• Zboží přišlo poškozené

• Poslali mně ne to co sem objednala.

Reakce obchodu Hafani.cz

Odesláno zboží přesně dle objednávky.

• Zklamáni! Není otevřeno pro doručovací řešení. Není obchodník!

Reakce obchodu Hafani.cz

Dodáváme pouze po ČR. Tento zákazník trval na dodání zboží do Maďarska (nezdráhal se vyhrožovat).

Objednávka přijmuta a tím veškerá komunikace obchodu skončila.Zboží jsem objednával 30.12.a dnes je 9.1.a nic. vím,že na hafanech již nikdy nic nebudu objednávat.

Velmi špatná komunikace !

Obchod na emaily nereaguje. Zboží jsem ani neměla možnost zakoupit, zřejmě se dá jenom objednat a pak musíte čekat a čekat a doufat.

• Doprava zdarma
    • Rychlá odpověď na dotaz, ohledně doby dodání zboží.
    • Termín dodání. Po platbě kartou trvalo více jak týden, než zboží dorazilo. Na stránkách inzerovali u produktu dodání do 3 dnů...

• Po delší době dorazilo úplně jiné zboží. Zatím neví jak to budou řešit.

Po delší době dorazilo úplně jiné zboží, které vůbec nepotřebuji. Zatím neví jak to budou řešit .

Zboží doposud nedorazilo, přestože jsem ho objednala před 11-ti dny, na dotaz ohledně data doručení obchod vůbec nereagoval.

• Výhodou byla dobrá cena výrobku
    • Obchod inzeruje výrobky na skladě, ale ve skutečnosti je nemá v dostatečném množství a čekáte, až jim je subdodavatel doručí.

Poslal jsem objednávku a ihned platbu kartou a obdržel následující den potvrzení o obdržené platbě. pak se nic nedělo. Po týdnu jsem se dotázal na dodávku a bylo mi řečeno, že nemají požadované množství (8 ks filtrů) na skladě a čekají na dodávku od subdodavatele. Dodávka byla pak doručena poštou po 4 pracovních dnech.

• Špatná komunikace

Obchod má celkem problém s komunikací. Po více jak týdnu od objednávky jsem se musel připomínat a zjišťovat, co, že se s objednávkou děje. Obchod zároveň vůbec nereagoval na reakci na alternativní dodání jiného zboží, na kterém jsme se sice dohodli, ovšem za překvapivou cenu.

Reakce obchodu Hafani.cz

Přečtěte si mail, tam jste potvrdil námi nabídnuté zboží i věta "na objednávku do druhého dne, cena by byla snížena na tu, kterou jste zaplatil za původní 2ks balení Reisfitu". Cena je tedy pouze potvrzeným překvapením, což vlastně není překvapení.

• Bylo dodáno jiné zboží a kontakt byl neexistující

• Míče byly nabízeny v několika barvách, bohužel při dodání měli jinou barvu než jsem objednala. Po dotazu jsem byla odbyta že pokud se mi nelíbí ať je vrátím. Doprava tam i zpět by stála cirka 300 kč,-.

Určitě se mi toto jednání nelíbilo a firmu Hafani bych určitě nedoporučila.

Reakce obchodu Hafani.cz

Produkt neměl možnost výběru barvy!

Přesto byla barva připravena dle požadavků v poznámce.
    Zboží po objednávce rezervujeme 7 dnů. Bohužel k platbě došlo až po 14ti dnech od objednávky, to již zboží bylo opět uvolněno do dalšího prodeje. V den uhrazení se nacházelo na skladě 14 míčků stejné barvy.

• Zboží doručeno bez problémů
    • Na dotaz o výměně zboží za menší velikost mi bylo mailem odpovězeno, že menší velikost nemají na skladě, že mám zboží vrátit v zákonné lhůtě 14 dní
    • Zboží bylo vráceno hned na druhý den dle pokynu obchodu, již 15 den po urgencích mailem nikdo neodpovídá, obchod nereaguje a na uvedený telefon se nedá dovolat.
    • Nemám ani zboží, ani peníze.

Jsem na tento obchod fakt dost naštvaná.

Reakce obchodu Hafani.cz

Bohužel jste vybrala zboží ve výprodeji a proto již jiná velikost nelze objednat - již se nevyrábí ve stejné kvalitě a provedení.

Jak píšete, že nemáte 15tý den "ani zboží ani peníze", tak nemáte bohužel pravdu.
    Máme na vyřízení zákonných 14dní - od oznámení o odstoupení od kupní smlouvy, což ve Vašem případě proběhlo (tedy neproběhlo, ale přiložený dopis u zboží lze považovat o odstoupení od smlouvy) až při doručení zboží na naší provozovnu. Dnes je to 14tý den a když se koukám na stav, tak je uzavřeno - čili peníze jsou vráceny i v době dovolených ve lhůtě a celá Vaše reakce a potažmo naše je tedy zbytečná.

Přeji Vám pěkný den
    Petr Dobeš, Hafani.cz s.r.o.

Zaplacena objednavka 11.7.2018, dnes 20.7.2018 zatim zboží nepřišlo, nejde se dovolat.

velmi dlouhá dodací doba ,po hodnocení na FB arogantní připomínky ,když nechtějí obchodovat ať jdou do fabriky .

Reakce obchodu Hafani.cz

Nevyzvednutá zásilka - Obchod proběhl v pořádku - expedováno následující pracovní den. Kvůli prodloužení dodací doby ze strany přepravce se zákazník rozhodl nepřevzít zásilku.

• 20.11. objednano zbozi ktere bylo udajne skladem, prisel potvrzujici mail a od te doby nic. Zadna komunikace.

Zbozi objednano ale ani po 10ti dnech zadna aktivita. Zbytecna ztrata casu

Reakce obchodu Hafani.cz

Zboží má status skladem do 14ti dnů. Objednala jste https://www.hafani.cz/vitaminy-mineraly-pro-drubez/mikrop-mikros-mineral-nosnice-1kg/ skladová dostupnost je zobrazena nad cenou. Touto skladovou dostupností se prosím řiďte jako ostatní zákazníci.

• Možná cena
    • Komunikace na nulové úrovni

Nenakupovat

Reakce obchodu Hafani.cz

Zákazník objednal v neděli, objednávka obsahovala zboží, které nebylo skladem.Zákazník viděl, že zboží bude dostupné do 5ti dnů. Zásilka byla odeslána ve středu, tedy třetí pracovní den.
    Zákazník zásilku do dnešního dne nepřevzal.

He was brutally hostile to me from the moment he heard me speaking English.

He claimed that they had no turtle lights even though there were turtle lights sitting on the shelf just behind him.

He claimed that I hadn't ordered a turtle light even though I had.

As I said in my last email, he is "an incredibly hindering and rude employee of Hafani."

• Nekomunikuje se zákazníky, neda se tam dovolat a na maily nereagují.

Již zde nic nechci.