• Dosud jsem n eobdržel český návod na programování motoru.Svůj požadqvek o zaslání jsem podával k Vaší firmě jak e-mailem,tak telefonicky,bylo mi přislíbeno,že mi to zašlou ale dosud jsem nic neobdržel!

Řádně prohlédnout a pokud tam nebude český návod na sestavení filtrace a programování motoru,tak vrátit,jinak budete muset spouštět manuálně filtraci jako já.Je škoda,že firma není schopna zaslat,i po požádání,český manuál pro programování motoru.

Reakce obchodu Hawaj.cz

Tento návod pán obdržel celkem 3x.Jednou v balení a pak 2x v emailu, ale přesto chce dále poslat návod.Žádný jiný není a to mu bylo sděleno.Těžko pomoci.Tohoto zboží prodáno stovky kusů a nikdo nikdy nechtěl jiný návod.Ani jiný neexistuje.

• spolehlivost
    • dobrá cena

• Přehlednost,cena

Rychle dodani,vse skladem!

• Lživé informace podané po telefonu a neslušné až drzé chování a nechota obsluhy při osobním odběru.

Chtěla jsem nakoupit z důvodu dobré ceny produktu. Po telefonu jsem zjišťovala podrobnosti o produktu, avšak při osobním odběru a mém dalším ujištění, že jsou informace správné, mi bylo sděleno, že: "takovou kravinu mi nikdo nemohl říct, nebo musel bejt zhulenej" a dál se se mnou nikdo nebavil.

Rozhodně tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Hawaj.cz

Paní přišla a sprostě všechny urážela a i přesto ji bylo pouze sděleno, že informaci, kterou tvrdí ji nikdo sdělit nemohl.Mrzí nás, že někdo takto uboze lže!

• Kvalitní zboží

• dobrý sortimenta dobrá cena

doporučil

rychlé dodání, zboží dle popisu, v nabídce náhradní díly a příslušenství ke kupovanému zboží

Mohu jen doporučit.

• Nemohu si zboží fyzicky prohlédnout

• prima ceny
    • rychlost dodání

nakoupila jsem zde sezonní zboží, které bylo jinde vykoupené, a ještě k tomu za velmi slušnou cenu

• Rychle a spolehlivě vyřízeno,přesně dle mých požadavků.

Velmi spokojen

• prehledny popis produktu takze se daji dobre porovnat ruzne typy

• Rychlost, spolehlivost.
    • Umístění skladu v Liberci - mimo centrum.

• výběr, cena, dodání
    • nevím

Vše v pohodě.

• přijatelná cena
    • rychlá komunikace i dodání
    • neznám

• rychlost dodávky,zájem
    • přehledná nabídka,dobrá cena

Nakupovala jsem poprvé,ale byla jsem mile překvapena jak jak rychle byla moje objednávka vyexpedována a doručena.
    Vřele doporučuji

• Rychlé jednání a rychlá doprava
    • Zatím jsem nenašel žádné slabiny tohoto obchodu

Kvalitní zboží a rychlé vyřízení nákupu.
    Doporučuji všem.

• Je v pohodě:)