Internetový obchod Hawaj.cz funguje na jedničku.Rychlé,profesionální jednání, kvalita zboží odpovídá nabídce.
    V minulosti jsem sice měla drobnou reklamaci,ale byla okamžitě po mém upozornění napravena.
    Tento obchod můžu z vlastí zkušenosti všem doporučit.

• Neúspěšná reklamace

Objednala jsem zboží, které sice přišlo, ale po prvním použití, bylo nepoužitelné. Posílala jsem zboží zpět k reklamaci, popř.výměně, ale zásilku na poště nikdo ani nepřevzal. Vrátila se mi zpět i s nepoužitým zbožím. Intrnet.bchod Hawaj.cz považuji za neseriózní!!!

• Rychlost dodání a kvalitní zboží.

Vše super můžu jen doporučit.

• Široký sortiment. Nízké ceny.

Dostal zboží v jiné specifikaci, než bylo uvedeno v popisu. Dost mě to rozladilo. Místo trampolíny na 180kg se 120pružinami přišla trampolína na 100kg se 110 pružinami.

maximalni spokojenost presne jak je uvedeno na strankach objednate-li do pulnoci zbozi hned rano vyexpeduji a dojde nasledujici den

• rychlost, spolehlivost

• objednala jsem si filtraci, nedošla ale kompletní, telefonicky mi bylo přislíbeno, že zbytek hned dodají, bohužel se tak nestalo...

Reakce obchodu Hawaj.cz

Toto je bohužel absolutní nesmysl.Nic takového by se u nás nikdy nestalo.Pokud by se stalo, že je zboží nekompletní, ihned odesíláme.Toto nelze ani ověřit, protože jde o anonym.

• Rychlost vyřízení
    • nemá sklad v Praze

Rychlé vyřízení objednávky spolu s velice ochotným personálem. Doporučila bych zařízení odběrového skladu v Praze.

• Obědnávka přímo z domova, roněž i doprava až domů.
    • Ne každý výrobek je tak kvalitní, jak vypadá na fotografiích ...

• Rychlost odeslání a kvalita zboží
    • nevím

Vše super

• Když jsem zboží vyhledala,nebylo na skladě. Nechala jsem mail a za pár dní mi přišlo upozornění,že zboží je již k mání.
    • Objednala jsem a přišel potrvzovací mail.
    • Po vyskladnění přišlo oznámení,že zboží je na cestě a druhý den volal speditér,že mi zboží veze až do domu.

Kupovala jsem bazén. Cena byla nejnižší ze všech nabídek. Komunikace výborná,stále jsem věděla,kde se zboží nachází. Dopravné se mi zdá přiměřené,bazén jsem dostala až do domu,vše bylo rychlé,přehledné.
    Pokud budu ještě něco potřebovat,určitě zavítám opět na stránky Hawaj.cz

• Dobré zboží, dobré ceny
    • ???

• rychlost,cenová výhodnost
    • nevím o žádné

rychlost,cenově dostupné
    první zkušenost,spokojená
    solidní jednání,nemám důvod proč ne

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a musím přiznat, že mě velice překvapil.Jeden den jsem objednala a hned druhý den zboží měla doma. Mohu jenom doporučit.

• objednávka z domova
    • podle ceny

byla jsem spokojena jak s cenou i s komunikací
    také rychlé dodání zboží

• Rychle dodani objednaneho zbozi

Velmi dobry kvalitni pristup k zakaznikum

• rychlost dodání
    • nemá

rychlý a pohodlný nákup

• pohodlí,rychlost dodávky

je to rychlé pohodlné,bezpečný nákup.plná spokojenost.

• Rychlost,cena,přehlednost
    • žadne