• Levné
    • Rychle
    • Kvalita odpovídá ceně
    • Špatná velikost
    • Neuznali reklamaci

Objednal jsme si zde fotky už vícekrát, ale naposledy byl rozměr větší než před tím a neseděly do rámečků do kterých mi vždy fotky seděly.

Oficiální rozměr 10x15 byl v realitě 10,2x15,4 cm a při pokusu o reklamaci kdy mi bylo řečeno že fotky oni inzerují jako 15,3 cm, na to jsem jsem reagoval, že to ale ani takto není rozměr který mi byl dodán a už neodpověděli.

V tomto ohledu tedy nedoporučuji.

• Ceny
    • Variabilita při vytváření stránek ve fotoknize (vlastní rozměry fotek, jejích počet na stránku atd.)
    • Otřesný výběr rámečků/klipartů v programu
    • Nefunkční pc program - neumí ukládat lokálně

Po třech letech zde končím. Objednávala jsem každoročně fotoknihu, ceny jsou opravdu nízké, ale bohužel s odpovídající kvalitou. Letos uz mi ale přišla fotokniha tak otresna, že z ní ani nemám radost. Nevím, jak budu za 30 let něco takového prezentovat svému synovi jako nejlepší vzpomínky na jeho rané dětství. Je v tom spousta fotek z nejkvalitnějších profi foťáků přímo od fotografů - a jsou zrnité. Takže naše poslední fotokniha. Fotky jsem zde objednala jen jednou a byly tak špatné, že jsem je musela nechat přetisknout u Cewe. Schválně si nechte udělat tutéž fotku u happyfoto a pak u cewe a porovnejte rozdíl, je obří.

• kvalita
    • rozměr

Po deseti letech jsem se hlupák nechal zlákat a kvůli slevové akci jsem zvolil jiného dodavatele fotek do rodinného alba.
    Fotky přišly se sníženou kvalitou, jako kdyby byly před tiskem zkomprimovány na nižší rozlišení.
    Další nevýhodou je, že narozdíl od konkurence jejich fotky nejsou 10 x cca 15 cm, ale 10 x MAX 15 cm. Což znamená že "čtveraté" foky sice pěkně zaříznou ale širokoúhlou fotku nevytisknou širší než 15, což konkurence dělá tuším až na 20 cm.
    Zásadní problém je ale špatná kvalita fotek.

Musel jsem odeslat všechny fotky spolu se zdrojovými daty a průvodním dopisem poštou zpět a druhý týden čekám, jestli mi uznají reklamaci. Peníze prý nevrací.
    Takže HappyFoto poprvé a naposled.

EDIT:
    Bez jakékoliv informace ze strany HappyFoto přišly poštou nové fotky. Kvalita je opravená, ovšem stran rozměru je to prostě špatné. Musíte si vybrat buď mezi ořezem fotky, nebo bílými pruhy nahoře a dole. Z nějakého důvodu tvrdí, že je to odlišuje od konkurence a zdá se že to považují za výhodu. Já si myslím pravý opak a proto už u nich nikdy tisknout nebudu.

• Kvalita fotek
    • Rozměry fotek

Už nikdy více, jsem velice zklamaná. Kvalita fotek mizerná a v balíčku fotek jsem dostala 3 rozměry, ačkoliv formát všech fotek měl být 10x15cm.

• Nekvalitní tisk
    • Absolutně protiklientský přístup
    • Nefunkčnost aplikace

U HappyFoto jsem si objednala celkem pět kalendářů. V minulosti jsem objednávala u konkurenční společnosti a letos chtěla vyzkoušet HappyFoto. Větší chybu jsem nemohla udělat! Kalendáře přišly zašedlé, nekvalitní fotografie, lámavý papír. Nemohla jsem takové produkty věnovat rodině k Vánocům, takže jsem objednala totožné kalendáře u jiné společnosti(kvalita se nedá srovnat) a tyto reklamovala u HappyFoto. Začalo kolečko, které trvalo dva měsíce a výsledek je takový, že reklamace je neuznaná, já přišla o peníze i čas a popravdě i nervy.
    Nejdřív mě žádali zaslat kalendáře s průvodním dopisem zpět, poté o dodání originiálních dat v elektronické podobě a nakonec nahrání celého projektu do cloudu. Vše jsem splnila a přesto mi kalendáře vrací zpět a reklamace je neuznaná. Naprosto nedoporučuji tuto společnost.

