• Velikosti oproti jiným obchodům vůbec nesedí, řekla bych tipicka Čína.

• Zboží bylo doručeno včas

Zdá se mi, že obchod prodává spíše méně jakostní zboží, minulou zásilku jsem vrátil, protože místo kvalitních triček jsem dostal jakési tenké hadříky, které by asi nevydržely ani první praní. Tato bunda je výrazně menší než ostatní bundy stejné velikostní kategorie, ale vejdu se

Zboží nedoručeno a automaticky vráceno jako nevyzvednuté, bez varování, bez čehokoliv. Podle údajů z pošty tam prý byl 5 dnů. No a pak už přišel jen e-mail od firmy "zaplaťte poštovní náklady".

Ok, zaplatím, ale tím jsem s nimi skončila.

• popis zboží neodpovídá skutečnosti

• nabízí zboží, které už aktuálně nemá v nabídce,takže musíte zboží objednat jinde
  • Opravdu výborný obchod. Před měsícem jsem si něco objednal. Zatím nic nedorazilo, přestože jsem to již 2x telefonicko urgoval a teď chtějí abych je ohodnotil? Co na to mám napsat? Pokud nechcete utratit, tak tento obchod vřele doporučuji. Jiří Smrčina

Reakce obchodu H-outdoor.cz

upozorňovali jsme Vás na nedostupnost tohoto zboží a přesto jste trval na jeho dodání s tím, že si rád počkáte Protože jinde se to nedá sehnat. Zboží jsme doručili 5.3.2016. Jednalo se o náhradní stanové pruty. Jsme rádi, že se nám pro naše zákazníky daří sehnat co potřebuji, i když to někdy trvá trochu déle.

S přáním krásného jara H-OUTDOOR.cz

• Popis produktu neodpovídá zkutečnosti a ceně!

U objednaného batohu Husky Bark modrý 9L chyběl u jedné kapsy zip! Což považuji za veliký nedostatek obchodu, že si právě tohle nepohlídá. Zboží jsem proto poslal zpátky a do týdne mi přišel nový batoh, který byl již v pořádku. Ovšem nějaké upozornění od samotného obchodu, že mi nový batoh posílají jsem již nedostal. Až z sms od dopravce Geis Parcel jsem se dozvěděl, že mi zboží přivezou druhý den. Komunikace obchodu nulová a omluva či uznání pochybení v písemné/elektronické formě žádné. Proto tento obchod nedoporučuji.

• v katalogu buď zboží velikosti S, M a když už se objeví něco většího, tak nakonec není.

Hledat radši jinde

• dopravce Geis, nemožné se dovolat, nedodrženy termíny doručení, balík přišel roztrhaný, špinavý, řidič neuměl ani pozdravit

• Láká zákazníky na neexistující akce a bonusové slevy,které Vám nedá...no nevyužijte to :-D
    • Obtěžují několikrát týdně mailem a nabízejí akční zboží,které když si objednáte do 2hod po obdržení mailu,tak vám odepíšou,že akce už není platná,ale že mi zboží dodají za normální neakční cenu :-D. Za registraci nabízejí bonusové slevyve výši 6%,které Vám nedají,ikdyž si o ně opakovaně napíšete.Pak Vám ani nedají vědět a zboží odešlou bez slevy za registraci.Pouze reklamní tahák.Je to smutné a firmě Husky dělají jen ostudu.

Oblečení HUSKY je kvalitní,ale příště si najdu jiný obchod,který si stojí za tím co hlásá...

Reakce obchodu H-outdoor.cz

na žádné neexistující akce a slevy zákazníky vážně nelákáme - tato objednávka obsahovala zboží, které již bylo ve slevě 19% a dle obchodních podmínek se tak na objednávku žádná další sleva nevztahuje. Zákazníkovi jsme dali před odesláním vědět, že jeho požadavek na přidání slevy nemůžeme splnit a až poté jsme zásilku odeslali.

www.husky-obchod.cz

• Mylné informace na internetových stránkách.

Kupovala jsem bundu, po které přítel již dlouho touží. Bunda byla na internetu jako ihned k odběru, navíc jsem využila slevu. Než se ozvali, že bunda není na skladě a že se omlouvají za chybnou informaci (mimochodem i další dny bundu stále na stránkách nechali jako ihned k odběru), vyprodala se bunda i v ostatních obchodech a já už ji nesehnala.

• Nedokáží si spárovat platby a až na dotaz (po víc jak týdnu) dohledají, spárují a zboží odesílají.

Zklamání, čekala jsem rychlejší jednání. Zboží měli skladem a platbu jsem odeslala ihned, přesto po 12 dnech zboží nemám.

Cena uvedena navysacce bundy byla nizsi nez akcni cena, kterou jsem na internetu zaplatil.

• Ryclost dodání

1.Objednal jsem si spacák hlavně podle velikosti balení - pr.15x34cm, ve skutečnosti měl asi pr.20x40cm - pro mě podstatný rozdíl.

2.Obchod uvádí slevu 6%již po registraci při prvním nákupu, nedostal jsem nic.

