• Rychlost doručení před Vánoci
    • Chyběly mi informace o stavu objednavky
    • Trochu komplikovanější komunikace ohledně dopravy před Vánoci

• Kvalita za slušnou cenu
    • Rychle dodání

Objednané zboží je kvalitní a navíc za super cenu oproti konkurenci. Jsem velmi spokojená a příště objednám znovu. Doporučuji. Alena

• Pekne postele
    • Dlouha dodaci doba
    • Nikdo vam neda vedet, kdy vam zbozi dorazi
    • A tak cekate a cekate a cekate
    • A po mesici se snad dockate

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Opravdu hezký nábytek, vše krásně sedí a pasuje
    • Skvělá komunikace s obchodem

Tento obchod vřele doporučuji.

• Vše OK.

Zboží bylo rychlé dodáno a všechno v pořádku.
    Mohu doporučit.

super komunikace,vse v poradku,doporucuji

• Rychle dodani
    • Kvalitni zbozi

Spokojenost se vsim

• Jednoznacne rychle doruceni oproti konkurenci
    • Jednoznacne levnejsi cena oproti konkurenci u stejneho zbozi

Jeste pred objednavkou, jsem obchod kontaktovala telefonicky, aby garantovali lhuti dodani, kterou na webu uvadeli do 14 dnu. Termin mi garantovali. Postel byla 8.den od objednavky predana dopravci a 9.den jsem ji mela doma Nutno podotknout, ze konkurence uvadela 3 tydny plus 2 tydny navic jeste jako zpozdeni. Happy babies totiz vyzvedava objednavky z vyroby 2x tydne. Happy babies zaroven melo postel ve stejnem provedeni o 900 kc levnejsi!!! Takze nizsi cena a rychlejsi doruceni z vyroby domu. Profesionalni sluzby

• Fast delivery
    • Fast response
    • Goods packed carefully

• Oceňuji komunikaci předem a informování o dopravě.

udělali maximum, aby doručili do Vánoc. Informovali mě o doručení. Opravdu doporučuji

• Nešel vůbec složit noční stolek dle vyvrtaných děr. Vše bylo nutné převrat a i tak šuplíky nedoléhají, u vrchního šuplíku je mereza pro prst a šuplík je celý křivý. Postel v celku v pořádku, ale přední čelo vůbec neodpovídá obrázku - když do postele dáte matraci, tak obrázek na předním čele úplně zanikne a to nepočítám, když ještě přidáte polštář. Tak už vůbec není vidět. Šuplík u postele je pouze na kolečka, tudíž je s ním obtížná manipulace když se vysouvá a zasouvá. Nejsou tam žádné lyžiny, šuplík jezdí pouze po zemi na kolečkách

• Nespolehlivost

Reakce obchodu Happy Babies

děkujeme za Váš názor.

Zboží bylo objednáno 30.11. , Vaše objednávka byla přijata 1.12. a naskladněna pro Vás 12.12. , což je 12 dní. Objednal jste si doručení zboží naším vozem, proto jsme Vás zařadili do rozvozu na tento týden, aby se zboží neponičilo. Nyní před Vánocemi je mnohem více rozvozů a proto se doba dodání může o pár dní prodloužit.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem Happy-Babies

Věřím, že obchod nabízí kvalitní výrobky, zajištění přepravy k zákazníkovi ale , zdá se, pokulhává. Od objednávky jsem nedostal žádné info o expedici, předání dopravci,... Společnost HappyBabies považuju zodpovědnou i za případnou pozdní dodávku dopravcem, protože jediná volba dopravce je "česká pošta" a od nich,překvapivě, také žádné info o průběhu přepravy ( jen pro srovnání - společnost DHL dopravila obdobnou zásilku z Irska za 3 dny a to včetně expedice dodavatelem s cenou za přepravu 500Kč).

S nákupem jsem v celku spokojen.
    Myslel jsem, že zboží je českým výrobkem, ale ukázalo se, že výrobce je z Polska, což ale na zboží nic nemění.
    Montáž byla velice jednoduchá, i když byly nutné mírné úpravy u šuplíku (vyvrtání delšího otvoru na šrouby, zbroušení dna na potřebný rozměr). Tyto úpravy nebyly nijak složité.
    Postel slouží a věřím, že dlouho bude. Celkový vzhled postele je velmi dobrý.

Mohu rozhodně doporučit. Zboží vypadá, jak má. Komunikace rychlá a pružná. Dodání dle slíbené lhůty velice milým panem řidičem. Jen návod na sestavení zaslaný v polštině, ale to byl jen detail.

• Postýlka přišla v pořádku, lehce jsem ji složil, jsem spokojen i s cenou...

Dobrý obchod..

• Skvělá komunikace
    • Krásné zboží

• zboží bylo doručeno v slíbené dodací lhůtě 14 dní
    • komunikace příjemná

Není nic s čím bych byla nespokojena. Zboží bylo dodáno ve slíbené lhůtě, předání při doručení zboží proběhlo také v pořádku. Zboží bylo takové jaké jsme očekávali.