• bylo mi dodáno zboží s vadou, zřejmě před odesláním nebyla kontrolována kvalita

• Otřesná kurýrní služba (123 Kurýr)

Palička na maso, v nabídce deklarujete průměr paličky 65 mm,
    skutečný průměr 53 mm.

• Arogantní jednání, zboží poničené nikomu nedoporučuji

• Podle obrázku nelze řádně zjistit co všechno obsahuje

Na obrázku je celí set komplet a není to tak musi se ještě dokupovat

• Dodací lhůta
    • Asi ceny
    • Vědomé obchodování s aušusem
    • Ignorování dotazu na reklamaci

Kotlík s poklicí je nekompatibilní, podle načtení názorů na e-shop jde o dlouhodobou praxi prodeje dílů od různých výrobců v jedné "sadě". Na e-mail s žádostí o řešení nereagují. Plýtvat časem na reklamaci nemá vzhledem k ceně cenu, na tom jim asi obchod i stojí. Aspoň tedy hodnotím negativně a radím sáhnout po kotlíkovém zboží jinde.

• Stále zboží nepřišlo
    • Stále zboží nepřišlo

• vcelku rychlé jednání a příjemné vystupování

Nrkupoval jsem prvně obchod v pořádku ovšem výrobek je ajnfach

• částečně jiné zboží, než jsem si objednal

Ojednal jsem si hrníčky o objemu 0,4 l, mají objem asi 0,33 l. Velký hrnek měl být s odměrkou, je bez ní.

Velice drahý

• Kotlík přišel v nerezu
    • Objednal jsem si nerezový kotlík s poklicí a poklice byla smaltova ... za 270,-
    • Kotlík není vyvážený, je 5cm vykloneny
    • Jo a to jsem zapomněl napsat, že ta poklice hned z kotlíku sklouzla, absolutně na kotlíku nedrží a samozřejmě se vylomil smalt...

• Nekvalitni zbozi, nedoporucuji

Objednal jsem si kotel 80l+poklice.poklice prisla v katastrofalnim stavu, ne vinu dopravy. Poslal jsem jim to zpatky a obratem mi byla poslana zase omlacena poklice. Tento obchod nedoporucuji, prodavaji nekvalitni pozkozene zbozi!

• Zboží bylo poškozené
    • Chyběla součástka

Měla jsem kastrol 50l jako dárek,po rozbalení jsem se musela stydět na poklici byl tak 7cm poškozený smalt,a v tom místě i pokřivený, vnitřek hrnce byl v pořádku ale z vnější strany 2 velké místa opět poboucháné bez smaltu,bylo to zboží nejméně 2.jakosti za normální cenu 2.000kč velké zklamání a proto nedoporučuji,rychlost i doprava byla v pořádku.A jestli se ptáte proč jsme nereklamovali ,obdarovaný byl smutný ale prej s tím něco udělá vaří každý týden na akci guláš tak nechtěl čekat.VELKÉ MÍNUS!!!

• Objednané zboží dorazilo velmi rychle.
    • Dodaný chránič plamene je zdeformovaný, na mail o dané skutečnosti nikdo z obchodu nereagoval.
    • Návod k péči o litinové zboží na etiketě a přiloženém letáku se poměrně zásadně liší.

• Rychlé doručení
    • Koupil jsem sadu, tj. kotlík 10 l, poklička a trojnožka. Bohužel poklice absolutně nepasuje ke kotlíku, jiný rozměr a okraj. Po zavolání na zákaznickou linku, abych se domluvil, jak problém řešit, mi bylo sděleno, že se jim to občas stává a že kotlík a poklice jsou dodávány každý od jiného výrobce. To je trochu zarážející, pokud dodávají jako sadu! Jak si takhle s tímhle vědomím mohou dovolit prodávat? Bylo mi přislíbeno, že mi znovu zavolají a nabídnou řešení. To se bohužel nestalo a já ztratil důvěru, takže odstupuji od smlouvy a u nich už nikdy více.

Nedoporučuji.

Zboží přišlo poškozené, obchod nereagoval na email.

Reakce obchodu GULÁŠOVÉ KOTLÍKY

Dobrý den, nepříjemností je nám líto, bohužel neevidujeme nevyřízené pohledávky, proto se tedy velice omlouváme.
    Team Gulášovékotlíky.cz

Zboží bylo vráceno, protože se jednalo pouze o atrapu zabíjačkového setu. Možná tak použitelné na jednu zabijačku. Paní majitelka tvrdí, že dopravu při reklamaci nebude hradit, že má své interní směrnice. Měla by postupovat podle Občanského zákoníku a zákona o ochraně spotřebitele, ale spoléhá na to, že se jedná o nízké částky a nikdo se do toho nebude hrnout.

Reakce obchodu GULÁŠOVÉ KOTLÍKY

Vážený zákazníku, na eshopu máme vše dostatečně popsané, co se týče velikostí, hmotností a materiálů u všech produktů. Je nám velice líto, že výrobek nebyl dle Vaší představy. Vrácení zboží i platby proběhlo v pořádku a v termínech. Při dalších nákupech přejeme více spokojenosti, ať je to kdekoliv.
    Team Gulášovékotlíky.cz

Přišla núplná objednávka,tak jsem musel doobjednat jinde,platit znova poštovné......
    Nevím co je za problém zavolat nemáme,počkal bych.

Kotlík a trojnožka působí levným dojmem. Řetěz neskutečně páchne - asi pozinkováním. Člověk z toho nemá zrovna dobrý pocit když vezme do ruky řetěz a potom mu ruka páchne nějakým chemickým sajrajtem. Obchod na dotaz "proč řetěz smrdí?" nereagoval. Naštěští šel řetěz od toho umít.

Zboží je z velice tenkého materiálu. Předpokládám, že málo vydrží.