• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nabízí zboží, které nemá na skladě

Reakce obchodu Hawaj.cz

děkujeme za hodnocení našeho eshopu. Za situaci vzniklou chybou na v našem systému se tímto ještě jednou velmi omlouváme.

• komunikace

Při nákupu neprošla platba kartou, nicméně objednávka byla potvrzena. Hned druhý den ráno jsem kontaktoval mailem prodejce. Týden nulová komunikace, když jsem se začal shánět, že objednávka byla ze strany prodejce stornována, aniž bych byl informován. Zboží je vyprodané, žádný návrh na kompenzaci. Velmi neseriózní jednání.

• nedodrželi termín dodání

Reakce obchodu Hawaj.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu.
    Velmi nás mrzí, že doručení neproběhlo podle vašich představ, děláme vše co je v našich silách pro co nejrychlejší doručení všech objednávek.

S pozdravem,
    Tým Hawaj.cz

1 škrabadlo přišlo neúplné.

velmi nás mrzí, že Vaše objednávka nebyla v pořádku. :(
    Kontaktovali jsme Vás prostřednictvím emailu ohledně vyřešení situace.

Tým Hawaj.cz

• FIRMU DOPORUCIM,ALE S VYHRADOU...

Sprcha sice dorazila,zatim se zda,ze je bez zavad..ale naprosto zadna komunikace,ze strany Havaj.cz!! Telefon neberou a ani nevolaji zpet,jak se porad opakuje v telefonu!! a na mail s kritikou dodani opet zadna reakce.Na strankach bylo dodani v utery-(objednano vikend )..a z dopravy nikdo nevolal a ani nepsal!§ Po vecernim volani na dopravce,rekli,ze prijde ve stredu( a dovolenou si berete tim padem znova)!!:: Takze to maji supr zarizeno-radsi at nepisi kdy vam dodaji !!!!

• Koupen pivni set/lavice a naprosto otresna kvalita. Ale naprosto otresna!!!!! Nohy od lavic co jsou svareny tak, ze pulka nedrzi a je to odlomeny a lak na stole i lavicich co ma vydrzet ten jejich "super kvalitni odolny nater laku" se po 3 tydnech venku naprosto rozpustil. Nez to cely reklamovat a srat se se zasilanim na palete, tak jsem si to dovaril a prelakoval znova sam a poradne. Tohle vyrabel nejakej dobytek co by mel radsi delat popelara!!!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zboží nebylo kompletní,chyběli veškeré šrouby

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Chybějící návod v češtině, není připojovací hadice na odpad, není součástí těsnění na připojení k bazénu

Reakce obchodu Hawaj.cz

pokud vám v balení chyběly některé komponenty pro stavbu bazénu nebo vířivky, neváhejte nás kontaktovat na [email protected], abychom vám dodali chybějící části. Rádi s vámi tuto skutečnost vyřešíme, pokud balení má tyto komponenty obsahovat.

Tým Hawaj.cz

• Není nalakováno ze všech stran.
    • Spodní dřevěné části na které se stoly a lavice stohují nejsou ošetřeny vůbec a moc nedrží.

• rychlost.

zboží pochybné kvality, dřevená část velmi nekvalitně opracovaná, spoje nesedí , je potřeba celé obrousit ,dorovnat spoje, začistit hrany a znovu přelakovat, S dodavatelem problém nebyl ale s dodaným zbožím( pivní set-lavice a stul) ano - výše popsané, podruhé bych toto zboží neopravoval ale okamžitě vrátil a už nikdy neobjednal.