• možnost prohlédnout si zboží na internetu
    • o žádných nevím

jsem spokojena

• rychlá reakce

• Nejlepší ceny a rychlé jednání

Mohu jen doporučit.

• Velmi omezený čas pro osobní odběr.

Nejnižší cena, dobrá komunikace, rychlost dodání.

• Dobrá komunikace
    • Výběr špatné přepravní společnosti

Dobrý obchod, špatná přepravní společnost při dodání zboží si toto řádně překontrolova i přesto, že obal je neporušený!!!

• Lepší prodejci nabízí při této cenové relaci dopravu zdarma.Špatné značení skladu(dlouho jsme ho hledali)museli jsme se několikrát ptát!!!

Spokojenost,rychlý obchod vše v naprostém pořadku.

• Kvalita
    • Dodací lhůta
    • To nevím nakupovala jsem poprve

Určitě bych doporučila ostatním tento obchod.

Nejrychlejší způsob nákupu.
    Obchod bychom doporučili ostatním z důvodu rychlého jednání a dodání zboží.

• rychlost, kvalita, dobrá cena
    • nemá

dobrá volba

• podle mne široký sortiment
    • o produktu bylo málo informací. Rozhodl jsem se zboži si nechat i přes to , že mi chyběli informace o průměru hadic a samozřejmě hadice byly veliké a musel jsem si je upravit, ale to je jen drobnost

• rychlost dostupnost
    • nevím

přehledný

• večer bylo zboži objednano , nasledujici den mi bylo zboži odeslano . takže vřele doporučuji

Vřele doporučuji

Internetový obchod Hawaj.cz funguje na jedničku.Rychlé,profesionální jednání, kvalita zboží odpovídá nabídce.
    V minulosti jsem sice měla drobnou reklamaci,ale byla okamžitě po mém upozornění napravena.
    Tento obchod můžu z vlastí zkušenosti všem doporučit.

• Neúspěšná reklamace

Objednala jsem zboží, které sice přišlo, ale po prvním použití, bylo nepoužitelné. Posílala jsem zboží zpět k reklamaci, popř.výměně, ale zásilku na poště nikdo ani nepřevzal. Vrátila se mi zpět i s nepoužitým zbožím. Intrnet.bchod Hawaj.cz považuji za neseriózní!!!

• Rychlost dodání a kvalitní zboží.

Vše super můžu jen doporučit.

• Široký sortiment. Nízké ceny.

Dostal zboží v jiné specifikaci, než bylo uvedeno v popisu. Dost mě to rozladilo. Místo trampolíny na 180kg se 120pružinami přišla trampolína na 100kg se 110 pružinami.

maximalni spokojenost presne jak je uvedeno na strankach objednate-li do pulnoci zbozi hned rano vyexpeduji a dojde nasledujici den

• rychlost, spolehlivost

• objednala jsem si filtraci, nedošla ale kompletní, telefonicky mi bylo přislíbeno, že zbytek hned dodají, bohužel se tak nestalo...

Reakce obchodu Hawaj.cz

Toto je bohužel absolutní nesmysl.Nic takového by se u nás nikdy nestalo.Pokud by se stalo, že je zboží nekompletní, ihned odesíláme.Toto nelze ani ověřit, protože jde o anonym.