• Kvalita zpracování
    • Chytrý program na tvorbu
    • Přiměřeně poštovné
    • Možnost digitální korekce fota
    • Časové údaje z druhé strany fotografie - datum pořízení

Nakoupila jsem zde fotokalendář A3, 560 fotografií a fotoknihu o 132 stranách. Lákala mě cena, která byla s 50% slevou. Oproti jiným programům (cewe), zde byly vkládány celé fotografie, akorát se upravila jejich velikost. Provedení kvalitní a to byly fotografie z mobilu s 16Mpx foťákem. Ano, fotografie nemají standartní rozměr 10x15, ale na to jsem byla upozorněna v aplikaci a dokonce zde každá fotka měla napsané rozměry, na jaké bude ořezaná. Mile mě překvapilo, že fotky nesou na druhé straně časový údaj, kdy byly vyfocený, to třeba u cewe není. Do kalendáře šlo nahrát více fotek na jeden kalendářní měsíc, než je tomu u konkurence. Jako za mě určitě super, i když jsem se bála po přečtení recenzí, asi jsem jedna z mála vyvolených, komu přišla opravdu krásná objednávka. Těším se na další spolupráci, protože zatím pouze tady nemusím sedět nad tvorbou knihy hodiny!!!! Vše bylo opravdu tak, jak ukazoval náhled programu.

• rozměr fotek neodpovídá, rozdíl je v centimetrech!!!

Nedoporučuji. Objednala jsem si fotky o rozměru 10x15 cm, obdržela jsem rozměr 11x14 cm, a jelikož jsem si pořídila čtyři nástěnné rámečkové obrazy o rozměrech jednotlivých rámečku 10x15 cm, tak mám problém - fotky se do rámečků prostě nevejdou! Příště se obrátím určitě jinam. Jsem velice zklamaná...

Opravdu ne, ne, ne, ne ..za ty peníze hrůza
    Hledejte profesionály.

Objednána zástěra s potiskem. Rozhraní na webu šílené, nahrání průhledného PNG, ale vytištěno s bílým pozadím. Samotná potisknutá kapsa našitá křivě, kvalita mizerná. Podpora si nebyla jista, zda tisknou s průhledným pozadím či nikoliv.

Půl hvězdičky za rychlost dodání.

Absolutně nedoporučuji,horsi kvalitu jsem nevidela a hlavne fotografie byly ve fotoknize s uriznutyma hlavama. Naprosta katastrofa. a reklamace samozřejmě neuznaná. Nikdy více. Vyhozené peníze

• arogantní paní na infolince
    • lákají zákazníky na neuplatnitelnou slevu
    • snaží se skrývat podstatné informace před vytvořením objednávky
    • absolutně nedůvěryhodná společnost

Společnost Happy Foto absolutně nedoporučuji. V rámci "akce" rozesílají "Dárkové stírací losy" kde po setření najdete slevu. Po vytvoření produktu do kterého investujete svůj čas však zjistíte, že slevu nelze uplatnit. Na losu je uveden www stránka, kde by měly být informace ohledně použití, ale daná stránka neexistuje (pravděpodobně to je záměr). Po dotazu na infolince (velmi arogantní paní) bylo upřesněno, že slevu lze použít pouze ve velmi specifické objednávce. Že by se ale třeba omluvili za chybně uvedenou (nefungující) stránku s informacemi, to ani omylem. Evidentně se snaží nalákat zákazníky na téměř neuplatnitelnou slevu, tuto informaci se snaží skrýt a doufají, že když už máte vytvořený produkt (fotoknihu, fotokalendář), tak že si jej objednáte i za podstatně vyšší cenu, než jste očekávali. Toto je na úrovni podomních prodejců. Myslel jsem si, že HappyFoto je solidní společnost, bohužel není. Pozor ať jim nenaletíte jako já.

• Velký výběr
    • Paní na infolince neochotná, nepříjemná, arogantní
    • Nutnost dvojitého objednání. Při platbě online či přes applepay se částka rezervuje 2x. (Platila jsem 395 Kč rezervace peněz = 395 x 2)

Nyní na objednávku čekám, tak uvidíme jaká bude kvalita. Ale přístup otřesný. Příště objednat jinde.

