• Rychlost,ochota na prodejně.

• Komunikace bez problému
    • V kupní smlouvě odkazují na neaplikovatelný zákon 367/2000Sb a navíc chtějí manipulační poplatek 100,-. Podle aktuálního zákona nemají na to právo (při odeslání zboží a odstoupení od smlouvy do 14 dnů od obdržení zásilky). Naštěstí peníze vrátili všechny.

Nadstandardní přístup při nákupu přes internet, výborná domluva, dodáno obratem. Maximální spokojenost a mohu jen doporučit.

Rychle jednani, prehledny web, celkove spokojenost

• Se zbožím vždy naprostá spokojenost.

• doba doručení
    • Asi žádná

Zboží mi bylo doručováno přes Zásilkovou, a to během méně než dvou dnů dorazilo v pořádku zabalené.

Spokojenost.

• Super komunikace
    • Rychlost odeslání

• Široký sortiment, velký výběr, rozumné ceny
    • Mnoho zajímavého zboží skladem
    • Bohužel mě zklamal poplatek za vrácení zboží při špatné velikosti. Sice je asi 59,-Kč ale k tomu jsem platil i 2x dopravné (při nákupu a vrácení) takže nákup dalšího zboží už zde neplánuji. Náhradní zboží jsem vybral jinde... V dnešní době mě tento přístup přijde dost kontraproduktivní-zákazník odchází jinam...

Reakce obchodu gtstore.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše doporučení. Nicméně nechápu výtku k poplatku za vrácení zboží. Píšete, že jste platil poplatek 59Kč a k tomu 2x poštovné 59Kč, což není pravda. Peníze za zboží jsme Vám vrátili v plné výši a Vás vyzkoušení zboží stálo akorát režijní poštovné z naši strany ve výši 59Kč a poštovné za vrácení zboží, za mě naprosto logická záležitost. Chápu, že některé nadnárodní společnosti vám proplatí i poštovné zpět, ale bohužel k těmto nadnárodním společnostem nepatříme. Aleš Drlík, majitel živnostník.

• Zboží po objednání dostanu do tří dní v pořádku dobře zabalené.

• Vše proběhlo v pořádku, objednané zboží dorazilo v pořádku a bez poškození
    • Doručení zboží trvalo o něco déle, než jsem čekal

Super obchod, doporučuji.

Rychlost

• rychlost a přesnost, žádné problémy

Spolehlivé, rychlé, žádné problémy :-)

• dobrý výběr velikostí a rychlé dodání

• Rychlost doručení, zboží na skladě

• rychle doručeno bez prodlení

Kupuji zde po několikáté a jsem s dodavatelem velmi spokojen