Reakce obchodu H-outdoor.cz

velice se omlouváme za chybný údaj o rozměru velikosti balení. Je to údaj již několik let se opakující a zřejmě došlo k chybně vyrobené celé letošní kolekce. Přeměřili jsme mnoho kusů a rozměr je Ø19 x 34 cm v kompresi. Tento údaj je již uveden u produktu správně. Co se týče slevy za registraci, tak všude je uvedeno, že sleva za registraci se načítá pouze u zboží, které není označeno ikonkou AKCE či VÝPRODEJ. Tato informace je uvedena všude, kde se o slevě píše.

Děkuji za pochopení a věřím, že to není tak závažný důvod k zanevření nad naším obchodem.

Team Husky-obchod.cz

• jedina vyhoda je že neplatíte dopravne,jinak vše špatně
    • dlouhá dodací doba.
    • špatné údaje o zboží.
    • objednal jsem mačetu Gerber,na strankach měli označenou delku čepele 34cm,poslali mě o deset cm menší.volal jsem na zakaznickou linku,tam mě tvrdili že jsem si takovou objednal,až jsem operatorce vysvětlil at se podíva na stranky,tak uznala že tam mají zadane špatne udaje.na to se mě zeptala jestli budu zboží vracet,odpověděl jsem že chci vyměnit za delší.její odpověd byla že jestli jsem zboží rozbalil,tak mě strhnou peníze za rozbalení,že oni potom nebudou vědět co s tím mají dělat(nezná obchodní zakoník)na to jsem jí řekl at si ho přečte,že tím porušují zakon.Nehodlam se s nima handrkovat,necham si menší mačetu,ale hodně zvážím další nákup.je třeba řadně proškolit zaměstnance,aby nedocházelo k těmto problemům.hlavně se nenechte oblbnout,že mate rozbalene zboží a že vam za to strhnou peníze.NESMÍ!!!

koupil jsem z důvodu dopravy zdarma.
    Obchod určitě nedoporučím,nerad bych aby mě známí potom osočovali že mají problem jako já.

Reakce obchodu H-outdoor.cz

Velice se omlouváme za vzniklou nepříjemnost, chyba byla samozřejmě na naší straně. V případě, že se rozhodnete pro věší mačetu, pak Vám zboží samozřejmě rádi vyměníme a to zcela zdarma! Jen je potřeba původní zboží dopravit zpět k nám na adresu: HUSKY, Mostecká 22, Litvínov 436 01. V takovém případě je potřeba, aby zboží nejevilo žádné známky použití.

Team husky-obchod.cz

• nekomletni zboží

• Nebyli napsané všechny udaje,kdy se péřová bunda muže nosit.Až jsem ji měla flekatou od deště,tak mi napsali,že není vhodná do deště.

• Přehledný seznam zboží, internetovou slevu
    • Jako velmi nesmyslné hodnotím, že požadovaný kus oblečení byl nabízen jako dostupný a dostupný nebyl. Byl dostupný až po 5 dnech, kdy bunda musela byt stahnuta z prodejny a až potom poslána z e-shopu. Nebylo možné si ji na prodejně z e-shopu rezervovat a vyzvednout, což by znamenalo dodání do druhého dne. Takhle jsem objednal 4.10. a informace o vyřízení a předání objednávky k doručení mi bylo posláno až 15.10.!!!! To je opravdu dost dlouho. Doručení tedy bude až 16.10.2013. Myslím, že to jde o hodně rychleji. Zvlášť, když jsem byl připravený si bundu vyzvednout osobně. Bundu jsem potřeboval ihned a byl jsem ochotný akceptovat zdržení 1-2 dnů. Nakonec jsem souhlasil i s doručením po 5 dnech, az bundu stahnete, protože jsem uz několik let na Husky zvykly a povazuju se za verneho zákazníka. Tohle je ale i na me trochu moc a příště určitě nákup zvážím.

Reakce obchodu H-outdoor.cz

děkujeme za reakci, jen bychom rádi upravili informaci, jak to bylo. Vy sám jste se rozhodl pro delší dobu dodání a to z důvodu nižší ceny. Informovali jsme Vás o tom, že si bundu můžete vyzvednout na prodejně, ale že je tam za jinou cenu. Chtěl jste ušetřit a tak jste se rozhodl počkat.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Tým www.Husky-obchod.cz

• vaše zboží je co se týká využitelnosti v praxi tragické. batohy tragedie kde jsou kapsy a komory , ledvinky taktéž, stany v divných barvách , postrádám jakoukoliv funkční košili se dvěma kapsami ..

Reakce obchodu H-outdoor.cz

vzledem k tomu, že jste si od nás objednal sadu náhradních prutů, kterou jsme doručili následující den od objednání, tak moc nerozumíme Vašemu vyjadřování k jiným produktů. O všem zřejmě vypovídá Vaše komunikace, kdy nám pokládáte telefon po představení naší firmy. Pevně věříme, že každý zákazík si z toho vezme své.

S pozdravem, Team Husky-Obchod.cz