• Obchod nabízí zboží, které není schopen dodat.

• Normální obchod
    • Všimněte si u zboží bude skladem neznamená "skladem na prodejně"

Reakce obchodu gtstore.cz

Bingo! Ano je to tak, prodejna není nafukovací a zboží čerpáme z externích skladů, proto nejsem schopni v takových případech odeslat zboží obratem. Myslím, že v obchodních podmínkách i potvrzujícím mejlu, který chodí po dokončení objednávky, je to jasně zřetelné viz.:

4) Dostupnost a doba dodání
    Dodání zboží trvá v závislosti na tom, kde na kterém skladu se nachází. Dostupnost označujeme čtyřmi způsoby viz. níže. Po expedici zboží je ve většině případů dodáno dopravcem následující pracovní den jak v České republice, tak i na Slovensku.

Skladem prodejna - máme v kamenné prodejně na Hukvaldech, pokud vytvoříte objednávku v pondělí-pátek do 12ti hodin, bude zpravidla vyřízena a expedována tentýž den. Objednávky vytvořené v sobotu, neděli a ve svátek budou expedovány následující pracovní den.
    Skladem e-shop - zboží se nachází na externím skladu, odesíláme 2-3tí pracovní den po vytvoření objednávky.
    Skladem u dodavatele - zboží se nachází na skladu nebo v prodejně našeho dodavatele, odesíláme 3-5tý pracovní den po vytvoření objednávky v závislosti na dodání ze skladu dodavatele.
    Na dotaz - zboží s negarantovanou dostupností, konzultujte telefonicky nebo e-mailem.

Aktualizace dostupností zboží u nás probíhá denně, přesto se může stát, že některé zboží již nemusí být k dispozici, jelikož si jej objednal někdo před Vámi nebo zakoupil v prodejně. 100% dostupnost zboží si můžete ověřit telefonicky nebo e-mailem.

• je to obchod
    • neochota vůči zákazníkům, arogantní chování zaměstnance nebo majitele

Zboží dodáno, ale měl jsem problém s dalším zbožím od nich a řešit s něma něco je za trest. Takže pokud chcete něco reklamovat nebo vracet, obchod nemůžu doporučit. Obchodu je na netu hodně, stačí si vybrat.

Reakce obchodu gtstore.cz

Tady se nedá jinak než reagovat, aby ti, co si to recenze čtou, věděli, o jaké reklamaci a naší neochotě se zde píše.... Pan Voňka si u nás před třemi měsíci objednal boty na kolo. V zákonné lhůtě 14 dní nám je chtěl vrátit, protože mu nesedí. To by bylo v samozřejmě v pořádku, akorát boty, které vracel, měly podrážku od hlíny. Takže jsme panu Voňkovi slušně napsali, že zboží lze vrátit pouze nepoužité viz. obchodní podmínky, kde je to jasně napsané a myslím si, že náš obchod není výjimkou. Po té následovalo pár mejlů, jak by si ty boty jinak mohl vyzkoušet než je prostě obout a vyjít s nimi na kopec, že jsou to boty "fejkové" atd, atd... zkrátím to. Následovalo: "pokud mi boty nevezmete zpět, tak už si u vás nikdy nic nekoupím a boty chci reklamovat, protože mě tlačí". S reklamací jsme souhlasili s tím, že boty zašleme dovozci k posouzení, ale že to může trvat dle zákona až měsíc. Po této informaci si pan Voňka reklamaci rozmyslel a my mu boty zaslali zpět. Vše v rámci slušnosti, mejlovou konverzaci máme uloženou, kdyby někoho zajímala... ;)

Aleš Drlík, majitel obchodu.

• obchod prezentuje zboží skladem, i když zboží reálně nemá

• pozor, uctuji manipulacni poplatek 150 Kc pokud vratite zbozi ve 14 denni lhute.

Zbozi dorazilo nekompletni (prilba bez vycpavek). Po upozorneni byl zbytek zasilky doposlan jako soucast me dalsi objednavky, cili vse v poradku. Co ale neni v poradku jsou obchodni podminky eshopu, kdy po vraceni zbozi v 14 denni lhute uctuji nezakonny "manupulacni poplatek" 150 Kc.

Reakce obchodu gtstore.cz

Snažíme se, jak můžeme, ale bohužel si nemůžeme dovolit zasílat zboží k odzkoušení bezplatně.
    Manipulační poplatek 150 Kč vč. DPH je nižší než reálné náklady vynaložené na odeslání balíku, ať už Českou poštou nebo službou PPL.
    Pokud si chcete zboží vyzkoušet, navštivte naši prodejnu, v jiném případě počítejte s tím, že vás výměna bude něco stát (práce skladníka, fakturanta, balící potřeby a doprava nejsou zadarmo).
    Nekompletní zboží - ano omlouváme se, u helmy chyběly náhradní vycpávky, jelikož se jednalo o poslední zlevněný vystavený kus a při balení se na ně zapomnělo. Pokud by pan Pavel nevytvořil objednávku druhé helmy k odzkoušení, samozřejmě by od nás obdržel zapomenuté vycpávky na naše náklady.

objednal jsem chránič hrudi s popisem "Bomber junior /průhledný lehká vada - chybí spodní krytka", za cenu 900,-kč, druhý den mi prodejce volal, že ho již nemá, ale že mi může nabídnout ten samý, nepoškozený, tj. s krytkou, ale za cca. 1700,-kč....

Už několikrát jsem na gtstore objednávala a vždycky v pohodě, bohužel teď nabízeli zboží, které už kdo ví jak dlouho bylo vyprodané.

• Neaktuální stav stránek
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží označené jako "skladem" skladem nebylo. Komunikace a vrácení peněz proběhlo v pořádku.

• Rychlost dodání Ok. Zboží dodáno však s velmi krátkou dobou spotřeby.

• Velký výběr
    • když jsou boty 5.10 "skladem" tak to znamená že jsou na evropském skladu FiveTen nikoli na obchodu. tudíž určitě nepřijdou za 2-3 dny ale spíše za týden či dva.....

Reakce obchodu gtstore.cz

U všech bot FiveTen máme napsáno: Dostupnost: Na objednávku - dodání do týdne viz.: http://www.gtstore.cz/cyklistika-mtb/boty/five-ten/ ;)

• špatný popis výrobku

• neaktualizované stránky

• žádné!!!
    • zasílájí použité zboží

už si tam nic neobědnám

Reakce obchodu gtstore.cz

Použité zboží = nová helma, kterou nám dodavatel zaslal z prodejny, protože se jednalo o poslední kus a pán na ni našel otisky prstů a vlas od toho, jak si ji někdy někdo zkoušel. Helmu jsme po dohodě vyměnili za jinou barevnou variantu, která nebyla nikdy předtím vytažená z krabice. Pánovi se za ještě jednou omlouváme a ostatním slibujeme, že byť se to stalo poprvé, tak zpřísníme výstupní kontrolu, aby jsme se vyhnuli podobným nepříjemnostem ;)