• Kreativita
    • Kvalita

Objednávala jsem si už dvakrát fotoknihu a v obou případech vše bez problémů. Tak jak si ji vytvoříte, takovou ji dostanete v rámci pár dnů. Za mě velká spokojenost a velký dík.

• komunikace obchodu
    • ceny
    • kvalita
    • přehlednost stránek

Na rozdíl od negativních recenzí, které mne po objednání zde vyděsily, se ozývám s pozitivní. Objednány dva druhy fotografií a spousta fotoknih. Jediné mínus je to, že jsme netušili, že při sestavování fotoknihy musíte počítat s předsádkou knihy. Jinak budete mít jako předsádku již svoje fotografie, takže jsou už hned nalepené na deskách, když knihu otevřete. Ale to je spíš asi naše blbost. Jinak fotokniha DELUXE kvalitní a papír velice pevný.
    Zároveň musím vyvrátit, že by tam neprobíhala kontrola kvality. Prý došlo při výrobě k nějaké chybce, paní se nám ozvala s hned navrhla jednoduché řešení. Vše nakonec přišlo, jak mělo. Spokojenost.

NEDOPORUČUJI !! URČITĚ SE JIM VYHNOUT! Hlavní problém je ten, že fotoobraz přišel jinak oříznut než jak jsem uložila a objednala (bílé okraje a bílý pruh i přes přední stranu obrazu, fotka není roztáhnuá dle objednávky i přes okraje). Web se sekal, při shrnutí objednávky a platbě jsou stránky zmatečné, opakovaně Vás vrací zpátky. Po sumarizaci a platbě jsem si všimla, že plátno v náhledu vypadá jinak než jsem zadala, hned jsem jim tam psala email, abych se ujistila jak se to vytiskne. Odpověď byla, že oni to tisknou v zahraniční, nedá se s tím nic dělat, jen počkat až co mi příjde domů. Samozřejmě přišlo špatné a odpověď je, že tak jsem si to objednala.

To, že mi objednávka dorazila o den dříve je k ničemu, když je absolutně špatně oříznutá (ne tak, jak jsem si nastavila). Hrůza! Dala jsem za to docela dost peněz. Reklamace by bohužel ale dost možná stála ještě více. Nedekuji, nikdy víc!

Zdravím všechny. Dnes 23.12.2021 mi přišla zásilka odeslaná v půl 12 večer 21.12.2021. Fotky jsou ve více než 100% kvalitě. Dokonce i ty co měly málo kb. Jsem doslova nadšen a moc nám fotky zpříjemní Vánoce. Děkuji za Happy foto. S pozdravem Kardos M.

Fotky nahrány ve velikost 10Mb přímo od fotografa a došly totálně hnusné, rozhodně nedoporučuji HappyFoto

Neprehledne, pomalé stránky. U konečné platby uplne zmatecne, takze jsem musela platit dvakrat a nyní cekam na vraceni platby druhe. Kdybych nedostala poukaz na 1000 nikdy bych u nich nevyrabela, ceny vysoké oproti jiným výrobcům a zpracování stránek pro me opravdu zbytecne komplikované a extrémně pomalé.
    Ještě jsem zvedava na kvalitu. Rada doplním hodnocení poté, zda aspon to bude ok.

• S HappyFoto si raději nic nezačínejte!!! U fotoknihy, pro dědu k narozeninám, mi přehodili stránky, tak že přestala dávat smysl. Styděl jsem se jí takto darovat a nechal si ji vyrobit jinde. Běžná reklamka mi ji na počkání vyrobila znovu a za nižší cenu. Namísto omluvy mě od té doby HappyFoto téměř denně bombarduje emaily a koresponďáky s přihlouplými slogany. Na emailové prosby aby toho nechali nereagují. A niní již vážně zvažuji trestní oznámení.
    • samé mínusy

Jsou i slušné firmy které umí to samé.

Reakce obchodu HappyFoto

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku, mrzí nás, že u ní došlo k chybě. Pokud se najde problém či chyba u vyhotovené objednávky, máte samozřejmě právo na reklamaci. Každou reklamaci se snažíme vyřídit v co nejkratším termínu, i když ze zákona máme na vyřízení 30 dní. Co se týče odběru bulletinů či tištěné reklamy, máte možnost toto pozastavit ve svých zaregistrovaných údajích po přihlášení na naše webové stránky.