kolik zákazníků/obrat nám Vaše recenze mohla odlákat – a to porovnáním tzv. prokliků z portálu HEUREKA/konverzí za určitou dobu a samozřejmě smazání recenze na portálu HEUREKA.

ODPOVĚĎ OD NÁS ZE DNE 27/3/2023
    Děkuji Vám za odpověď, prosím, subjektivní názor, by neměl převládat nad objektivními skutečnostmi. Dle viz dole, požaduji okamžitou reakci a smazání hodnocení od klienta a nastavení hodnocení zpět na 100% - jak už více a lépe chcete, aby e-shop v ČR komunikoval. Není možné, aby klient zneužíval Vaší platformu/portál HEUREKA k vyjádřením/hodnocením, která nejsou pravdivá.

Posílám Vám historii komunikace s klientem:
    1. 9/3/2023 telefon od klienta 8:40 – vzhledem k tomu, že jsem byl zaneprázdněn, poslaná okamžitě zpětná SMS „Prosím, napište mi“
    2. 9/3/2023 8:47 SMS od klienta: Dobrý den, na Vašich stránkách vidím Head tašku Tour team Travelbag 99l. Chtěl bych si ji od Vás koupit. Máte ji opravdu na skladě? Mohu si jí objednat? Právě mi vraceli peníze z jiného obchodu, protože zboží neměli. Děkuji….
    3. 9/3/2023 8:50 odpověď. D., ano je v AT dodání 6-7 dní. Děkuji Vám, Michal Vosáhlo www.HEADsportSHOP.cz
    4. 9/3/2023 9:03 odpověď …resp. máme jednu na shopu, pokud objednáte do 12:00, dodání by bylo zítra. Děkuji Vám, Michal Vosáhlo www.HEADsportSHOP.cz
    5. 9/3/2023 10:31 klient vytvořil objednávku se splatností předem.
    6. 9/3/2023 10:33 posíláme EM klientovi proforma FV k zaplacení.
    7. 9/3/2023 10:51 posílá klient potvrzení o platbě.
    8. 9/3/2023 12:12 posíláme klientovi avízo o poslání zboží do 24h společností GLS.
    9. 9/3/2023 15:09 zboží u nás vyzvednuto.
    10. 10/3/2023 10:20 klient zboží přebírá na určené adrese. Klient obdržel nový model tašky HEAD na kolečkách, ano na kartě byl omylem vyfocen starý model, který je velmi podobný tomu novému vč. parametrů 99l a uspořádáním (o tomto jsme nevěděli a již jsou fotky upravené, klient si tašku ponechal, nic nevracel, viz jeho vyjádření nahoře).
    Děkuji Vám za odpověď

ODPOVĚĎ OD HEUREKA Z 27/3/2023
    Dobrý den, pane Vosáhlo,
    děkujeme za Váš e-mail.
    Bohužel jen na základě žádosti od obchodu nemůžeme oprávněnost udělení recenze posuzovat. Uživatel v dotazníku spokojenosti hodnotí nejen spokojenost s obchodem, ale i kvalitu komunikace obchodu nižším hodnocením. Kromě informace o jejím vytvoření, neznáme žádné další detaily.
    Využil jste možnost reakce pod příspěvkem, což ovlivní další uživatele, kteří si recenzi přečtou a udělají si vlastní obrázek.
    Pokud byste s uživatelem, který recenzi napsal vykomunikoval její smazání, tak je potřeba, aby uživatel zaslal žádost z uživatelského e-mailu na [email protected].
    Děkujeme za pochopení.
    S přáním hezkého dne

Prosím přečetl jsem si Vaší recenzi na HEURECE, bohužel nám kazí veškerou naší snahu o prvotřídní služby našim klientům. Máme další aktivity kde máme 100% ***** hodnocení a to TEST/SERVIS HEAD Špindl a RENT SUP PRAHA 100% ***** na GOOGLE MAPS. Do umístění Vaší recenze jsme měli 100% hodnocení i na Heurece a Vaše myslím neadekvátní recenze nás Velmi poškozuje.
    Ano máte pravdu, zobrazená taška na našem e-shopu je jiného modelového roku, než poslaná taška (jde o nový model). Na základě Vaší poznámky fotky musíme vyměnit, do této doby jsme si nevšimli, že máme na fotkách model 2020.
    Nicméně si skutečně myslíte, že je to na to, že obchod nedoporučujete? Za komunikaci jsme dostali 1 z 5, prosím, je možné mi vysvětlit proč? My se budeme snažit Vaší recenzi administrátorem (Heureka) korigovat, my budeme postupovat, tak, že je Vaše recenze neadekvátní situaci, zboží jste si ponechal, doprava byla blesková (do 1 dne) a není žádný důvod, abychom byli takto hodnoceny.
    Mám za to, že nedoporučit obchod by se mělo jednat v závažných situacích, jako nevrácení peněz za nedodané/vrácené zboží, úmyslné dodání jiného zboží/podvodné jednání apod.
    Děkuji Vám za pochopení, M. Vosáhlo HEADsportSHOP.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.