• Komunikace byla v pořádku

• Nákup jsem konzultoval nejdříve telefonicky. Nejvyšší spokojenost !
    • Zboží (lyžařskou pláštěnku) jsem již mohl vyzkoušet. Super !

• Objednáte a potom už jenom čekáte na dodání.

• specializovaná prodejna prakticky značková

Nerad nakupuji některé zboží přes e shop . Ale v případě Head sportu po předchozí telefonické konsultace , která proběhla tak , že prodávající fakt hodně věděl s opravdu profesionální odborností a zohlednění doporučení v konsultaci jsem byl po obdržení lyží i vázání na 100% spokojen . Tychlost konsultace všechno OK .

Reakce obchodu HEADsportSHOP.cz

moc děkujeme za skvělou recenzi a doufám, že 2x páry lyží HEAD Vám budou dlouho sloužit. Snažíme se a je to snad i vidět na hodnocení google maps/firma u našich páteřních 3x aktivit a to shop v Praze/e-shop, test centrum HEAD ve Šp. Mlýně a půjčovně paddleboardů na Praze 4 - Vltavě v Braníku. Moc díky a přeji pěkné sportovní léto a lepší zimní sezónu v Čechách...M. Vosáhlo.

• Poradenství na jedničku, rychlost vyřízení objednávky

• Rychlé jednání a komunikace

Vše v pořádku, doporučuji.

Zvažovali jsme nové lyže pro dceru. Udělali jsme si proto výlet do testovacího centra tohoto obchodu ve Špindlerově Mlýně, kde nám doporučili, co máme vyzkoušet. Jedny z testovaných lyží jsme hned ten večer objednali. Vše proběhlo na jedničku, dcera je naprosto nadšená, a popravdě, bez testování bychom o zakoupeném modelu lyží vůbec neuvažovali. Jestli ještě někdy budu kupovat lyže, tak už jedině zde.

• Dobrá a rychlá odezva po objednání zboží.

Supr obchod, i když u lyží bylo napsáno, že jsou skladem, byly u dodavatele, ale majitel dobře komunikoval, a tak to ani nebyl žádný problém a stejně lyže přijely včas a byly doma rychle.

• Komunikace a poradenství
    • Spolehlivost
  • Původně taska skladem na prodejně po příjezdu na prodejnu taška neni. Po objednání 19.10. dodani do 48hodin nevyšlo. 24.10. proběhl sice telefoni kontakt s informaci ze zbozi bude dodano do 14dnu,ale po trech tydnech taška nedorazila. Takže dotaz jak jsem spokojen s zakoupeným zbožím a nakupem u tohoto prodejce je dosti zbytečná a rozhodně tedy nemohu doporučit.

Reakce obchodu HEADsportSHOP.cz

tašku bychom pro Vás měli tento týden, dodání se zdrželo z kapacitních důvodů, předpokládáme, že již tašku nechcete od nás a tedy objednávku jsme stornovali. Děkuji Vám za pochopení, M. Vosáhlo HEADsportSHOP.cz

• dobrá rada, spolehlivost, profesionalita, dobrý nákup

• Proste vsechno hezke a funkci

• Skvělá nabídka, výborné jednání, zájem o další spolupráci.
    • Není žádná
    • Pochopitelné zdůvodnění zdržení dodání zboží.

• Dobré jednání

Dodání až domů.

Super jednání, velká spokojenost

Reakce obchodu HEADsportSHOP.cz

...moc děkujeme za skvělou recenzi, která je pro nás velmi důležitá, užijte si kolo HEAD X-RUBI II a pěkné léto...M.V.

Hodnocení našeho skiTEST centra HEAD ve Šp. Mlýně na google maps: https://goo.gl/maps/vHsQ4rNxXwJMHcZ48
    Hodnocení našeho RENT PADDLEBOARD centra v Praze na Vltavě na google maps: https://goo.gl/maps/CCRHvFENUhf3VrnRA
    Hodnocení našeho e-shopu na SEZNAM.cz – zboží.cz: https://www.zbozi.cz/obchod/116945/
    Hodnocení našeho e-shopu na HEURECE: https://obchody.heureka.cz/headsportshop-cz/recenze/

• Osobně zavolali před odesláním

Reakce obchodu HEADsportSHOP.cz

...moc děkujeme za skvělou recenzi a doufáme, že si kolo HEAD X-RUBI I užíváte, děkujeme a pěkné sportovní léto..M.V.

Rychle dodáni. Kolo dorazilo v pořadku.
    Děkuji p.Michalu Vosáhlovi.

Reakce obchodu HEADsportSHOP.cz

...moc děkujeme za skvělou recenzi a doufáme, že si kolo HEAD X-RUBI II užíváte, děkujeme a pěkné sportovní léto, pokud by byl jakýkoli problém, pište, volejte.....M.V.

• komunikace
    • ochota

kolo dorazilo v pořádku dobře zabaleno .... chválím komunikaci a ochotu i když jsem si objednal a kolo bylo na cestě objednávku jsem si rozmyslel a na doporučení samotného e-shopu jsem objednal jiné kolo první objednávku e-shop stornoval bez problémů takto by mohl fungovat každý e-shop ... doporučuji nákup v tomto e-shopu

Reakce obchodu HEADsportSHOP.cz

...moc děkujeme za skvělou recenzi a doufáme, že si krosové kolo HEAD i-Peak užíváte a že Vám slouží při cestách do práce, opatrně na silnicích....M.V.