• výhodné ceny
    • Možnost poškození zboží při zaslání a dohadování se, kdo zboží poškodil, přičemž vina je házena na zákaznika...

Viz předchozí bod nemůžu doporučit.

• Pokud reklamujete, tak máte v následujících dnech po klidu a nebudete se nudit...
    • Zboží (batoh) jsem řádně zaplatila, prohlédla a následující pracovní den, tedy ve 14denní zákonné lhůtě, požadovaným způsobem poslala zpět, ale do tohoto dne jsem nedostala svoje peníze zpět.
    • A ještě poznámka - jestliže se něco tváří jako oficiální stránka firmy Husky a používá logo Husky, tak nevěřte, že to také patří pod řetězec prodejen Husky! Vyhnete se tím komplikacím a zbytečným výdajům a nenaletíte jako já!

Komunikace s obchodem Husky mě velice zklamala.
    Zboží bylo nekvalitní, popruhy u batohu špatně našité a po vrácení zboží marně čekám již skoro 3 týdny na vrácení svých peněz!
    Obchod dělá mrtvého brouka.
    Důrazně před Husky varuji!

• Neznalost zákona o ochraně spotřebitele

• Zboží dorazilo velmi rychle, vše bez problémů.Objednala jsem si krokoměr, který má být vánočním dárkem, ale krokoměr mi dorazil v nepoškozené krabici od přepravní společnosti, ale mé zklamání bylo při rozbalení, jelikož krokoměr byl v poškozeném obalu a to mě mrzelo, jelikož musím dát blízkému člověku dárek v poškozeném obalu....

Dodání rychlé, komunikace dobrá, ale spoléhají na to, že pokud je člověk z dálky neodešle zpět zboží kvůli tomu, že je v poškozeném obalu.

Spací pytel Mikro , který jsem si objednala rpto , že ze všech dostupných byl nejlehčí, neváží bohužel proklamovaných 550 g , ale 720 g.
    Tomu se říká klamavá reklama , ne ?

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka.

• široký výběr sortimentu

• Žádné

V rámci úspory ceny a času bych příště nakupoval jinde :(

• Je přehledný.
    • Rychlý.
    • Znám zboží Husky a jsem s ním velice spokojena.
    • Líbí se mi videa o zboží.
    • Pro mne nemá slabiny.

Mám ráda Husky.
    Moje rodina i já jsme s ním spokojeni.
    Doporučuji nakupovat v tomto obchodě.
    Poslala jsem peníze předem a zboží došlo!
    Takže z toho vyplývá, že jste solidní firma.

• jelikož se jedná o internetový obchod, měli by si prodejci uvědomit, že člověk vybírá především podle celkového vzhledu produktu,tedy by měli dbát na správnosti zobrazení svého zboží.
    • Shrnutím: zaslané zboží neodpovídalo zboží na obrázku daného obchodu.

• pohodlí, donáška do domu, cena

zboží není v našem okolí v sortimentu
    nákup je rych, pohodlný,
    odpadá tlačenice v obchodech
    šetří šas

Zboží nedorazilo - za více než desetdnů :-(

Reakce obchodu H-outdoor.cz

Dobrý den, Vaše zásilka byla expedována nasledující den po objednání ihned ráno a byl zaslán mail i SMS o expedici. Bohužel došlo k tomu, že Vás neupozornila pošta po tom, co se jim nepodařilo balík doručit. Zásilka je dle systému České pošty uložena od 12.12.2011 na pobočce Pardubice 1.
    Naše expedice opravdu probíhá nejpozději do 48hod od objednávky. Mrzí nás toto nedorozumění, bohužel v některých případech jej nejsme schopni ovlivnit.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem tým Husky-obchod.cz

• nabízí kvalitní oblečení
    • zboží vypadá úplně jinak na internetu a úplně jinak naživo

Obchod bych dále nedoporučila, kvůli výše zmíněné nejasnosti a také kvůli nepříjem,nému jednání na infolince

• Zboží na fotografii neodpovídá tomu, co dostanete reálně do ruky. Triko, které jsem objednala, bylo jiné než to, které jsem dostala.

Nedoporučuji, alespoň do té doby, než zharmonizují e-katalog se svým skladem.

• to nevím,stačila jsem poznat pouze negativa
    • Napíše že zboží je na cesdtě a za 2 hodiny zavolá,že zboží již není:-((.záhada,zboží jsem zapaltila přes účet,ale na vrácení jsme si počkala 12 dní,a až po upozornění,kdy mi obchod vrátí peníze,mi přišla odpověď,že 19.8.2011 v pondělí,v pondělí v roce 2011 bylo pouze 22.8..tak nevím,zda jsou již dnes peníze 22.8.2011 na mém účtě:-(((((

příští nákup se třeba povede:-)))

Reakce obchodu H-outdoor.cz

Dobrý den, částka byla vrácena na účet 15.8.2011 což bylo to pondělí, při e-mailové komunikaci zřejmě došlo k překlepu. Za nedostupnost Vámi objednaného zboží se velice omlouváme. Sklad se na internetu několikrát denně aktualizuje, ale je období výprodejů a některé položky jdou na dračku...
    Díky za pochopení.
    Tým Husky-obchod.cz

• délka dodací lhůty

• Nerespektování zákonů ČR. Objednávka mi byla e-mailem potvrzena, ale dostala jsem pouze část objednaného zboží.

Jedině do kamenného obchodu.

Ja jsem si nakoupila zboží za necelych 5000,- a za dva dni mi z obchodu přišel e mail,že si mam zase nakoupit a dostanu darek nechápu proč jsem už nedostala dárek hned jeda se o batoh,zdá se mi to trochu nelogické,buď mi měli dat dárek hned nebo
    mě neměli ani svou akci nabízet.

• široký výběr zboží
    • nevím o žádné

jsem spokojena.

• dobré ceny

Potřebovala jsem rychle nakoupit. Super. Ano doporučila bych. Dobré ceny.