• Skvela komunikacia

Perfektni obchod s dobrymi cenami a dobrymi ludmi :) dakujem

Oceňuji vstřícný přístup a ochotu obratem řešit drobný problém se zbožím.

• Ochota

není

• Velikost odpovídá, velmi tenký materiál a kvalitní.

Slušnost, vstřícnost, rychlost, max spokojenost.

Vstřícnost,ochota ,rychlé jednaní

100% spokojenost

• Normální obchod
    • Všimněte si u zboží bude skladem neznamená "skladem na prodejně"

Reakce obchodu gtstore.cz

Bingo! Ano je to tak, prodejna není nafukovací a zboží čerpáme z externích skladů, proto nejsem schopni v takových případech odeslat zboží obratem. Myslím, že v obchodních podmínkách i potvrzujícím mejlu, který chodí po dokončení objednávky, je to jasně zřetelné viz.:

4) Dostupnost a doba dodání
    Dodání zboží trvá v závislosti na tom, kde na kterém skladu se nachází. Dostupnost označujeme čtyřmi způsoby viz. níže. Po expedici zboží je ve většině případů dodáno dopravcem následující pracovní den jak v České republice, tak i na Slovensku.

Skladem prodejna - máme v kamenné prodejně na Hukvaldech, pokud vytvoříte objednávku v pondělí-pátek do 12ti hodin, bude zpravidla vyřízena a expedována tentýž den. Objednávky vytvořené v sobotu, neděli a ve svátek budou expedovány následující pracovní den.
    Skladem e-shop - zboží se nachází na externím skladu, odesíláme 2-3tí pracovní den po vytvoření objednávky.
    Skladem u dodavatele - zboží se nachází na skladu nebo v prodejně našeho dodavatele, odesíláme 3-5tý pracovní den po vytvoření objednávky v závislosti na dodání ze skladu dodavatele.
    Na dotaz - zboží s negarantovanou dostupností, konzultujte telefonicky nebo e-mailem.

Aktualizace dostupností zboží u nás probíhá denně, přesto se může stát, že některé zboží již nemusí být k dispozici, jelikož si jej objednal někdo před Vámi nebo zakoupil v prodejně. 100% dostupnost zboží si můžete ověřit telefonicky nebo e-mailem.

• je to obchod
    • neochota vůči zákazníkům, arogantní chování zaměstnance nebo majitele

Zboží dodáno, ale měl jsem problém s dalším zbožím od nich a řešit s něma něco je za trest. Takže pokud chcete něco reklamovat nebo vracet, obchod nemůžu doporučit. Obchodu je na netu hodně, stačí si vybrat.

Reakce obchodu gtstore.cz

Tady se nedá jinak než reagovat, aby ti, co si to recenze čtou, věděli, o jaké reklamaci a naší neochotě se zde píše.... Pan Voňka si u nás před třemi měsíci objednal boty na kolo. V zákonné lhůtě 14 dní nám je chtěl vrátit, protože mu nesedí. To by bylo v samozřejmě v pořádku, akorát boty, které vracel, měly podrážku od hlíny. Takže jsme panu Voňkovi slušně napsali, že zboží lze vrátit pouze nepoužité viz. obchodní podmínky, kde je to jasně napsané a myslím si, že náš obchod není výjimkou. Po té následovalo pár mejlů, jak by si ty boty jinak mohl vyzkoušet než je prostě obout a vyjít s nimi na kopec, že jsou to boty "fejkové" atd, atd... zkrátím to. Následovalo: "pokud mi boty nevezmete zpět, tak už si u vás nikdy nic nekoupím a boty chci reklamovat, protože mě tlačí". S reklamací jsme souhlasili s tím, že boty zašleme dovozci k posouzení, ale že to může trvat dle zákona až měsíc. Po této informaci si pan Voňka reklamaci rozmyslel a my mu boty zaslali zpět. Vše v rámci slušnosti, mejlovou konverzaci máme uloženou, kdyby někoho zajímala... ;)

Aleš Drlík, majitel obchodu.

• Rychlost odeslání
    • Možnost balíkovny
    • Nízké ceny oproti konkurenci
    • není možnost zásilkovny

• Rychlost dodání.

Doporučuji.

• Vše skladem, rychlé dodání.
    • popis zboží souhlasí

• obchod prezentuje zboží skladem, i když zboží reálně nemá

• Komunikace - odpověděli na dotaz v řádu minut
    • Ceny
    • Rychlost dopravy - i když zboží bylo skladem u dodavatele, trvalo doručení jen 4 dny.

Všechno proběhlo v pořádku!

Spokojenost. Výborná komunikace.

• Výborná komunikace