• Pekne postele
    • Dlouha dodaci doba
    • Nikdo vam neda vedet, kdy vam zbozi dorazi
    • A tak cekate a cekate a cekate
    • A po mesici se snad dockate

• Nešel vůbec složit noční stolek dle vyvrtaných děr. Vše bylo nutné převrat a i tak šuplíky nedoléhají, u vrchního šuplíku je mereza pro prst a šuplík je celý křivý. Postel v celku v pořádku, ale přední čelo vůbec neodpovídá obrázku - když do postele dáte matraci, tak obrázek na předním čele úplně zanikne a to nepočítám, když ještě přidáte polštář. Tak už vůbec není vidět. Šuplík u postele je pouze na kolečka, tudíž je s ním obtížná manipulace když se vysouvá a zasouvá. Nejsou tam žádné lyžiny, šuplík jezdí pouze po zemi na kolečkách

• Nespolehlivost

Reakce obchodu Happy Babies

děkujeme za Váš názor.

Zboží bylo objednáno 30.11. , Vaše objednávka byla přijata 1.12. a naskladněna pro Vás 12.12. , což je 12 dní. Objednal jste si doručení zboží naším vozem, proto jsme Vás zařadili do rozvozu na tento týden, aby se zboží neponičilo. Nyní před Vánocemi je mnohem více rozvozů a proto se doba dodání může o pár dní prodloužit.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem Happy-Babies

Věřím, že obchod nabízí kvalitní výrobky, zajištění přepravy k zákazníkovi ale , zdá se, pokulhává. Od objednávky jsem nedostal žádné info o expedici, předání dopravci,... Společnost HappyBabies považuju zodpovědnou i za případnou pozdní dodávku dopravcem, protože jediná volba dopravce je "česká pošta" a od nich,překvapivě, také žádné info o průběhu přepravy ( jen pro srovnání - společnost DHL dopravila obdobnou zásilku z Irska za 3 dny a to včetně expedice dodavatelem s cenou za přepravu 500Kč).

Jak můžete posílat hodnocení dopředu než zboží dorucite.