Handy Mobil

Recenze Handy Mobil

Josef

Přidáno: 3. srpna 2016

• Veškeré jednání firmy

Renáta : Si děláte srandu ne???

Ověřený zákazník Handy Mobil

Plně doporučuji.

Maky

Přidáno: 21. prosince 2015

• všechno

telefon jsme reklamovali 25. května 2015, od té doby firma nereagovala. Oslovila jsem ČOI. Prověřili, a doporučili trestní oznámení a soud. V říjnu přišel email od společnosti Trendy mobil, že je německá opravna informovala, že tam leží náš opravený mobil a že mám poslat 300,- a oni mi ho z Německa dopraví. Neposlala jsem nic, ale uvedený email odeslala opět na ČOI. Dřív, než přišla odpověď z čoiky, přišel opravený mobil PPL a peníze už nikdo nechtěl. Pak přišla odpověď z čoiky, že firma byla oslovena k navrácení mobilu a bylo jí sděleno, že mě několikrát urgovali k vyzvednutí, a že jsem nereagovala. Závěr? Já mám mobil se kterým jsem už po půl roce fakt nepočítala, navíc opravený a zjistila jsem, že ČOI opravdu k něčemu je, aspoň v mém případě. Takže lidi, nevzdávejte to a pište kam se dá. Přeju také úspěch.

spravedlivý

Přidáno: 28. listopadu 2015

Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Anonym

Přidáno: 26. listopadu 2015

• nefunguje příjem signálu, na telefon se velmi často nelze dovolat, zasekává se
  • nelze reklamovat

Dle obchodního rejstříku proběhla v roce 2014 změna jednatele na paní Anetu Petrovu Ivanovu z Bulharska. Ráda bych se přidala k hromadné žalobě.
V žádném případě nedoporučuji.
j.lesakova@centrum.cz

Lenka

Přidáno: 24. listopadu 2015

Také nemám telefon ani 6 a půl tisíce. Přidávám se k žalobě LenkaVaclavikova01@seznam.cz

pepino

matys.74@seznam.cz

Lukáš

Přidáno: 19. listopadu 2015

• žadne
  • Telefon me prestal fungovat neni kde ho reklamovat.. takze super... nevi nekdo jak to vyresit?

Šmejdi!

Ověřený zákazník Handy Mobil

P. Š.

Přidáno: 5. listopadu 2015

• Příznivé ceny zboží
  • Velký výběr zboží

Spolehlivý obchodník, velký výběr a příznivé ceny zboží, rychlé zaslání. Naprostá spokojenost s nákupem.

Pavla

Přidáno: 27. října 2015

Přidávám se k hromadné žalobě. Rozbil se mi telefon, který je stále ještě v záruce, bohužel už ale není KDE telefon reklamovat. V sídle firmy v Mezibranské ulici mi řekli, že firma již tam nesídlí dlouhou dobu a nemají tušení, kam se ztratila.Rozhodně nedoporučuji. pavkasim@seznam.cz