• Velmi seriózní jednání se zákazníkem.
    • Malý výběr u některých druhů doplňků.

Při objednávce jsem udělal chybu, která by mě stála víc peněz. Zástupce obchodu mě na tuto chybu upozornil i když to pro něj znamenalo nižší platbu. Takto poctivého a fér chování si velmi vážím a obchod rozhodně doporučuji. Jednou se stalo, že zboží nedorazilo v garantované lhůtě 3 dny. Obchod ochotně nabídl možnosti kompenzace a následně bez problémů kompenzaci dodržel. Už je mi jedno, kde jsou jaké ceny. GYM Store je kvalita.

• Dostupnost zboží, které člověk jinde nesežene. Dobré ceny.

• Prehľadnosť a portfolio produktov.
    • Dodacia doba, mala byť 3 pracovne dni no bohužiaľ nebolo to tak.

Dobrý eshop.

• Okamžitá pomoc odborníků
    • Přehlednost
    • Jednoduchost
    • Rychlost dodání zboží

Rozhodně zde budu nakupovat dále. Sám jsem si nevěděl vůbec rady, jaký správný produkt bych si měl koupit, ale s tím jste mi pomohli přes "Dotaz", což hodnotím velice kladně.

• Dříve už jsem zde nakoupil a všechno bylo v naprostém pořádku, od komunikace s obchodem až po dodání.

Jsem fanoušek GYMradia a GYMstyle takže je pro mě nákup v GYMstore v podstatě nutnost :)

• Perfektní přehled na stránkách.
    • Vždy dostanu samolepku.
    • Vždy je zboží v pořádku.
    • Super komunikace s prodejci.
    • Prosím ? Žádne...

Jsem spokojený s týmem GYM STORE jelikož umé vždy poradit a také si mužu vybrat zboží podle sportu.
    Jsem velice spokojený s tím to obchodem jelikož nemá žádné slabiny.
    Určitě doporučuji všem svím kamarádum ten to obchod plus jim ukažu tuto stránku.

• Poměrně nízké ceny oproti konkurenci. Rád nakupuji produkty značky Prom-In, které jsou i tak docela drahé, nicméně GymStore má dobré ceny. Když se jednou objednávka zpozdila, zástupce GymStore mi nabídl kompenzaci v podobě slevy na další nákup.

Viz. výše. Dobré ceny, seriózní komunikace. Jsem spokojený.

• Dobrý web; nízké ceny; absence značek suplementů které jsou zbytečně předražené díky reklamě kterou si dělají; příjemná komunita (GYM rádio atd.)
    • Chvíli může trvat než vaši objednávku vyřídí

Rozhodně doporučuji

• Kvalitni zbozi
    • Užší vyber značek

Velmi dobrý obchod, přehlednost, špičkové zboží.

• výběr produktů by mohl být rozšířenější

• Přehlednost
    • Dárek k nákupu
    • Ochotna zaměstnanců
    • Dodací lhůta :/

+1, doporučuji

• Dobrý výběr
    • Nevím

• Přehlednost, velký výběr, přiměřenou cenu :-)
    • snad asi žádné :-)

Určitě bych doporučil tento obchod :-)

• kominikace
    • měl sem problémy s dodací lhltou, ale mluvil jsem s obsluhou a zrovna ten den co jsem objednával tak myprotein zrovna posílal zásilku do obchodu, tak jsem obdržel balík asi 4 dny po objednání.

• Maji co potrebuji

• Solidní cena

Nemůžu nic vytknout , až na jednu věc ... nákup mě stál přes 2000,- a přišlo zdarma 2-3 ks samolepek . Nebylo by na škodu třeba nějaká protein tyčinka nebo něco ve větší hodnotě než nálepka...

Reakce obchodu GYM Store

Dobrý den, ještě jednou mockrát díky za Vaši objednávku. U větších objednávek většinou nějaké testery přihodíme, ale žádný systém na to nemáme, tak se někdy stane, že objednávky odejdou i bez dárečku. U příští objednávky můžete napsat do poznámky, na co máte chuť, případně vč. příchutě a přihodíme, co bude v našich silách :)

Díky a ať produkty chutnají,
    Roman

Vrele doporucuji, rychla komunikace, kvalitni produkty, a hlavne ochota a vstricnost personalu!!!!!

• Nižší rozsah suplementů

Bomba!

Reakce obchodu GYM Store

Díky moc za Vaši recenzi! Na velikosti sortimentu stále pracujeme, aktuálně doplňujeme chybějící produkty značek Nutrend a Prom-IN a v následujících týdnech budeme naskladňovat novou značku Optimum Nutrition.

Věříme, že u další objednávky najdete vše potřebné a kdyby přeci jen něco chybělo, stačí napsat na mail a můžeme zkusit naskladnit.

Ať Vám produkt chutná a ať to roste :)

• přehlednost e-shopu
    • rychlost dodání
    • kvalitní zboží

Určitě doporučuji, byla jsem maximálně spokojena.

Reakce obchodu GYM Store

Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Ať Vám ořechové máslo a proteiny chutnají a budeme se těšit na další Vaši objednávku :)