• Velmi seriózní jednání se zákazníkem.
    • Malý výběr u některých druhů doplňků.

Při objednávce jsem udělal chybu, která by mě stála víc peněz. Zástupce obchodu mě na tuto chybu upozornil i když to pro něj znamenalo nižší platbu. Takto poctivého a fér chování si velmi vážím a obchod rozhodně doporučuji. Jednou se stalo, že zboží nedorazilo v garantované lhůtě 3 dny. Obchod ochotně nabídl možnosti kompenzace a následně bez problémů kompenzaci dodržel. Už je mi jedno, kde jsou jaké ceny. GYM Store je kvalita.

• Dostupnost zboží, které člověk jinde nesežene. Dobré ceny.

• stránky
    • dodací lhůta
    • výběr - už nemají Trec, TPW?

Zdá se mi, že chlapi na to začli nějak srát. Dříve jsem objednával a vše v pohodě. Nyní jsem objednal v úterý 19.7. 2016. Ještě ten den odpoledne mi volali, že 2ks proteinů co jsem objednal nemají skladem, dokonce že se už nevyrábí a nebudou. Nabídli mi tedy od stekjné značky protein, který nahrazuje původní. Svolil jsem tedy a nechal změnit objednávku. Dnes je pátek 22.7.2016, na webu mají stále starý protein v příchuti jahoda - který už není a nebude skladem a novžý protein, který jsem si vybral mi MOŽNÁ bude dnes doručen - česká pošta. Pohoršili jste se!

• Nízké ceny
    • Dodací lhůta
    • Vůbec žádná kominukace se zákazníky

Objednala jsem 5.4.2016 ještě ten den jsem odeslala peníze a svou objednávku do teď nemám! Snažit se nějak komunikovat je nemožné, protože na maily nikdo neodpovídá!

• Prehľadnosť a portfolio produktov.
    • Dodacia doba, mala byť 3 pracovne dni no bohužiaľ nebolo to tak.

Dobrý eshop.

• Okamžitá pomoc odborníků
    • Přehlednost
    • Jednoduchost
    • Rychlost dodání zboží

Rozhodně zde budu nakupovat dále. Sám jsem si nevěděl vůbec rady, jaký správný produkt bych si měl koupit, ale s tím jste mi pomohli přes "Dotaz", což hodnotím velice kladně.

• Dříve už jsem zde nakoupil a všechno bylo v naprostém pořádku, od komunikace s obchodem až po dodání.

Jsem fanoušek GYMradia a GYMstyle takže je pro mě nákup v GYMstore v podstatě nutnost :)

• Perfektní přehled na stránkách.
    • Vždy dostanu samolepku.
    • Vždy je zboží v pořádku.
    • Super komunikace s prodejci.
    • Prosím ? Žádne...

Jsem spokojený s týmem GYM STORE jelikož umé vždy poradit a také si mužu vybrat zboží podle sportu.
    Jsem velice spokojený s tím to obchodem jelikož nemá žádné slabiny.
    Určitě doporučuji všem svím kamarádum ten to obchod plus jim ukažu tuto stránku.

• Poměrně nízké ceny oproti konkurenci. Rád nakupuji produkty značky Prom-In, které jsou i tak docela drahé, nicméně GymStore má dobré ceny. Když se jednou objednávka zpozdila, zástupce GymStore mi nabídl kompenzaci v podobě slevy na další nákup.

Viz. výše. Dobré ceny, seriózní komunikace. Jsem spokojený.

• Dobrý web; nízké ceny; absence značek suplementů které jsou zbytečně předražené díky reklamě kterou si dělají; příjemná komunita (GYM rádio atd.)
    • Chvíli může trvat než vaši objednávku vyřídí

Rozhodně doporučuji

• Kvalitni zbozi
    • Užší vyber značek

Velmi dobrý obchod, přehlednost, špičkové zboží.

• výběr produktů by mohl být rozšířenější

• Přehlednost
    • Dárek k nákupu
    • Ochotna zaměstnanců
    • Dodací lhůta :/

+1, doporučuji

• Dobrý výběr
    • Nevím

• Přehlednost, velký výběr, přiměřenou cenu :-)
    • snad asi žádné :-)

Určitě bych doporučil tento obchod :-)

• kominikace
    • měl sem problémy s dodací lhltou, ale mluvil jsem s obsluhou a zrovna ten den co jsem objednával tak myprotein zrovna posílal zásilku do obchodu, tak jsem obdržel balík asi 4 dny po objednání.

• Maji co potrebuji

• Solidní cena

• Cena.
    • Nedodržená objedávka/neskoré doručenie.

Obchod som si vybral kvôli relatívne nízkym cenám. Tie však bohužiaľ zodpovedali kvalite obchodu. V prvom rade som si pri objednávke nemohol vybrať poštu, na ktorú chcem doručiť balík (čo by sa vraj už diať nemalo). Následne som dostal niekoľko mailov o stave objednávky s tým, že ak tovar neodošlú do 3 dní od objednania, tak si môžem požiadať o náhradu. Nečakal som však, že túto ponuku budem musieť využiť, keďže dostupnosť tovaru bola okamžitá. Za oneskorené odoslanie som dostal zľavu 5 % na ďalší nákup.

Po vyše týždni, čo balík naozaj doputoval až na poštu ma však čakalo ďalšie nemilé prekvapenie. Z troch objednaných tovarov prišli 2 v nesprávnej verzií. Nie je to nič svetoborné, ale nerozumiem ako som mohol dostať potvrdzujúci mail a faktúru s úplne inými údajmi. Kvôli tomuto som na eshop napísal mail, na ktorý som už druhý deň nedostal odpoveď.

Pokiaľ ste vášnivým milovníkom Vianoc, kedy neviete, čo dostanete za balík pod stromček, tak vám tento eshop bude vyhovovať. Tí, čo však čakajú, že im športová výživa príde načas a skutočne tá, čo si objednali, budú zrejme sklamaní. A eshop nezachráni ani 5 % zľava, ktorá nepokryje ani náklady na dopravu...

Reakce obchodu GYM Store

Dobrý den Matěj, Váš mail jsme četli a chtěli jsme zjistit, kde nastal problém, abychom se Vám mohli telefonicky domluvit. Kolega, který zásilku balil dnes ale nebyl v práci, proto jsme se Vám ani druhý den neozvali. Každopádně Vám objednané produkty dopošleme jakmile budou skladem a produkty, které Vám již dorazily, ale neobjednal jste si je, si můžete nechat jako omluvu za naše pochybení.

Věřím, že tímto krokem aspoň trochu zmírníme Vaši nespokojenost, pokud pro Vás můžeme ještě cokoli udělat, stačí napsat na mail.

Díky,
    Roman

Nemůžu nic vytknout , až na jednu věc ... nákup mě stál přes 2000,- a přišlo zdarma 2-3 ks samolepek . Nebylo by na škodu třeba nějaká protein tyčinka nebo něco ve větší hodnotě než nálepka...

Reakce obchodu GYM Store

Dobrý den, ještě jednou mockrát díky za Vaši objednávku. U větších objednávek většinou nějaké testery přihodíme, ale žádný systém na to nemáme, tak se někdy stane, že objednávky odejdou i bez dárečku. U příští objednávky můžete napsat do poznámky, na co máte chuť, případně vč. příchutě a přihodíme, co bude v našich silách :)

Díky a ať produkty chutnají,
    Roman