• Spolehlivost
    • Profesionalita
    • Skvělá spolupráce při reklamaci zboží

Rychlost dodání

• velký výběr
    • přehledný e-shop
    • dobré ceny
    • možnosti dopravy a platby

Dobře fungující e-shop sítě kamenných prodejen. Když není čas zajít do některé z nich osobně, funguje spolehlivě.

Odpovídá plně popisu

• Velký výběr
    • Dobře umístěné kamenné prodejny
    • Rychle připraveno k vyzvednutí
    • Příjemná obsluha v kamenném obchodě

Vřele doporučuji

Skvělá odborná podpora. Poradí a podrobně vysvětlí

Zajímavé ceny, přehledný e-shop. Jeden den objednáte a druhý den přijde sms, že předali dopravci. A žádný problém při případné výměně zboží - skvělá komunikace a ochota. Naprosto dokonalé.

• velmi ochotná paní na telefonu.

volala jsem a paní byla velmi ochotná, poněvadž jsem přesně nevěděla jakou velikost a paní mě ochotně poradila . vřele doporučuji.

• Rychlost dodani,cena

• Cena,rychlost dodani

Byla jsem příjemně překvapena dodací dobou. V pondělí objednáno, a v úterý jsem si již vyzvedávala zboží.

Spolehlivy obchod s sirokou nabidkou specializovaneho zbozi, slusnost, rychlost, moznost vyzvednuti na prodejne.

• vždy velice rýchle vybavení, milý a ochotný personál, odborníci

• v prodejně na Senovážném příjemná a zkušená obsluha, se vším ochotně poradili. Odcházeli jsme velmi spokojeni.

• Ochota, rychlost,odbornost

oblíbený obchod s kvalitním sportovním vybavením, dobře poradí, využívám vrácené body, nakupuji pravidelně...

• Kvalita zboží,cena,rychlost dodání.Skvělá komunikace s poradkyní

Vše funguje,porada se zaměstnankyní na telefonu svědčí o dokonalé profesionalitě

• Velký výběr
    • Ceny
    • Pobočky - možnost osobního vyzvednutí
    • Věrnostní program - sbírání bodů
    • Ochota vyřešit jakýkoliv problém ke spokojenosti zákazníka
    • Občas může být neaktuální popis produktu (např. má být součástí ochranný pytel - ve skutečnosti není)
    • Příšerný systém, se kterým musejí prodavači pracovat. Vše trvá extrémně dlouho a i přes dostatek prodavačů na prodejně se tvoří fronty. Nebo díky tomuto systému se vám může stát, že produkt byl online za nižší cenu, než vám ho namarkují na prodejně.
    • Neorganizovanost a žádná komunikace při přesunu zboží ze skladu či jiné pobočky. Zboží se po Praze přesouvalo přes týden, bez udání důvodu.

Skvělý obchod s velkým výběrem a ochotnými prodavači, kteří se snaží co nejlépe poradit. Bohužel velký kámen úrazu je interní systém, se kterým musejí prodavači pracovat. Při vyzvednutí objednávky spousta klikání a čekání, než prodavač na PC provede, co musí. Pokud jde o větší objednávku, kdy si potřebujete něco vyzkoušet a nekupujete vše, tak je teprve něco. Spousta zmatků, problémů, můžou se namarkovat i jiné ceny, než za které bylo objednáno na internetu a ostatní zákaznici čekají i přes dostatek prodavačů na prodejně. Toto by chtělo určitě zlepšit.
    U péřové bundy měl být součástí i transportní pytel, ale nebyl. Obchod rychle nabídl jiný a vyřešení problému proběhlo rychle a ochotně.
    Obchod určitě doporučuji!

Reakce obchodu Hanibal

Dobrý den, Jane,

děkuji za sdílení Vaší zpětné vazby, předala jsem ji kolegům z příslušných odděleních. Všechno jsou to body, na kterých se dá z naší strany určitě zapracovat, jen to jsou velké systémy, u kterých změna nemůže být provedena ze dne na den.
    Děkuji za trpělivost na prodejně a budeme se těšit u příštího nákupu.

S přáním hezkého dne
    Lucka - tým zákaznické péče